Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
14. jún 2009

ahoj jahotka,
picha sa samozrejme
neviem co je dostinex 😉

sylvusa
14. jún 2009

ahojte, dievčatá, môjmu manželovi som nasadila Eregum plus, a ja užívam jednu tabletu, strašne ma bolia prsia, vaječníky a celý spodok, nerozumiem tomu, nemám ich užívať, vlastne celý tento cyklus ma bolia prsia, vaječníky, neviem čo sa deje, poraďte mi prosím

jahotka
14. jún 2009

vdaka loginka, 😅
po ET sa Ti este zvacsilo brucho (oproti zvacseniu po odbere)?
drzim palce na pozitivny vysledok
(dostinex je na prevenciu OHSS)

bittka13
15. jún 2009

ahojte babenky, vyzera to ze mozno zvysime % uspesnosti vo FC 😀 , dnes rano som testikovala.... a boli tam... // !!! Este sa tesim len tak potichucky a cakam na stvrtok na potvrdenie z krvi....

vierka
15. jún 2009

bittka - tak to je supeeeeeeeeeeeer... potichucky sa teskam s tebou 😀 a cakam do stvrtku, ale verim, ze to bude uz len dobre 🙂

bittka13
15. jún 2009

Diki Vierka 🙂

gregy
15. jún 2009

No končene ten kôn ide 😎

bittka po tichúčky sa s tebou teším 😵

bittka13
15. jún 2009

tomu konovi uplne sibe v poslednom case 😠 , dakujem gregy 😉 , snad to vyjde.... 😀 !

loginka
15. jún 2009

ahojte 🙂 , ako sa mate?
zase taky pocas - na hlavy bol 😒

bittka13
15. jún 2009

loginka - mi hovor ja som kralovna migren ☹

cagina
15. jún 2009

ahojte neviete ako robia v ferticentre cez prazdniny chceme ist na druhý pokus icsi a vsetkým snažilkám držím palce a tehulkám blahoželám

bittka13
15. jún 2009

v juli cely mesiac maju dovolenku a august su opat tam a potom uz zase stale.....

cagina
15. jún 2009

dakujem pekne a dufam že to bude už ten pravý pokus ved všetci z rodiny už majú deti a že sme na rade my mavate niekedy z toho depky

loginka
15. jún 2009

cagina, to mam uz za sebou 🙂

kellynka7
15. jún 2009

caute baby som sa prave vratila z nemocnice,v sobotu ma strasne bolelo brucho tak som sa zlakla ze mam OHSS.
Ako dali mi jednu infuziu. inekciu od bolesti a akoze nezajem tak dnes som sla domov.Brucho ma stale boli a mam ho take nafuknute tak sa uvidi.Volala som aj Pinterovi a povedal ze to neni nic hrozne.Mali ste aj vy brucho take nafuknute?

bittka gratulujem k //, tesim sa s tebou 🙂

bittka13
15. jún 2009

kellynka - ja som mala brucho take nafuknute ze som vyzerala ako v 5 mesiaci a pocit som mala taky, ze ma ide roztrhnut na kusy... 😒 nic som si nevedela obliect okrem elastickych siat... 😉 a to pretrvavalo este aj po OPU takmer az do ET. Aj som mala bolesti...

kellynka7
15. jún 2009

tak trochu si ma upokojila.Ja som chudej postavy a brucho mam jak pavuk 🙂 .V stredu idem na ET tak sa uvidi.

loginka
15. jún 2009

kelly, drz sa! 🙂

loginka
15. jún 2009

ty mas asi PK, ze?

kellynka7
15. jún 2009

loginka diky.Ty ides v piatok na krv?Este si netestovala?

loginka
15. jún 2009

no radsej sa nevyjadrujem 😖 , idem v piatok na krv a uvidime ...

kellynka7
15. jún 2009

vsak jasne aj ja tebe drzim peste 😉

loginka
15. jún 2009

dik a ET si uzijes, je to super, hlavne s tou obrazovkou ked uvidite svoje bublinky 🙂

kellynka7
15. jún 2009

sa tesim za to vsetko vytrpenie to stoji.

bittka13
15. jún 2009

kellynka - aj ja som normalne stihla nosim 34 oblecenie a vyzerala som ako orginal tehotna.... a vyzera to tak ze mi to mozno aj ostane 😀 i ked po ET mi postupne brucho odpuchlo ale tiez to nebolo zo dna na den... 😉. a loginka ma pravdu to ET je na rozdiel od OPU fakt zazitok 😀

kellynka7
15. jún 2009

bittka a picha sa aj daka inekcia po ET?

bittka13
15. jún 2009

kellynka - nie po ET ti daju cipok ked mas bolesti....

kellynka7
15. jún 2009

ja som mala bolesti aj po OPU,takze cipok urcite asi budem chciet 😀

loginka
15. jún 2009

ja som mala
po OPU, ale po ET uz nie, polezis hodinu a ides 🙂

kellynka7
15. jún 2009

loginka teraz som si vsimla ze si napisala ze mam asi PK.To co je? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre