Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
25. feb 2009

bobjan - tak to hrdlo mam dnes urcite skor z toho kecania... to vies, ked som bola sama doma od rana do vecera na PN, tak nebolo s kym kecat a s vami kecam len cez pismenka a ked mangel prisiel domov vecer z prace, tak nebolo casu na slova 😝 😀 a potom to takto dopadne ked zacnem hovorit 😀

mayka - ahojcek, nevadi ze sa miesas, radi pokecame... no to je velmi individualne, doki ti povie, ze si tehotna, nie chora... a je to len na teba ako sa budes citit, lebo su tu aj baby co boli cele dva tyzdne doma a nevyslo, su tu aj baby co hned o dva dni isli do prace a vyslo to... takze myslim, ze na tomto to az tak nezalezi ci je clovek doma, alebo nie..
ja osobne som bola doma 4 dni po ET a potom som sla do prace s tym, ze som sa nenamahala, len tak lazo - plazo 😉

bobjan
25. feb 2009

Vierka, tak si mala s manželom viac kecať a nie len dziga dziga 😀

mayka, ahoj🙂 je to na každom ako sa rozhodne, ale ja som to riešila teraz PN....lebo aj tak som chodila do BA a mám to nacelý deň, takže by som minula mooc dovolenky a lekára toľko nemôžem mať...ale predtým som chodila do práce...

mayka
25. feb 2009

aha tak to sa da. ved uvidim ako sa budem citit potom vsetkom. Dakujem vam kocky a prajem veeeeela stastia a skore tehulkovanie. 😉

vierka
25. feb 2009

bobjan - mangelovi odkazem, ze nabuduce ma bude musiet pripravovat skor do prace a kedze nepracujem "na ulici", tak to bude musiet ponat trochu inak 😀 😀 😀

mayka - ved uvidis ako sa budes citit... dakujem, aj tebe zelam vela stasticka a nech sa podari 🙂

daguska
25. feb 2009

čaute babenky:
no jasa neviem doškať mrchy, už tu mala byť, doteraz mi chodila o 4 dni skôr a práve teraz ked mám začať pichať tak nie a nie prísť, to asi z tej nedočkavosti, svina bude asi meškať!!!
Už by som chcela začať so stimulkou aby som mohla ísť na prvý ultrazvuk aby som bola apoň v obrace, či to má vlastne zmysel a tá mrcha mrchavá nie a nie teraz prísť

vierka: mna ked bolí vždy hrdlo, párkrát si ho vykloktám s kloktadlom a ono to prejde. a sem tam to robím preventívne, keď je teraz také chrípkové

bobjan: všetky sme s tebou

matkamatko
25. feb 2009

ahoj daguska, kolko ti trvalo schválenie žiadosti?

peggyyy
25. feb 2009

ahojte baby...som bola dnes na uzv...kuk album 😀

matkamatko
25. feb 2009

jej peggyyy super,blahoželám 😵

peggyyy
25. feb 2009

ďakujem...zatiaľ tam mámjeden 12mm vačok...takže ešte neviem či bude jedno alebo dve

vierka
25. feb 2009

daguska - ahojcek... mojka to je tu tak vzdy, ze ked clovek mrchu caka, tak zrovna meska 3 dni... ale drzim palcek aby prisla uz co najskor 😉 a drzim moc palce, podla mna budes pekne reagovat a budu vajka 🙂

pegy - jeeeeeeeeej, to je krasny obrazok, gratulujeeeeeeeem 😀 tak ja pevne verim, ze sa v tom vacku schovavaju dvaja nezbednici... a co sa vyjadril doki? vsetko inak v poriadku? kedy ides na dalsiu kontrolu?

peggyyy
25. feb 2009

vierka vďaka, všetko je zatiaľ v poriadku a zajtra idem už k svojmu doktorovi, lebo potrebujem utrogerstan, tak uvidím čo mi povie...
inak to Hcg sopm mala presne 900

vierka
25. feb 2009

pegy - tak to je super, ze je vsetko v poradecku, sa tesim s tebou 😵 a verim, ze zajtra sa potesi aj tvoj doktorko 😀 a Pinter povedal, ze pri takom HCG by mohli byt dve??? alebo ako je to s tymito hodnotami? 😅

daguska
25. feb 2009

vierka : ja viem je to ako naschvál

možno je to z toho že som aj nervózna, čo by som nemala byť

daguska
25. feb 2009

matkamatko: no ja som to mala zložitejšie. Chodila som totiž najskôr do GF a tam mi spísali žiadosť a bola som informovaná aby som si to na poisťovni urgivala aby mi ju vybavili čím skôr a ked som po 2 týždňoch volala do poisťovne zistila som že u GF ju ešte ani len nezaslai tak som volala do GF a oni ju až potom zaslali takže namiesto toho aby som ju mala schválenú do mesiaca som ju mala schválenu o 2 týždne neskôr a kedže som sa január

peggyyy
25. feb 2009

vierka...neviem pri akej hodnote sú dve ale mala som ho vysoké...však uvidíme neskôr, či nebolo jedno schované

vierka
25. feb 2009

daguska - ved to je ten tkz. zakon schvalnosti 🙄

pegy - necham sa velmi rada prekvapit spolu s tebou 😉 🙂

daguska
25. feb 2009

sorry, musela som sa urýchlene odhlásiť, niečo mi tu inštalovali

matkamatko
25. feb 2009

daguska maš IP

daguska
25. feb 2009

matkamatko: takže pokračujem v januári 09 som prešla do FC a tak som si musela ísť vybavť novú žiadosť, osobne som bola na poiťovni a oni mi ju behom týždňa zchválili už na FC. Takže v priepere mi trvalo schválenie 2 mesiace.

daguska
25. feb 2009

matkamatko: čo či mám?

daguska
25. feb 2009

vierka: niekedy si myslím, že mám takú smolu že to už neni ani možné a pýtam sa čím som si to zaslúžila.

matkamatko
25. feb 2009

dag myslela som, že som ti napísala internu poštu, ale ved si mi už odpísala 😉

budeš pracovať alebo sa chystáš aj na PN?

daguska
25. feb 2009

matkamatko: uvidím od sitácie, myslím, že si zoberiem aspoň pár dni volno, no ale ešte uvidím, ieš bojím sa že na 6 deň sa dozviem, že mi injecie nezaberajú lebo hrozí aj to

daguska
25. feb 2009

peggyyy: gratulujem.

koľkokrát si bola na IVF?

matkamatko
25. feb 2009

dag ja som minulý pondelok volala do FC, nech mi pošlu a sestrička povedala, že ked bude schválená tak zavolaju...

a na to nemysli,že ti nezaberu injekcie, prečo by ti nemali zabrať, aj keby tak zvýšia dávky..
prečo idete na IVF?máte nejakú zistenú príčinu?

peggyyy
25. feb 2009

daguska ďakujem
to bol môj druhý KET

peggyyy
25. feb 2009

halo kde ste všetky

mimka30
25. feb 2009

Ahojte baby. Takže podali sme si žiadosť na 2. ivf- doktor bol zlatý a ešte sa išiel pozrieť, či nebolo niečo zmrazené. Žiaľ nič- z 9 vajok boli len 3 o.k. aj to napichnuté ICSI. Takže pri druhom mi zvýši dávku na 5 merionalov denne- kvôli veľa nezrelým 😒 , takže hádam sa ich urodí otrocha viac 😒
Aj sme sa bavili o iných injekciách- žiaľ u nich sa stimuluje len Merionalom a spol. Takže keď nevýjde ani druhé a budú zasa veľa nezrelých, musím vyskúšať iné centrum a iné injekcie na stimulku 😒 😒 😒

peggyyy
25. feb 2009

mimka ja ti budem silno držať palce aby to teraz vyšlo...tfuj tfuj tfuj

mimka30
25. feb 2009

Ďakujem Peggyy 😉 Jááj prepáč, až teraz kukám do tvojho albumu- že ty si už tehuľka 🙂 🙂 🙂
Prepáč 🙂 A z celého srdca gratulujem 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre