Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
22. apr 2009

ja som doma 4 roky 😝 😀

veam
22. apr 2009

No pekne teda Petka,ale tak to ma byt manzel ma chodit do prace a zena ma byt doma... 😀

petkaerdal
22. apr 2009

tak ale nie som stale bola doma,ja pracujem,ked sa mne chce 😝
a ty si pred tehu pracovala,si teda PN?

vierka
22. apr 2009

petka - no zatial si ten pes uziva tepluuuuucko 😀 😀 😀 ale verim, ze aj na mna raz ten mraz pride 😀

veam - drasticke opatrenia si ziadaju drasticke ciny 😀 😀 😀

vierka
22. apr 2009

no a ja som doma len cez vikend, alebo ked mam dovolenku 😀 uz 11 rokov 😕 😀

petkaerdal
22. apr 2009

ty si neni pes ale 🙂 to sa tak vravi len,ale to vies hadam

a bola by si taka zlata a dneska nespala aj za mna,aspon to mi dopraj 😝

petkaerdal
22. apr 2009

Vierka,ty sa mas teda 😀 😀 😀

veam
22. apr 2009

No ja som zarezavala pred tehu...najskor som robila v sklade v 101drogerii,bola tam zima a prihnala som si tam problemy so zenskymi vecami a mocovymi cestami,tak som musela odtial odist a potom som pracovala v trafike ako predavacka a teraz som na pn

petkaerdal
22. apr 2009

a mas nejake riziko,ci si si vybavila tu PN,ci ako je to?

veam
22. apr 2009

Ja mam aj rizikove a aj som si vybavila...doktor mi dal diagnozu ze rizikove tehotenstvo pre sterilitu

petkaerdal
22. apr 2009

aha,tak aspon sa nemusis namahat v praci,doma je lepsie,ze 😀

petkaerdal
22. apr 2009

keby si bola bliezsie,by som ta prisla aj navstivit 😀

veam
22. apr 2009

Jasne ze doma je lepsie,tu ma aspon nikto nerozculuje 😀
Ved aj ja teba,ale si daleko nuz ☹

petkaerdal
22. apr 2009

no daleko a uz ani nemozem,inak by som aj dosla autom 😀

inak ten klud doma je fakt aj dobry,este keby manzel sem tam nerozculoval 🙄

mirinda10
22. apr 2009

dobre ranko ako vidim tak FC bude mat naval ked nas je tak vela co ideme skusat stastie na nove miesto

neviem ake mate skusenosti ale ja po 2 rokoch stimulovania na IVF a KETy mam 10kg navyse a mam hrozu co sa na mna opat nalepi pri dalsim IVF nejak dobre reaugujem na stimulky ale aj vahou

co sa tyka tej sliznice tak ako som citala na webe v zahranici - pozerala som CAR v Australii, USA a UK tak tam musi byt sliznica aspon 7 mm ina transfer nerobia

mne pomaha cervene vino ja som mala pri poslednom KETe na 16 DC 9mm a pri transfere na 21DC som mala 12mm ale ten caj, tiez moze pomoct citala som to niekde no ale toho vina treba pit iba decko nie vela 😉

bobjan
22. apr 2009

ahojky kukučky 😉

katka14
22. apr 2009

ahoj mirinda, ja som mala asi tento isty problem, mala som nizku sliznicu. asi preto mi to nevyšlo. nevieš nejake typy na jej zlepšenie? teda okrem vinka. červeneho 🙂

cigaretka5
22. apr 2009

kocky som 4 den stimulky a bol ma brucho tak ako keby som mala dostat kramy je to normalne . ta bolesti nie je furt ale je a neviem ci sa mam plasit ci co

bobjan
22. apr 2009

cigaretka, neplaš. to ti folíky pekne rastú, tak ich opatruj a drž sa 😉 Veľa úspechov 🙂

katka14
22. apr 2009

jej, cigaretka, ty stimulujes? to je super. tak vela uspechov. a tych bolesti sa neplaš - to pekne rastu folikulky. 🙂

ahoj bobjan, tak ako dnes? si v práci? ja hej, po 4 dnoch doma. ale uz som rada ze som tu a nesedim doma. 🙂 je tu celkom veget. kolegyna doma, sef bohužial v nemocka ☹ a som tu len s 2 chlapcami. takže pohoda-klidek-tabacek. teda ja bez tabacku. uz nejaky ten rocik. 🙂

bobjan
22. apr 2009

katka, no v práci som....aj ja tu mám celkom veget, dá sa 😉

chcem ísť kaderníčke, ale furt sa tam nemôžem dovolať 😠 tak neviem....by som potom aj prchla skôr 😉

cigaretka5
22. apr 2009

no ste ma ukludnili je to moje prve a verim ze aj uspesne IVF a ISCI uz som na nervy z tych inekcii a to iba stvrta 🙂

No je to take divne rano po inekcii sa mi vzdy kce plakat a ani nevie preco cez den ficim uplne normalne len s desatinovou rychlostou a vecer som uz o 8 taka unavena ze len ma bere do postele. Je to podla vas normis?

petkaerdal
22. apr 2009

ahojte

mirinda,tak ja mam 8 kg navyye po 3 ivf,po 4 uz 15 😵

cigaretka,neplas sa,ta bolest je ok,vajecniky dostavaju zabtra,pracuju na plne obratky,klud je to ok 😉

bobjan
22. apr 2009

cigi, to sú hormóny, takže neboj, všetko bude o.k. 😉

cigaretka5
22. apr 2009

kocky a kedy ste prbrali cez stimulku? ja mam prave opacny problem mne sa nejak vobec nechce jest a to mi drahy nadava ze vajka potrebuju energiu. Ja mam ale naopak pocit ze som plna dost 🙂

babulka123
autor
22. apr 2009

cigaret.. ja som pri poslednej stimulke schudla 4 kg a teraz som veeeelmi rada.. lebo od kedy som tehu uz som pribrala 9 kg.. a predstava toho ze by som mala este o 4 kg viac.. no pomooooc

petkaerdal
22. apr 2009

babul,uz 9kg? 😕 pekneee,aspon som neni sama,co tu kysne 😝

bobjan
22. apr 2009

cigi, cez túto stimulku som ja napr. schudla, tiež som mala pocit plnosti a nedokázala som nejako jesť, iba po trošíčkach som musela...

petkaerdal
22. apr 2009

cigaretka,aj to,ze si unavena je normalne,aj ja som stale len spala a spala...to vsetko tie hormony,nic si z toho nerob

babulka123
autor
22. apr 2009

petka.. nesmej sa mi hehehehhehe .. a cudujes sa.. ved neviem co to je pohyb od kedy som tehu ... a este minimalne 10 tt nebudem vediet.. vies ako na tom som takze ja len kysnem .. heheheheh
a je mi to uprimne jedno , ved potom tonejako poriesime.. heheheh

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre