Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mayka
27. feb 2009

vierka dakujem . pojdem ho hned teraz kupit. Pre istotu. 😉

vierka
27. feb 2009

mayka - jasne, pre istotu kup, prevencia nezaskodi 😉

matkamatko
27. feb 2009

kočky tak ja som sa moc nepotešila... tak minulý pondelok som volala do FC nech mi pošlu žiadost a dnes po dvoch týzdnoch mi na poistovni povedali, ze je to tam, a schválené by to malo byt do 2 týzdnov, takze dokopy mesiac, je mozné že z FC mi to poslali neskôr... uz to asi buduci cyklus nestihnem a ten dalši asi nebude pre mna realny, takze sa mi to pekne posunie ☹ 😒 😠

vierka
27. feb 2009

matka - no mozno ti ho z FC poslali vtedy, len mozno na poistovni okrem toho maju aj nieco ine, ze robia nejake zmeny, alebo nieco... alebo nejake vyrovnania este z minuleho roku... kto vie... tak verim, ze ti to schvalia co najskor aby si to stihla... drzim palce 😉

matkamatko
27. feb 2009

vierka keby mi to schválili aspon to 10 dni tak stíham-hádam, ale ak nie, tak neviem či mi to nezostane az na maj 😒

vierka
27. feb 2009

ved uvidis, ja verim, ze to stihnu co najskor 😵

matkamatko
27. feb 2009

dakujem za povzbudenie 🙂

matkamatko
27. feb 2009

baby oni mi prave volaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 asi sa im štikutalo, takze všetko stíham....teším sa jak malé decko 😀

alex
27. feb 2009

😵 matka super, gratulujem... tak hor sa do boja a veľa šťastia 😉

peggyyy
27. feb 2009

petka no na uzv sommala len ten jeden vačok....ale neviem veď Hcg som mala vysoké

peggyyy
27. feb 2009

veam veď ak máš ešte ten test čo si si robila hoď ho do albumu, nech posúdime 😀

bobjan
27. feb 2009

Čaute, hviezdy🙂

Veam, super, držím palce 😉

Matka, je dobre, že pekne všetko stíhaš a hurá do ekšn 🙂

matkamatko
27. feb 2009

ahoj bobjan, som rada,že stiham 😉

ako v práci?

bobjan
27. feb 2009

Matka, nič moc... o to mi je smutnejšie, že to IVF nevyšlo....
je mi tam nagrcanie z niektorých ľudí....ale čo narobím...

Chystáš sa na PN?

matkamatko
27. feb 2009

bobjan chystám, lebo v robote je to teraz stres - prepustanie a tak... a ja som taky citlivec, ze to na mna vplyva a hlavne nikto o ničom nevie a nemohla by som ani stimulovat a stihat robotu...sefke planujem povedat, ze mam problemy...

ale takisto sa pripravujem na to, keby to nevyšlo...viem, že ked sa tam vrátim, bude mi na grc ako tebe...
😒 a všetci mi budu liezt na nervy. ja viem, že ked budem musiet, tak vydrzim a znesiem všetko, ale aj tak neviem či zvladnem niečo ako vy- čo ste viackrat stimulovali...

bobjan
27. feb 2009

Ty ideš na prvé IVF?

robota ako taká zlá nie je, dá sa...ale...
ja už šéfovi nabudúce plánujem NIČ nepovedať.....len ostať doma a zavolať, že som PN...nič a nikoho dopredu pripravovať nebudem....neoplatí sa to 😠 😢 😢

matkamatko
27. feb 2009

je to moje 1.IVF, no ja tiež neviem čo mam spravit, lebo uz som v pred pol rokom bola 3 tyzdne PN kvoli laparke a nikomu som nič nepovedala a teraz sa u nas prepusta a ked zostanem doma dlhšie, tak neviem ako budu sefovia reagovat...vobec neviem čo spravit, manzel hovori aby som jej to povedala a poziadala ju o diskretnost...keby to vyslo tak by som to kaslala lebo aj tak by som mozno zostala na rizikovom, kedze mam problemy s tlakom, pulzom a neurologicke... 😒

bobjan
27. feb 2009

no ak si myslíš, že diskrétna bude, tak skúsiť môžeš. Ale ja už neverím nikomu....niektorí ľudia u nás boli teraz nasratí, že som sa vrátila a nerozprávajú sa so mnou....

aký máš tlak?

matkamatko
27. feb 2009

kolísavý a nízky a všetko dokopy...no ved to neviem či bude diskretna... 😒 u nas by neboli nasrati, ze sa vratim ale tie blbe reči, už teraz stale počúvam-chod na matersku a kedy pojdes, a preco nechceš ist...a leze mi to na nervy, keby to bolo také lahke tak mam doma babo...

mimka30
27. feb 2009

Ahojte 🙂
Bobjan- ako si moja dopadla??? Už si bola na krvné testy??? Veľmi silno ti držím palce a moc ti to prajem, nech to konečne výjde. 😉
Matkamatko- aj tebe držím palce silno 🙂
Peťka- pozerám, že babule majú krásnu výbavičku 🙂
Vierka- ty si stále pozitívne naladená a stále mi dodávaš super náladu a to tvoje motto 😀 😀 😀 😀

matkamatko
27. feb 2009

ahoj mimka, dakujem a podobne drzim palce, pomaly sa chystaš na 2.iVF?

mimka30
27. feb 2009

Áno Matka- už mám podanú žiadosť a čakám, kedy zavolajú. A ty??? Kedy máš test??? 😉

bobjan
27. feb 2009

Matka to ti verím...je to ťažké...mňa sa teda nikto nepýta, ale robím len s chlapmi, tak oni do toho nejak nekecajú... ale jedna "milovaná" kolegyňa si robí chúťky na moje miesto, tak je mrzutá, že jej to nevyšlo...

Mimka, ahoj. Krvné testy sú u mňa úplne zbytočné, tak sa mi na ne v pondelok nechce ísť.... 😠 😒 aj tak to bude negatívne...

matkamatko
27. feb 2009

ja nemam test, mne dnes volali ze mam schvalenu ziadost a za 2 tyzdne zacinam stimulku...a ideme na to 😀 😝

matkamatko
27. feb 2009

bobjan a ja tam mam klebetne baby 😒

mimka30
27. feb 2009

Bobjan- už si si robila aj test moja??? 😒 😒 ☹ Možno si sa zbytočne vystresovala a v pondelok to bude pozitívne 😉 Teda budem na teba myslieť. Ja som si tiež povedala, že si teraz nebudem robiť žiadny test- ale to nevydržím a určite sa testnem. Mňa teda doki tento týždeň tiež nepotešil, keď mi zahlásil, že mi zvýši dávky na 5 denne, lebo bolo veľa nezrelých pri prvom ivf. Ak to nevýjde, musím do iného centra, lebo oni stimulujú len Merionalom a ten teda u mňa zázraky neurobil. 😒 😒 😠

matkamatko
27. feb 2009

mimka a oni ti nemôžu dat ine injekcie na stimulku?prečo? ved kazdemu zaberá niečo iné...

bobjan
27. feb 2009

Matka, ak si si nie istá, či bude šéfka diskrétna, tak by som jej to nevravela...ani nevieš, kde by sa to možno kedy proti tebe obrátilo....taká moja skúsenosť...

Mimka, verím, že 5 denne, bude správna voľba 😉

Robila som si test, a mám mrchu, takže zázraky sa nedejú...

matkamatko
27. feb 2009

bobjan 1000-ci príspevok 😀

mimka30
27. feb 2009

Bobjan- už ani ja neverím, že mi výjde to druhé. A tú mrchu mám po prvom ivf raz tak, raz tak. Už si ani neviem vypočítať, kedy mám ovuľku. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre