Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
19. mar 2009

veam,7 dni??? pre FC??? nieje pravda,3 mesiace..ja som raz dokonca mala jedno predoperacne na 2ivf,ked som sla hned 😉

katka14
19. mar 2009

no tak to ste neboli u lekarov v BN. dnes som bola u všeobecného, ti mi neboli ochotni ani injekciu pichnut, ze to nevedia ako, hoci som jej to presne opisala a aj so všetkymi ostatnymi vyšetreniami ma poslala k ženskej. a moja ženská je u seba 3 x do tyzdna. dnes mi nemohli ani krv zobrat, nemali ampulky.tak dufam ze v pondelok to vybavim. snad.

veam
19. mar 2009

petka ano uz aj grckame...neviem ci pre FC ale ked som isla na laparku tak 7dni bola platnost

veam
19. mar 2009

katka to co tam mate za lekarsku starostlivost??? 😠

petkaerdal
19. mar 2009

veam ,tak gratulujem ku grckaniu 😉 patri to k tomu,mna to obislo nastastie

je ti stale zle?

pred laparo mozno,ale pre fc max 3mesiace 😉

veam
19. mar 2009

ok moze byt...to neviem,tak sa omluvam ze som trepla blbost

No rano mi je celkom fajn a k obedu to zacne a trva cely den...dnes mi bolo zle,ale negrcala som,ale uz mi je lepsie,som zhresila dala som si colu...je tam sice kofein ale pomohlo mi to na zaludok

veam
19. mar 2009

palieva ma zaha a som vyhadzana ,hlavne na chrbate 😒

katka14
19. mar 2009

jaj žienky ako vam zavidim tie tehulkovske nevolnosti. aj mne bolo dnes zle, ale z kramov. ale už je lepšie. u nas je to normalne že na všetko treba dlhšie čakať. male mesto, tak na to kašlu. veľa krat som sa tam ani nedovolala, telefon akože odpojena linka a pritom dalej funguju pod tym istym čislom. minule leto pred laparoskopiou bola moja doktorka na 2 mesiace dakde v afrike pomahat zenam. takze som sa o všetkom radila len so sestrickou. nemala som ani paru kolko budem v nemocnici, vzala som si 2 dni dovol. a ja som tam bola 4 dni. no riadny zmatok, do prace som volala ked som sa prebrala z narkozy, ledva som vladala rozpravat, ale musela som to nejako vysvetlit. no bola to sila. a teraz zasa s tymto. nechcem aby o tom niekto vedel v praci, ale možno budem musieť priznať farbu. uvidim ako mi to cele dopadne. 😖

petkaerdal
19. mar 2009

veam,väscinou aj mne byvavalo tak navecer najviac...
vyhadzana som od zaciatku tehu po chrbte,co ja som nikdy ani jeden puk na tvari nemala,teraz cely chrbat,takze je to v pohodke 😉 mam to doteraz...
zaha? uz nejak skoro,mna az teraz niekedy zacala,na to treba pohar mliecka

petkaerdal
19. mar 2009

Kakta viem o com hovoris,u nas v To to iste 😖 nastastie ja tam uz nechodim

petkaerdal
19. mar 2009

KATKA 😅

cigaretka5
19. mar 2009

dievcata tak dnes mam depku jak svina, tak som sa prisla potesit tym vasim pasom o tom ktora z vas ake mimi kedy caka. Mi to velmi pomaha ked vidim ze pacientkam FC sa podarilo byt tehu

bobjan
19. mar 2009

Veam, do polhodiny??? No u nás nehrozí....takže ako kde..... a platí to 3 mesiace 😉

bobjan
19. mar 2009

Petka, autom domov to mám 15 minút 🙂

katka14
19. mar 2009

aj o zmene lekara som rozmyslala, ale aj tak by mi iny doktor nepomohol a musela by som do centra. je tu sice jeden vychyreny, aspon v našom okoli, ale ma velmi vela pacientok a asi to uz ani nejako nestiha. a kamoska hoci je u neho, skoncila aj tak v centre. ☹

petkaerdal
19. mar 2009

tak to nas blizko 😉
a co si este v robote?

mimka30
19. mar 2009

Ahojte kočky, po dlhej dobe som tu zase nakukla 😉 Mala som veľa vybavovačie, medzitým aj dovolenku a konečneeee som sa k Vám dostala. 🙂
Čo nového?????
Ja si idem budúci týždeň vyzdvihnúť injekcie a čakám na mrchu a ideme do druhého kola. 😉

Peťka: ako babulky?
Bobjan a Vierka??????

Zdravým aj nové babenky z FC. 🙂

bobjan
19. mar 2009

nie, nie, už som doma. Končím o 16.00, šla som do obchodíku a som doma už od pol piatej asi...

petkaerdal
19. mar 2009

viem,ze koncis o 16,len si pisala,tak sa preto pytam,ale tusim z prace rovno bezis ku konovi 😀
co planujes robkat doma? robis ten nakyp? neposles mi trosticku? 😝

mimka30
19. mar 2009

A je tu niekto teda??? 😀

petkaerdal
19. mar 2009

no ja 😀

mimka30
19. mar 2009

😀

peggyyy
19. mar 2009

ahojte
petka ja som si kúpila magnézium ale kamarátka ktorá robí sestričku u ženskej mi vravela aby som to nebrala často ak nemusím..ak si to dám občas ako prevencia je to dobré ale nie každý deň aby somsi na to nezvykla

petkaerdal
19. mar 2009

ahoj,no ved ako ty chces,ale ja viem preco sa ma brat,precitaj si o tom na nete a tusim aj v tehulkach je o tom tema,tam sa dozvies viac,magnezko zabranuje aj otvaraniu krcka,ked sa bude otvarat uz bude neskoro ho pit,moj nazor 😉

bobjan
20. mar 2009

Petka, no sem tam sa tak podarí, že rovno z práce ku koňovi 😀

NErobila som nákyp, budem ho asi v nedeľu, lebo dnes varí manžel, že vraj.....včera som bola oboznámená 😅 Tak som zvedavá 😵

bobjan
20. mar 2009

Mimka, nič nové nemám, takže len tak pomaličky čakám na leto 😉

Som videla, že si založila témičku o IVF vo FC 😉

vierka
20. mar 2009

dobre ranecko 😀

bobjan - tebe vari mangel??? 😅 a nechces ho potom ku nam poslat aby navaril aj u nas??? 😀

bobjan
20. mar 2009

Vierka, nooooooooooooooooo, to teda nechcem 😵 😀 😀 😀

Keď nemá robotu vonku, alebo v garáži, alebo nie je v práci, tak uprace aj navarí 😵

vierka
20. mar 2009

tak to mas dobre, ze je takyto 😀 sice ten moj tiez pomoze sem-tam, ale to je malokedy, lebo on je stale v praci 😅

bobjan
20. mar 2009

Vierka, no veď aj môj je stále v práci alebo v garáži a vonku. Ale teraz je chorý a je doma, tak sa nudí 😅 😵 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre