Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
19. mar 2009

Peti, no tak to si si šmákla, čo??? 😀
Ja som mala jabko 😉

to vstávanie v noci je des...to niekedy aj mňa chytí, keď nedodržím pitný režim cez deň, večer sa neviem dopiť a v noci behám 😒
cez deň si neschrupneš? či to sa ti asi nechce, že??

no zajtra, zajtra, ale ja ho chcem dneeeessssss....

petkaerdal
19. mar 2009

smakla no,uz mi bolo spatne od hladu
jaj ty nejedavas take veci,ze ,ty len take lahke 😉

cez den si neschrupnem,aj ked som unavena,ale neda sa mi spat,nezaspim...

no musis vyckat a bude aj zajtra 😀

bobjan
19. mar 2009

Peti, no do obeda sa snažím väčšinou len ovocíčko 😉

aha, no to je pravda, cez deň sa horšie zaspáva.... ja som cez deň spala len po utroši niekedy 😀
inak tiež nezaspím...

čakám, čakám.....

čo ideš variť?? Ja rozmýšľam ryžový nákyp?? Kuracie stehná??,,,,,neviem 😒

petkaerdal
19. mar 2009

ja zaspim poobede,ked som ale velmi unavena a ked mi drahy skrabka chrbatik pri tom,ked som sama ,nezaspim 😝

ja zase ovocicko len vecer,rano potrebujem normalne ranajky

ja nevarim takmer nic tento tyzden,len take rychlovky,lebo chodi z domu o 12,to len ranajkuje a prichadza o 22,takze len taka nejaka vecera a pre seba,ja mam zeleninkovu polievku este
inak tiez som rozmyslala nad tym nakypom,asi na dalsi tyzden

bobjan
19. mar 2009

no ja ho asi navarím ten nákyp...to bude mať môj žúžo, ja to teda nejedávam.....

ty si ako môj chlap..... ja som ten trpiteľ, čo ho musí škrabkať 😒

to máš dobré, že nevaríš...ja inak tento týždeň mám tiež taký pohodový, keď nechodí do práce, tak tak nevarím.....ale teraz ma to čaká a musím rozmýšľať.. 😠

vierka
19. mar 2009

petka - no dobre teda, tak ja sa nejako vyfintim 😀 😀 😀
a uz som prisla asi neskoro... kedze uz mas po ranajkach, tak na mna by zostali uz asi len omvrvinky s tej vianocky 😀

bobjan - ja mam tiez tento tyzden taky, ze moc toho nevarim 😅 ale ved ma z coho cerpat 😀

a nestraste baby s tym snezenim... ved ja mam dnes obute len tenisky, ja uz som zahajila protestnu akciu proti zime a uz chodim len v teniskach 😀 😀 😀

bobjan
19. mar 2009

Vierka, no tak to som ja práve včera vytiahla čižmy 😅

vierka
19. mar 2009

bobjan - ziadne cizmy, ja prostestujem dalej 😠 😀

brise
19. mar 2009

Ahojte, tak som volala sestričke k môjmu dokimu a mám prísť až v pondelok na kontrolu to budem 14 dní od vyvolávačky. Vraj dovtedy mám čakať. a to budem 57 DC

loginka
19. mar 2009

ahoj brise,
co sa deje?

brise
19. mar 2009

loginka ani ja netuším. tiež by som rada vedela. no proste doma čakjú injekcie len mrcha nikde.

loginka
19. mar 2009

a nemozes byt tehotna?

petkaerdal
19. mar 2009

aj ja som bobjan rozmyslala teraz nad nakypom,ale bolo mi oznamene,ze je futbal,tak pride az neskor,takze jest sa nebude,nemam pre koho varit 😖

Vierka,este ti ostalo,ved nezozeriem celu naraz 😀 kludne dojdi 😉 z TT to je skok ku mne,ke dpojdes krizom 😀

petkaerdal
19. mar 2009

bobjan,moj skrabka vecer co vecer,chudak,musiii 😀

bobjan
19. mar 2009

Petka, to ho teda pozdravuj a povedz mu, že s ním hlboko súcitím.... 😔

vierka
19. mar 2009

petka - jasne, hadzem nohy na plecia a prejdem k tebe cez pole, to je kusok 😀

brise - este stale nic??? 😕 no to je peh 😖 verim, ze v pondelok pride doki na pricinu ked ju doteraz este nezistoval a len dufam, ze ked uz tam nejaka pricina bude, ze bude uz len prijemna 😉

petkaerdal
19. mar 2009

bobjan poviem mu,inak ma niekedy toho fakt dost,niekedy sa zlutujem nad nim 😀

kedy tu budes Vierka? 😉 aby som stihla doupratovat 😀

brise
19. mar 2009

loginka asi ťažko, síce mi test neukázal, ale dokial tu mrcha nieje vždy je šanca. síce už tretí deň zaseboou mám 37,0 ráno bazálnu, takže ja nevieeeeem

Vierka už som z toho unavená, a moc moc sa začínam sledovať, a to je zlééééééé.

vierka
19. mar 2009

petka - neboj sa, to stihas... ja kym tam pridem, tak dovtedy budu uz piect aj lietajuce vianocky 😀 😀 😀

brise - mala by si si to nejako odlahcit... skus na to tak nemysliet a mat to tak trochu na haku, lebo to sledovanie je strasne a potom ma clovek hocijake myslienky a citi veci, ktore by normalne ani necitil... ved pondelok je tu za chvilu a ked doki povie ze nie si tehu, tak to nejako poriesi.... takze neboj...

a ako dnes dopadla Daguska u dokiho??? 😕

petkaerdal
19. mar 2009

tak to ta cakat ani nemusim,som to myslela vazne 😀 😀

vierka
19. mar 2009

petka - ale to kym by som tam prisla pesi 😒 ja som prudko pomala 😀

petkaerdal
19. mar 2009

prudko pomala? 😖
a nemas bike? 😀

brise
19. mar 2009

vierka a myslíš že sa nato nedá nemyslieť, asi vieš že nie, ale snažím sa.

a daguška sa zatial neozvala, aj ja nanu čakám. ona je dnes 8 den od vyvolavačky tak uvidíme čo jej povedia

vierka
19. mar 2009

petka - to ked ja idem niekam s mangelom, tak to vyzera asi tak, ze ma drzi za ruku a pomaly ma vlaci za sebou, lebo ja chodim pomaly a on rychlo 😀

brise - no ja som taketo este nic nezazila, ale viem ake to je.... cakanie... ja osobne cez den na to ani nemyslim, ale vecer ked si lahnem, tak vtedy je to strasneeeee, to mi napadaju take veci - ze amen gloria...

ako vidim, tak tu vsetky cakame na Dagusku ze ako nam dopadla...

petkaerdal
19. mar 2009

no tak si ta neviem predstavit,ako budes chodit,ked budes mat brucho a ledva lapat po dychu,to ta bude asi nosit 😉 😉 😉

vierka
19. mar 2009

petka - no neviem ci ma bude nosit... to bude vyzerat tak isto len s tym rozdielom, ze uz ma nebude nadnasat pod tym naporom vetru ako doteraz ale to brucho ma bude drzat pri zemi 😀 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

keby ta neunesie,tak ta posadi do furiku 😀
a co ta teraz nadnasa? to si taka lahka? to budes pak,ako pavuk vyzerat...

bobjan
19. mar 2009

Petka, ja poviem môjmu, že sa mi nechce a povie mi, že by nakopal do zadku toho, kto to slovo NECHCE SA MI, vynašiel 😀 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

bobjan 😀 😀 😀

bobjan
19. mar 2009

Brise, a nemáš si kam skočiť na krv??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre