Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

alex
2. mar 2009

hmm, škoda. No ale len nech ti nepríde tá sviňucha zajtra.

brise
2. mar 2009

to dúfam, a ako naschvál príde. ale ked tak rozmýšlam tak ked zajtra sa rozbehne, prvy den zvyčajne len špiním tak 6 den bude až pondelok, čiže by to bolo OK

veam
2. mar 2009

Ahojte,tehulky a snazilky,ako sa dnes mate?vidim ze ste tu dnes toho zase popisali...

janula13
2. mar 2009

Brise, takze tak?tak aspon sa vylyzuj, ked budes tehula, uz sa budes setrit 😉

babulka123
autor
2. mar 2009

veam ??? a co testik???

brise
2. mar 2009

janulka veď aj sa teším.
ale nechápem prečo mi mešká? :o)

veam
2. mar 2009

este som si ho nerobila,dnes som bola od 5.30 do 19.00 v praci,takze nebol cas,ale testiky mi uz muzik kupil takze hned rano idem na to a inak nemozem spavat v noci,uz o tretej som hore

veam
2. mar 2009

brise a predtym si to mala pravidelne?

babulka123
autor
2. mar 2009

brise.. nooo tak prekavapenie sa nekonalo.. ale tu lyzovacku ti aj tak zavidim.. cmuuk

veam
2. mar 2009

babulka a ty ako tehulkujes?

brise
2. mar 2009

babul, hej nekonalo, ale aj som to čakala, takže v pohode,,
a mrška pekne nech príde až najskôr v stredu, aby som stíhala kontrolu na 6DC. inak by som nemohla isť lyžovať. 😉

babulka123
autor
2. mar 2009

docela dobre.. len dnes som nejaka unavena.. cakala som este na brise ze sa ozve a idem kukat tv.
zajtra sa ozvem .. dnes uz vazne nevladzem .. nespala som poobede a vidis ake to ma dopady..

veam
2. mar 2009

no ja podobne,ja som od tretej hore...dobru nocku

veam
3. mar 2009

Dobré ranko,ste tu niekto uz?

vierka
3. mar 2009

dobre ranecko... 😀 ja som tuuuuuuuuuuuuuu 😀

veam - tak si testovala mojka??? 😕 😀

veam
3. mar 2009

jeeeeeej aspon niekto...hej testovala som o stvrtej,to uz som nemohla spat...a vysledok //,som stastna ako blcha,nemozem tomu uverit,pockam na muza a frcim k doktorovi 😀

vierka
3. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 na toto cakam uz odkedy som sa dozvedela ze rano testujes 😀
to je taka krasna spravicka, moc sa tesim 😀 a drzim palceky aby to doktor potvrdil... potom sa ozvi ze co povedal 😀

veam
3. mar 2009

dakujem...no jasne ze sa ozvem,neboj...dufam ze sa coskoro dozviem aj ja taku dobru spravu od vas 😎

veam
3. mar 2009

akurat si zo mna robil muz srandu,ked som pozerala na tehotensku kalkulacku a bol tam datum priblizneho oplodnenia, to som akurat prisla z nemocnice a este som krvacala po zakroku,tak sme nesexovali...sexovali sme az tak za tyzden a on ze to ma asi nejaky doktor oplodnil 😀 to je nieco ti chlapy

vierka
3. mar 2009

tak som zvedava na tovje spravy od lekara a tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 musis potom aj testik odfotit 😉

tak ale na rozdiel od chlapov my vieme, ze sa nerata den samotneho oplodnenia, ale ze tyzdne tehotenstva sa rataju od poslednej MS 😀

veam
3. mar 2009

no sak jasne...podla toho by som uz mala byt v 5.tyzdni 😉 ...idem ten test odfotit

vierka
3. mar 2009

tak ale chlap musi mat asi aj tak vzdy pripomienky 😀 😀 😀
len ho pekne odfot 😉

veam
3. mar 2009

tak už je testik v albume,neni to ale moc dobre vidiet,neviem to odfotit...v skutocnosti je ciarka silnejsia

vierka
3. mar 2009

neboj sa, tie ciarky su tam vidiet a este dolezitejsie je, ze su omnoho viacej vidiet v skutocnosti 😉 🙂 😀
a aku mate pekne svadobnu fotku, ked je taka mala, tak mi na nej pripominas moju kolegynku 😀

veam
3. mar 2009

no dakujem...zeby som mala dvojicku? 😅

vierka
3. mar 2009

tak ale ked si tu fotku zvacsim, tak uz ani moc nie 😅 😀

veam
3. mar 2009

no skoda teda 😢

daguska
3. mar 2009

matkamatko: fakt som z toho nešťastná, neiem dokedy mám čakať keď nepríde, ale test si nebudem robiť, veď ked som bola naposledy u dokiho robil mi ultrazvuk a nic nevidel, takže to že som tehotná je vylúčené. Len to nechápem, doteraz chodila načas alebo skôr a teraz keď ju nutne potrebujem nič, a najhoršie je že sa tak ani necítim, dokonca nemám ani brucho nafúknuté ako inokedy. Nechápem už nič.

alex
3. mar 2009

ahojte kočky 🙂
Veam gratulujem! 😵

daguska
3. mar 2009

emka1: nie nie som aspoň myslím, vedď som bola na ultrazvuku a nič mi doki nevravel, veď to by tam videl, nie? Nechápem to som z toho smutná už mi meška 6 deň. fakt neviem čo s tým teraz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre