Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

floskula
31. aug 2009

no vydrzala, lebo som vedela, ze skor to nema zmysel. aj tak som bola vynervovana, tak naco stresovat. tak skor by ani pri pozitivnom tehu nic neukazalo. ved ani tesne pred krvou nemusis mat text pozitivny a pritom mozes byt tehotna. ta spolahlivost testov je dost mizerna. pokial ukaze ciarku, je pravdepodobne, ze si tehotna. ale ked neukaze, neda sa na to spolahnut. vela bab tu s tym ma skusenost. no ale ja som od 10 dna po transfere uz mala spinenie, presne v den, keby by som za normalnych okolnosti mala kramy. to spinenie sa stupnovalo a preslo az do krvacania. ale ine baby to mali podobne a boli tehotne, takze vyber si. 😅 kazda to moze mat uplne, ale uplne odlisne.

matuska111
31. aug 2009

no super.....a teraz si z toho nieco vyber 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale ved uvidime - ako ten slepy povedla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rikuska21
31. aug 2009

Bobjan, mne teda o ziadnych liekoch nehovoril a ani mi nedal, je o cudne, a pritom mam 100 % OHSS.Okrem toho na inom fore baby hovorili, ze sa meriju aj vajecniky a aj maternica. atiez nic, Tak ja vydrzim do stredy a spytam, co a ako. Mam brucho ako balon, bolesti a tazsie sa mi dych,a o prsiach ani nehovorim, tie mi snad odpadnu 😅 😅 🙄 🙄

floskula
31. aug 2009

rikuska, a pijes vela? kontroluj si, ked vela pijes, ci aj casto chodis cikat.

rikuska21
31. aug 2009

Vdaka Floskula, snazim sa, ale ani to uz nevladzem, ason 3 litre vypijem 😖 😖 😖 😖

floskula
31. aug 2009

rikus, ja ti verim. ja som bola tie ako balon. prsia mi vazili snad niekolko kil. a hroznema boleli. a brucho som mala ako tu baby maju fotky, ked su v 16 tt tehotenstva. nosila som len volne veci. normalne v pase som ostala naliata, co mam bezne tenky pas. tak som ho mala uplne jak opuchnuty, pocas dna som citila, ako sa nalievam zvnutra kazdy den.

vika34
31. aug 2009

ahojte,pri minulom IVF som nepotrebovala RTG,teraz je to nejaká novinka
neviem ,ktorá sa to tu pítala,ja som tiež stimulovala 12 dní,odber som mala na 14DC

bobjan
31. aug 2009

Rikuska, papaj bielkoviny a možno sa v stredu stretneme. Kedy tam budeš? Ak by sa to zhoršovalo, tak choď na pohotovosť. Meraj si bruško, či moc naberá....

Matuska, na krv nemusíš do FC, ja chodím u nás a výsledok faxujem do FC 😉

bobjan
31. aug 2009

Ja už mám aj teraz to brucho akési nafučané 😒

floskula
31. aug 2009

vika, na co je to RTG?

bobjan
31. aug 2009

Vika, ja som musela na RTG hrudníka, lebo u nás na internom ho potrebuje dr. aby mi dala predoperačné 😠 a niekam som ho zo septembra zapatrošila (asi zostal v Olomouci), tak som musela dnes ísť, aby mi vo štvrtok dala bez problémov papier.

vika34
31. aug 2009

dík,ale to nežiadali vo FC?MNE na obe IVF spravili na internom predoperačné bez toho,tak sa teda nechám prekvapiť
floskula RTG hrudníka,ale na čo to potrebujú pred narkozou neviem

bobjan
31. aug 2009

Vika, nie vo FC to netreba. Tam im stačí len to interné. Len u mňa mi nedá interné, kým nemá maximálne 2 roky starý RTG v karte 😖

petkaerdal
31. aug 2009

ahojte baby 🙂
bobjan ty stimulujes? len tak letmo citam,
inak mne vo FC stopol raz stimulku

vika34
31. aug 2009

dík za info

katka14
31. aug 2009

ahojte babenky, tak hlasim dnesny odber vajok - 8 ks. čo som asi aj bajočko očakvala. ale vraj su male a tmave, ale vraj boli take aj minule. som z toho vedla. viete niektora nieco o tom? a mangel mal teda riadne na prd SPG. najhorsi doteraz. no hruza. tak uz len vydrzat do zajtra. idem si laskat, nejako ma boli brucho. inak bolo vsetko oki doki, len tie moje male tmave vajka ma vylakali. tak uvidime zajtra. 😒

vierka
31. aug 2009

ahojte babulky 😀

matuska - na zajtra drzim strasne moc palceky, drz sa 😉 no ako uz pisala Bobjan - na krvny test mozes ist aj k svojmu gyndosovi a vysledky potom faxujes do FC... ja som sla na krvny test do FC - vsetko to tam zacalo, tak nech tam vsetko aj pekne skonci 🙂

ale boli tu aj pripady co krvacali a boli tehu, boli tu aj pripady co mali test este v den odberu krvy negativny a boli tehu, takze nic nie je nikdy strateneeeeeee 😉 😀

katka - drzim palceky na zajtrajsi telefonat, hadam sa to podari aj s vajkami aj so spermiogramom... drz sa!!! 😉

petkaerdal
31. aug 2009

Kati,tiez drzim palce na zajtra

katka14
31. aug 2009

dakujem babenky. tak snad tam to uz vyjde

bobjan
31. aug 2009

Katka, držím palce, nech sa im dobre darí 😉 Nestretla som sa s tým, že tmavé, neviem😕

Petka, ahoj🙂 Veru stimulujem 😵

rikuska21
31. aug 2009

Bambulky, na,,,la som sa isla som v takomto ubolenom stave do Ikey.
Bobjan v stredu idem na 8.45 aty????

Katka drzimpalecky, neboja, ono to vyjde.
Ani ja som sa netretla ze potrebuje na internom RTG, ale co iuz.

Mam v byte bordel a nic sa mi nechce, krasny zajtrajsi den.
Dala som sa na PN-ku, Bobjan, ty ked si mala OHSS bola si tiez PN????Mne doki povedal, ze ked mam teraz OHSS tak to tak uz bude stale 😝 😝 😝 😝 😝Tfuj.

bobjan
31. aug 2009

Rikuska, ja budem zavčasu vstávať 😒 Idem na 7.30:) Ja som OHSS nemala, len mi hrozil a tak mi stopli stimulku...

bobjan
31. aug 2009

Rikuska, nemusí to byť stále, ak dostaneš menšie dávky 😉

sylvusa
31. aug 2009

ahojte, objednala som sa na 14.9. o 10,00 na ultrazvuk, a 18.9. doktor nie je vo FC. Tak mi povedala sestrička, Katka drž sa, aj matuska , držím vám palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rikuska21
31. aug 2009

Bobjan ja som tam dnes bola takto skoro, tam ma chcel setrit asi 😅 😅 😅, mne doki povedal ze u mna je to 100 % iste kvoli PCO. 😝 😝 😝

Sylvus, daj vediet co na ultrazvuku

bambibam
31. aug 2009

Dobrý večer, celý deň som sa túlala - už som myslela že sa dočítam ,že všetky čakáte na bociana 🙂 a vy si dávate načas 😀 😀 😀

Ale prekukla som dnes trochu BA - teda staré mesto - a prezidenskú záhradu...........mala som zážitok

sasko25579
31. aug 2009

Babulka123
grtulujem k vašemu miminu.ja chodim do ferticentu tiez.4akam na prijatei žiadosti od poistovne a potom snad aj ja raz budem taka šťastná ako ste vy.
Mozem sa nieco opýtať?ako prebiehali tie injekcie?MERINOL?to si si pichaôa sama 3x denne?

bambibam
31. aug 2009

sasko25579 to je idividuálne, niekto chodí si dať pichať ,niekomu to manžel pichne. A len ráno sa pichá 😀 😀
😀 neverím že by ti to naordinovali na večer.

rikuska21
31. aug 2009

Sasko, vsetci si to pichame rano do 9hodiny, to urcite nie je na vecer. mozno pregnyl, ten sa picha o 10h vecer ale to tesne pred odberom

Bambi ahoj, takze Stare Mesto??? No ja ho milujem, ale ked tam nie je vela Anglanov

bambibam
31. aug 2009

Katuška ako sa máš? Si v pohode? Dúfam ,že už to vyšlo. 😉 A že su tmavé? Nič si s toho nerob, možno kedysi dávno tvoji prapra.......starý rodičia boli zakladatelia čokoládovej farby,pretože každý deň koštovali kakao a nakoniec sa to prenieslo až do dnešnej doby. No vlastne ty by si mala zožať úspech. 😀 😀 😀

Ale teraz vážne ja som o tom ešte nepočula.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre