Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vejvass
19. okt 2012

@lubenka96 dakujem teda tak som zvedava ze ako dopadnem uz sa aj zacinam trosku obavat aj ked za opytanie asi fakt nic nedam vsak ak ma poslu prec tak budis ☹

lubenka96
19. okt 2012

@vejvass vobec nerozmyslaj negativne,vo ferticente sa nemas coho bat,od toho su tam,mozes sa opytat cokolvek oni ti radi poradia odpovedia a urcia co je pre vas ako par vhodne a potrebne,personal je naozaj mily tiez som sa bala najprv to jenormalne 🙂

vejvass
19. okt 2012

@lubenka96 dakujem za podporu citala som o FC vela a maju velmi dobry ohlas prave preto to uz nechcem riesit v iscare lebo viem ako to tam chodi samozrejme som im za vsetko vdacna a hlavne za nasho maleho anjelika ale predsa ten pristup nebol taky akoby som si predstavovala mozno je to aj vekom v tedy som bola mladsia a neskusenejsia teraz uz viem ze co vlastne od toho cakam.

lubenka96
19. okt 2012

@vejvass Urcite ano,uvidis sama su mili a starostlivy.Vies ja mam 25 s caka ma IVF- ICSI v januari prvy krat a jedine z coho som smutna a coho sa bojim je aby sa dietatko narodilo potom zdrave,to je cele,neviem asi tu vela citam tak preto
drzim ti palce nech sa dari a podari 🙂

vejvass
19. okt 2012

@lubenka96 ahoj neboj sa nemysli na to urcite ak sa to podari tak bude vsetko v poriadku na jednej strane som aj rada ze ked som bola prvy krat na IVf ze som si to nemala kde prestudovat PC sme este nemali tak v podstate som ani nic nezistovala no na druhej strane ako som uz pisala ale zase vobec netusim ze co nam s manzelom je 😒
Uvidis vsetko bude v poriadku hlavne aby sa vam to podarilo hnet ako nam drzkam palceky a mozno sa tam aj budeme vidiet sice ja foto nemam ale ak ta tam uvidim tak sa ohlasim teda ak ta spoznam 😉

vejvass
19. okt 2012

@lubenka96 inak ak si bola len vcera na prvej konzultacii tak to ti uz vysetrili vsetko ze preco nemozes otehotniet alebo ty tu pricinu vies uz davno ze preco sa vam nedari.Lebo nerozumiem ze ta tak skoro objednali na IVF teda myslim ze hnet ten den ti to lekar navrhol?(na prvej konzultacii)?

lubenka96
19. okt 2012

@vejvass Dakujem ti za podporu je to iba strach,vies vela tu toho citam kazfy den som tu to potom ked tolko informacii spracuovavas nevies co si mas mysliet niektore tu pisu ake rizika sa vztahuju na dieta po narodeno ine zase ze to tak nieje ja uz neviem jedine na com mi zalezi je aby sa to podarilo a svy bolo zdrave veru niekedy je lepsie necitat tolko a budem iba rada ak ma spoznas ze sa ohlasis ked sa stretneme nahodou🙂A mi sme tam boli vcera a uz predtym sme vedeli ze manzel ma dost zly spg.urobili ho nanovo samozrejme a zas sa to potvrdilo tak hned napisali odporucanie IVF ICSI takze tak ale az v januari,teraz o dva tyzdne aj nieco este na jeden spg.to iba koli poistovni lebo ta potrebuje dva spg od car a cize nejako v novembri by to bolo schvalene v decembri zrejme injekcie a liecba a v januari ako Pan Mudr.Pinter povedal samotne IVF ICSI Takze ma to este vsetko iba caka

vejvass
19. okt 2012

@lubenka96 tak teda budem drzat palce takze u vas je problem zly spermiogram a ty si teda zrejme v pohode.teraz sa s muzom rozpravame ze teda zrejme som bola si ja na pricine lebo tiez si matne pamatame ze on mal spermiogram dobry a nepotrebovali sme ICSI ale ze co je so mnou to teda fakt nevieme ☹
No budem rada ked sa tam stretneme aspon pokecame tak teda drzkam palceky a ked budem mat po prvej konzultacii tak sa urcite ozvem zatial pa a pekny vecer ti prajem 🙂

lubenka96
19. okt 2012

@vejvass No hej ten spg.je moc zly tak preto a ja som v poriadku.A neboj ved oni ti pridu nato kde je chyba aj ja prajem pekny vecer aj vikend,ak budes nieco vediet napis budem rada,pomenime si potom zazitky informacie,a prajem vela stastia

wejbynka
19. okt 2012

@barbadossa hmmm takze normalne si si do vkladu brala normalne a az po vklade si brala este navyse??🙂...tak to chapem dobre?:D:D....a peniazky sa maju uhradit do 5 dni po vklade az??🙂....ci este pred vkladom?🙂....to ma tiez dost zaujima:D....a jasnee krati uz sa neviem dockat uz nech to je a hlavne uspesne nechcela by som byt na vianoce smutna chapes, a ty si ako pocinas uz mas aj priznaky??🙂vsetko ok?

barbadossa
20. okt 2012

@wejbynka budes platiti po vklade daju ti fakturu na ktorej je cislo uctu :D no vlasne az po vysledkoch krvy som brala navyse :D neboj uz vas na vianove bude o jedneho alebo o dvoch navyse taaaaaaaak strasne ti drzim palceky nech uz to ja tebe vynde 😉 no priznaky niekedy mi je rano zle a nechuti mi jest a hrooozne ma bolia prsia 🙂

lienkalienocka
20. okt 2012

@barbadossa to uz teraz budes chodit len k svojmu gyn nie? ci este nejake kontrolne v centre? takze v pondelok sem pozeram a citam 🙂

mirm
20. okt 2012

ahojte baby, neviete kolko musi byt cca prestavka ked idem na ket po ivf?dakujem🙂

wejbynka
20. okt 2012

@barbadossa superrr fatk sa s tebou velmi tesim🙂..jaj uz by si si aj mohla zmenit profil na cakame babo🙂....
super tak ja na buduci mesiac uz idem na to a dufam ze vsetko bude v najlepsom poriadku...🙂...a vsetko sa podari chcem mat krasne najkrajsie vianoce....

wejbynka
20. okt 2012

@mirm ahoj tak dva mesiace by mala byt....na treti cyklus uz mozes stimulovat🙂

mirm
20. okt 2012

@wejbynka dakujem a pocita sa uz ked pride ms po neuspesnom ivf?

wejbynka
20. okt 2012

@mirm ano tak to vychadza ze na treti cyklus uz mozes....ste po neuspesnom ivf?...vo ferti?

mirm
21. okt 2012

@wejbynka tak po 2 ivf a kete sa nam podarila dcerka ale teraz sme chceli druhe ale nevyslo to... no co uz...

barbadossa
21. okt 2012

@lienkalienocka no k svojmu ked sommtam volala vysledky tak sa ma len pytali ci pojdem na sono k nim alebo k svojej doktorke inak nic viac nepominali 😉

barbadossa
21. okt 2012

@wejbynka noo este chvilu pockam so zmenou statusu 🙂 uz aby si bola tehu nech nas tu je viac 🙂

vejvass
21. okt 2012

@lubenka96 ahoj jasne ak bude nieco nove tak potom hnet pisem 😉 uz sa neviem dockat ale sa aj bojim co nam najdu dufam ze nic take vazne.Akurat som si citala na ich stranke ze robia aj iba vysetrenie pre par ze ci su zdravy alebo nie dokonca aj pre par ktory nechce hnet otehotniet ale ze planuje do buducnosti mat dietatko tak sa chcu presvedcit ze su v poriadku.Takze nerobia tam iba umele ale dokonca tam mozu ist aj kvoli tomu ze sa chcu dozvediet ze ci aky maju problem cize nas pripad aspon tak som to tam na ich stranke pochopila 😉 Tak teda zatial pa pa 🙂

lienkalienocka
21. okt 2012

@barbadossa tak aspon nemusis cestovat 🙂 aj si si ratala ze kedy cca by ti vychadzal porod? neviem ci su tie kalkulacky spolahlive 😉

lubenka96
21. okt 2012

@vejvass ahoj,neboj pre nich nieje nic vazne,pomaly zo vsetkym sa da nieco robit a hento teda neviem,ale 95% parov tam ide preto ze sa im nedari pocat dieta,malokto by tam isiel len tak ci je o.k to su tam uz vazne veci ......

wejbynka
21. okt 2012

@mirm tak ako tak pozorujem tak malokedy to vyjde na prvy krat:(((drzim palce ani nam to nevyslo ma prvy krat a teraz po pol roku ideme na druhy KET🙂

wejbynka
21. okt 2012

@barbadossa ve ani si nevies predstavit ako sa na to tesim, uz len mesiac a daco do vkladu🙂...inak aku kys. listovu si brala??..myslim znacku🙂...nevies nahodou o niekom este kto pojde v ten termin ako ja?...lebo akosik to tu ani nestiham citat:D

vejvass
21. okt 2012

@lubenka96 juj uz sa tesim aspon uz budem vediet ze nacom sme no neviem na ich stranke som to tak nasla napisane skusim to tu hodit precitaj si to o Fertischeck
http://www.ferticent.com/

lubenka96
21. okt 2012

@vejvass Ale ved ja viem 🙂uz mam davno celu ich stranku prestudovanu 🙂a necudujem sa aj ja som sa tesila ........je to vsetko zdlhave,ale hadam to bude stat zato 🙂

barbadossa
21. okt 2012

@lienkalienocka no nechce sa mi koli sonu trepat do blavy ked to mam k mojej na skok :D nejak v lete este mi presne nurcili v ktorom som tyzdni zajtra budem vediet viac :D

barbadossa
21. okt 2012

@wejbynka viem si predstavit aj ja som sa straaaasne tesila a uvidis este viac sa budes ked to bude pozitivne 😀 a kyselinu od zentivy taka bielo cervena skatulka 🙂 neviem ja ine prispevky necitam tak ti neviem povedat 🙂 pozistuj 😉

barbadossa
22. okt 2012

@wejbynka
@lienkalienocka no koceny tak sme v poriadku dnes som dostala aj tehu knizku 🙂 a o dva tyzdne na poradnu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre