Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
21. aug 2009

katka - no ja som bola objednana tak na 11.00 - prisla som tam tak o desat jedenas a 11.10 som uz vychadzala 😀 super, ze u nas dbeali na to, ze kto je objednany a zaplati si, tak nech vie aspon za co plati...

katka14
21. aug 2009

tu si aj zaplatíš a je ti to na prd. s prepáčením. ale čo už. už to mám za sebou, a už len pichať injekcie a v klude. ale zasa mi to tak blbo vyšlo že budem za odber vajok počas závierky v práci. po ET by som rada zostala doma, ale neviem ako mi to vyjde. duuuuufam že ET bude až v piatok a ja si vezmem potom 2 tyzdne dofčy. tolko moje plány, realita ... ??? uvidíme

bobjan
21. aug 2009

Katka, u nás tiež tak dlho objednávajú, ale keď sestričke poviem, že idem na IVF a výsledky krvy budú tak o 4-5 dní, tak ma tak aj objedná 😉 Gratulujem ku druhej včeličke Gonalu 😉

katka14
21. aug 2009

bobjan, ďakujem. neni to také strašné s tym pichanim, ešte jednu a merional a cetrotide necham na susedku. predsa len - školená osoba. nech sa nedokántrim. nech môžem aj sediet, lebo neviem ako by som fungovala v práci po stojačky ?!?! 😀 aspon zasa prehodime par slov a tak. už ti volali z poistovne?

bobjan
21. aug 2009

Katka, ja to nechávam na manžela 😀 Tie "zadnicové" 😀 😀 😀

Majú volať z CAR a ništ 😢 😢 😢

katka14
21. aug 2009

nejake je to divne, ved VSZP nemala problemy. ta to schvalila hned. počuj, si poctivý platca ??? ha-ha, to bol žart. 😀

bobjan
21. aug 2009

Katka, dúfam, že zamestnávateľ je 😉

katka14
21. aug 2009

no radšej si to prever 🙂 😀 ja som minule prišla nahlasit nove meno ked som sa vydala na VSZP a vraj ci uz niekde robim. a ja v jednej firme zamestnana vtedy 3 roky a oni ma evidovali ako nezamestnanu. sila. pritom som ten papier o praci tam zaniesla sama osobne, len som nemala o tom ziadnu kopiu. no oni sa vtedy nejako stahovali, tak tam asi mali riadny bordel.

bobjan
21. aug 2009

Katka, minule mi volali tak o týždeň aj niečo zhruba a teraz to je tiež tak...ale nakoniec som tam minule musela doložiť ešte papier o 1.IVF z Heliosu a tak mi to schválili potom do tých dvoch týždňov necelých...
a teraz ništ ☹

bobjan
21. aug 2009

a dúfam, že nie je problém v tom, že si aj priplácam sama, ale to si už platím dlhšie, tak to by ma naháňali už aj v tom januári....

katka14
21. aug 2009

nebojaj, oni sa čoskoro ozvu. určite to pekne postíhaš. a dobehneš nás. 🙂

katka14
21. aug 2009

takže žienky, dnes ste tu tomu moc nedali. tak ja pádim dom. v utorok idem na prvu kontrolu, dufam ze tam aspon daco bude, čim viac tym lepsie. majte sa krasne, pekny vikend, oddychujte a hlavne ... snažilkujte !!! 😀

sylvusa
21. aug 2009

ahojte, ja som dneska bola na odber, keď budú výsledky tak pôjdem s nimi na interné, manže pôjde v pondelok na ober, dúfam, že zas neodpadne, stále čakám menzes, ale každý deň už príde, tak sa majte

floskula
21. aug 2009

ahojte. tusim petra sa pytala na mrazenie embryi. nas stalo 6.tisic korun.

martineluska
21. aug 2009

ahojte dievčence poradte mi cetrodine sa ma dat do chladničky? 😅 nejak mi to ušlo 🙂 dakujem

floskula
21. aug 2009

nie, iba choragon sa chladi. ostatne maj normalne pri izbovej teplote. ale zrovna nie na slnecnom mieste, alebo pri varici. :o))

bubulka722
21. aug 2009

Siouxie
Tak to sa teším, že sme na IVF koncom roka dve. Možno sa tam aj niekedy stretneme.
Baby, hrozne ste ma potešili, že aj pri takom patologickom SPG ste mali genetiku O.K. Dáva mi to nádej, že to dobre dopadne a nič mi neprekazí zimný plán. Fakt sa mi na tú genetiku nechce čakať a išla by som do toho hneď. Inak doki mi nehovoril nič, že by IVF koncom roka neschválili, veľmi pozitíne bolo, že mám VZP. Vraj to bude schválené do jedného týždňa.
Babulky máme s drahým veľkú dylemu, koľko embriok si dáme do bruška, preto sa vás chcem spýtať, koľko plánuete vy??? Zvykne to odporučiť lekár, alebo je to len na rozhodnutí páru?
Inak doki mi povedal, že sa aj tak nevyhnem amniocentéze a PN počas tehu, teda ak to vyjde. Je to tak?

rikuska21
21. aug 2009

no Ahojte spolubojovnicky,

dnes rano som dostala mrchu a od zajtra si zacinam pichat, mam rano prist a v centre mi to pichnu, no parada,

Marti, ja cetridine v ladnicke nemam iba pregnyl,

Drzte mi palce na zajtra a vobec myslim na vas nech nam to tentoraz vyjde

floskula
21. aug 2009

babul, je to na rozhodnuti paru, ale najcastejsie sa davaju 2. je vacsia sanca, ze sa aspon jedno uchyti.

rikuska21
21. aug 2009

mne doki dal do papierov, ktore mame podpisat automaticky 2 vajka, ani sa nepytal, ale zevraj dve su maximum

ets esa chcem spytat, ci pred odberom vajok sa zvykne byt den na dovolenke, zavraj ma byt uplny klud, viete o tom nieco?

martineluska
21. aug 2009

dakujem baby a držim vam palce nech každej tento pokus vyde ja začnem až okolo 2 septembra 🙂 ahojte

floskula
21. aug 2009

rikuska, nemusis mat volno, len sa netreba namahat, aby nepopraskali folikuly. ak nemas tazku pracu a nebyvas niekde bez vytahu, tak nemusis mat volno. je to na tebe. hlavne nic tazke nenosit, nepostielat postele a pod.

rikuska21
21. aug 2009

no ja sa v praci strasne nabeham po schodoch , bohuzial, tak to zvzim a mozno si vezmem 1 denvolnaalebo hned 3 lebo aj na vlozenie vajok a to sa tusim dava za tri dni dnu,

floskula
21. aug 2009

tak ked zdolavas schody, radsej pred odberom zostan doma. transfer je bud na 3 den, ale ak budes mat viac embrysov a nechaju ich na predlzenu kultivaciu, tak transfer bude 5 den. volno ti potom staci len na den transferu a 2 dni potom.

rikuska21
21. aug 2009

Floski, preco na dva dni po transfere? treba ostat domena? ani to som netusila,
A ako si na to teraz ty?

sylvusa
21. aug 2009

baby, ja sa len bojím, aby mi tie spermie oplodnili tie vajíčka, doktor mi povedal, hneď na začiatku, že u nich sa vkladajú tri , ja mám tiež dielemu, že koľko,

petra2505
21. aug 2009

floskula dakujem, ano ja som sa to pytala, si zlata 😉

petra2505
21. aug 2009

baby Pinter sa vas pytal kolko chcete vlozit?lebo kamoska bola na IVF a mohla si povedat ci chce dve alebo jedno, prvy raz jej vlozili dve a nevyslo to, druhy raz jej vlozili jedno a ma syna.

bobjan
21. aug 2009

Peti, ja viem, z mim. CAR, že sa pýtali, ale doporučili nám, že mám okolo 30 rokov, tak dajú dve 😉

bobjan
21. aug 2009

Rikuska, ide ti pichať manžel do zadnice???????????? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre