Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

matkamatko
27. feb 2009

baby ja stale čakám na schválenie, dnes si chcem overiť či ju majú v poistovni...

veam
27. feb 2009

aka je bazalna teplota v tehotenstve?

alex
27. feb 2009

veam, mala by vyť okolo 37. niekto má ale viac, niekto menej. Keby si si merala pravidelne, tak vieš aké mávaš teploty po ovu. A merá sa ráno, skôr než vstaneš z postele.

veam
27. feb 2009

no lebo dnes som mala 37,2 a inak po ovu mavam 37,0

alex
27. feb 2009

veam, ty si tehula podľa mňa 🙂

veam
27. feb 2009

no uz tomu aj zacinam verit,dufam ze mam preco 🙂

babulka123
autor
27. feb 2009

veam skus si odmerat aj normalnu teplotu ja ked som ostala tehu tak som mala normlanu testne nad 37 stupnov... a ostala mi strasna zima a to ja zimu milujem

alex
27. feb 2009

veam, tebe ani IUI nebude treba už 😉

veam
27. feb 2009

no uvidime...normalnu teplotu mam 36,6-zima mi je vzdy vecer ale to som zrejme uzimena z prace

babulka123
autor
27. feb 2009

nooo pre mna to bol prvy povel aby som si robila test, vzdy vecer ma striasalo od zimi..

mayka
27. feb 2009

ahojte kocky, mam otazocku pre tie co boli na ivf. Mam pocit ze na mna lezie nejake prechladnutei. trosku citim hrdlo a buduci tyzden ma caka OPU. ☹ Urobia to aj vtedy ked budem prechladnuta? Som zufala. Dnes som bola na kontrole a vraj tam mam veeela folikov.

veam
27. feb 2009

no babulka super dakujem za povzbudenie

babulka123
autor
27. feb 2009

nooo tak sa snaz co najviac sa vykurirovat pred OPU ale aj tak ti OPU asi urobia.. pochybujem ze by ta zrusili to by si musela byt riadne chora.. ale neviem presne to je len moj nazor..

alex
27. feb 2009

Neviem, ako je to s OPU pri chorobe, čajíčkuj, snaž sa, aby to neprpuklo v nejakú chorobu.

mayka
27. feb 2009

som na nervy. Cele tri tyzdne sa vyhybam chorim. Nikam nechodim tak ja fakt neviem kde si ma ten virus nasiel. 😢 To neni normalne. ☹

veam
27. feb 2009

mayka aj ja som bola doma na pn a tiez som nieco chytila a neviem odkial

mayka
27. feb 2009

uz pijem sipkovy cajik. Dakujem kocky. fakt som zufala. Hlavne ked som tak blizucko...

babulka123
autor
27. feb 2009

mayka staci aby si nasiel draheho a u neho len prehupol k tebe..
kluuud, cajik, citron, cibula.. uvidis pomoze..

veam
27. feb 2009

pekne sa kuriruj a snad ti to spravia,neboj...

vierka
27. feb 2009

petka - tak to bolo zlate, ze porodis vianocky 😀 😀 😀 ty porodis take krasne dve malinke hrozienka 😀 😀 😀
no ja mam dneska jednu akciu a to som este trochu chora, tak to hadam dobre dopadne a zajtra planujem dlho spaaaaaat a mangel bude asi zase v praci... uz je to u nas tusim normalne ze vzdy v sobotu robi 😠

veam - drzim palceky aj ja, dufam, ze cez vikend ten testik vide a potom sa nam hned ohlas 😉

a baby co cakate na mrchu, tak verim, ze uz cez vikend dorazi, alebo ten lepsi pripad, ze ju uz nebudete ani potrebovat 😉 😀

mayka
27. feb 2009

Babul, mas pravdu. V pondelok sa mi stazoal ze ma pocit ze nan eho nieco leze ale na druhy den mu nic nebolo. A traz sa tak ja citim. Uricte ho nakazil jeho kolega ten mal chripku a chvilu bol s nim v robote a potom isiel lezat.

veam
27. feb 2009

no jasne ze vam dam hned vediet ako to dopadlo

vierka
27. feb 2009

mayka - pred uspavanim sa ma doktorka pytala ci nemam nadchu, takze si myslim, ze ked nebudes mat nadchu, tak ze ti to v pohode spravia...

mayka
27. feb 2009

no ved toho sa Vierka obavam. Ze budem mat nadchu tu mam vzdy. Horucky nemavam. Iba vela soplujem. ☹
Neviete co ej na to dobre? A hlavne ucinne?

veam
27. feb 2009

sprej do nosa-Mar plus alebo aj olynth

mayka
27. feb 2009

prinajhorsom poviem nech mi to spravia bez narkozy. Nech ma nadopuju liekmi.

babulka123
autor
27. feb 2009

mar na zvlhcenie, olynth na liecbu..

mayka
27. feb 2009

Skocim do lekarni. zatial vam dakujem. 😉

veam
27. feb 2009

za malo,pekne sa liec

vierka
27. feb 2009

mayka - olynth je velmi dobry, ten pouzivam a o tri dni je po nadche 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre