Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

cigaretka5
22. apr 2009

takze moje desive stravovacie navyky teda nie su pre vajka az take zle ? babul tiez ti nechutilo jest?

petkaerdal
22. apr 2009

nesmejem sa babul,som rada,ze niesom sama 😝 😀 😉 ,co myslis,ze ja mam aky pohyb,obyvacka-kuchyna maximalne ,a kuchynu navstevujem pretoze idem do chladnicky 😀 😀 😀
ale uz si davam inak pozor 😅

katka14
22. apr 2009

cigaretka, aj ja som už o 8.hod bola hotova a niekedy som spala uz o 6.hod az do rana. a bola som aj riadne unavana. a mam pocit, že som aj pribrala. ale neviem kolko, nemam doma vahu. tak teraz sa snazim to nejako zhodit ale ide to veeeeeeeelmi tažko ☹

petkaerdal
22. apr 2009

drzis dietu Katka?

cigaretka5
22. apr 2009

no a ja som si myslela e sa na tu stimulku iba vyhovaram. Kocky chodim do FC aj na inekcie ale cez wknd planujeme ist na domcek mimo BA a nebude sa mi ciet trepat spat na inekciu . chcem si vypytat listok na pohotovost ze si dam picnut tam, len ma napadlo treba si dat inekciu pichnut hned rano alebo?

peggyyy
22. apr 2009

ahojte..som tu nebola ani nepamätám, čo je nového?

katka14
22. apr 2009

no snažím sa delit stravu 🙂 sem tm zhreším, neda sa to tak 100%tne vždy dodržať, hlavne ked sa mam stravovat v praci niekde vonku v bufete. a boli sme aj byciklovat s drahym.

a mam novinku , hehe. na buduci vikend /1.5./ ideme s drahym do tatier na vikend - romantikuš. malo to byt ešte cez velku noc, ale to boli ine problemy /ivf a nekonečne čakanie na vysledok/. takze si to ideme vynahradit , jeje 😀 😀 😀

vierka
22. apr 2009

petka - ja viem ako je to s tym psom, poznam to prirovnanie 😀
tak dneska budem teda celu noc hore, aby si sa mohla vyspat ty 😀

cigaretka - merional treba pichnut rano do nejakej 10-tej hodiny 😀

inak ja co som nabrala pri prvom IVF teraz uspesne zhadzujem a cvicim a ide to pekne dolu... tak verim, ze ku dalsiemu IVF to este trochu stiahnem 😀

cigaretka5
22. apr 2009

kocky ja som cely zivot zapasila s dietami ale jedine co u mna funguje je pravidelna strava a pohyb. Zvykla som si ale na jednu vec vdaka ktorej som schudla 10 kg- na ranajky ovocie , obed okolo 12,00 klasikus, polievocka masko zemiaciky alebo co mi ide na chut, okolo 15,00 ovocicko a vecera taka normis ziadne prejedanie ale klidne si dam v normalnom mnozstve aj cokolade
Skratka a dobre v thajsku som sa naucila papat rano ovocicko ( maju tam mnam mnam ananas a fungujem tak uz dva roky a fakt to funguje )

babulka123
autor
22. apr 2009

cigaretka.. mne pomohlo to ze som sa zacala nalievat cistymi mineralkami a nie ochutenymi.. velmi .. ale neviem o tom ze by sa mi chcelo nejako extra jest.. nejako to neslo..

cigaretka5
22. apr 2009

presne ani mne sa nechce mam plne brucho

katka14
22. apr 2009

cigaretka, to ovocie je super napad. musim to odskusat. 🙂

cigaretka5
22. apr 2009

no a teraz je podla mna vhodny cas, lebo je teplo a mrte dostupneho vocia a zeleniny takze by to malo lepsie

katka14
22. apr 2009

no len v poslednom case nie a nie najst cerstvu zeleninu v obchode. po dlhom čase mam aspon redkovky, ale tie nam dnes dosli. ☹

cigaretka5
22. apr 2009

zaudni na obchod a hor sa na trh, to je zelenina a nie to co j obchode to je zmes stimulatorov rastu

katka14
22. apr 2009

to je sice pekne, ale u nas - v BN - už dávno trh nie je. 🙂

mimka30
22. apr 2009

No ahojte, tak dnes mi je konečneeeee lepšie 🙂

mimka30
22. apr 2009

Halooo, halooo, nie je tu nikto? 😔

katka14
22. apr 2009

Ahoj mimka, to je fajn že ti je lepšie. 🙂

mimka30
22. apr 2009

Ahoj Katka, aj ja sa potichúčky vytešujem, že je lepšie, lebo včera to ešte nebolo nič moc. A ty ako?

katka14
22. apr 2009

ja som v práci po 4 dnoch, tak pracovne, ale vegetik celkom. ale radšej by som bola niekde vonku na kavicke alebo bycikliku. 🙂 ty si doma na PN či dovolenkujes?

mimka30
22. apr 2009

Som na PN Katka. Nechcela som riskovať. A ty si tiež bola PN pri IVF?

katka14
22. apr 2009

nie nebola som, ale asi nabuduce budem alebo si vezmen dovolenku, ja som sa citila fajn, na dochadzanie do BA som vždy využila že sme 8 dní v mesiaci doma na 60%, tak som neminula ani 1 den dovolenky. nebolo mi zle ani nič extra som nepocitovala a po ET som bola len 2 dni v praci a potom bola velka noc, no a cez velku noc embryjka niekam preč do neznama odišli. ☹

mirinda10
22. apr 2009

peta, to sa nepocita teraz ve si tehu ale je to so mnou hrozne ideme na salat musis schudnut aspon par kil

no ja som najviac pribrala asi pri KET s estrofemu mne prsia narastli o jedno cislo co moj drahy je happy 😉 ale ja nie

ja som prave strasne hladna to je hrozne vecer jem iba salat a aj tak mam tolko kil navyse

na sliznicu, ze vraj pomaha caj s alchemilky tak nejak sa to vola tak to treba pit da sa to nie je to tak zle

a co ste robili ked ste schudli inak niekde som citala na anglickom webe, ze ak zena chce otehotniet nemala by mat velke zmeny vo vahe, moja kolegyna z Belgicka mi hned povedala ziadne diety ale to som pred 2 rokmi nepotrebovala teraz uz aj hej 😠

inak ja pri stimulke mam strasne chut na skladke ale normalne nie nechapem

mimka30
22. apr 2009

Nebojkaj Katka. Uvidíš, to druhé bude určite úspešnejšie 😉

mimka30
22. apr 2009

Ahoj Mirinda. Mne bolo pri terajšej stimulke tak zle, že som do seba nič nevpratala. Tak to je super, že ti chutí. 🙂
Koľkatý deň stimulky si dnes?

petkaerdal
22. apr 2009

mimka a nebola si dneska vo Fc na uzv? ci zajtra ides?

mirinda,ved ja viem,to sranda 😉

mimka30
22. apr 2009

Peťka ahoj mojenko, bola som dnes na uzv, tak máme malý ohss 😒 😒 😒 Trocha vodičky je v brušku, ale že nemám sa obávať, vaječníky sú v norme, ale veľa piť, a cikať.

petkaerdal
22. apr 2009

ahojcek,
tak to je potom ok,super,ze nic horsie 😉
na embyska si sa nepytala?

dufam,ze sa im dobre dari v mediu 😝

mimka30
22. apr 2009

Ale predsa je tam vodička, tak bolesti mám, ale hádam sa nezhorší. Doki hovoril, že dnešný deň je najkritickejší. Vaječníky mám po 10 cm hovoril, ale beriem od včera len polku Dostinexu, lebo z celého mi je zle a hovoril, že mám dávať len polku do ET.
Na embryjka som sa pýtala, ukľudňoval ma, nech sa nebojím. Ja sa aj tak bojím, či prežijú. Transfér mám až v sobotu, to je 6 deň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre