Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

brise
23. mar 2009

vierka, no pokračujeme dnes mám zasebou tretiu seriu. :o)

petkaerdal
23. mar 2009

ahojte 😉
adrolka super,mas krasne baby domka
ja som sice nepatrila medzi tie stastne,co im vyslo prve ivf,ale aj tak som ostala vo FC lebo je to naj centrum v Ba 😉

petkaerdal
23. mar 2009

Vierus,ako sa mas ?
prvy pracovny den,ako?

vierka
23. mar 2009

brise - tak to je super cislo 🙂 som zvedava ako na prvej kontrole bude, ale ja verim, ze to bude vsetko v poriadku 😉

petka - ahojcek 😀 dneska je to hrozneeeeee, sa mi tu vooooobec nechce byt 😅 tak ale uz som toho aj dnes vela spravila a este to nejako dobojujem 😀
a vy ako? aky bol vikend? 😀

petkaerdal
23. mar 2009

ja som domka,drahy v praci,poobede sa chystame na nakup,tak sa tesim,ze si nieco kupim 😀
vikend sme boli taky papucovy,domka sme oddychovali
a ty,ako si vikendovala?

daguska
23. mar 2009

babenky: no vo štvrtok som bola u dokiho a spravil mi sono. Nič nenašiel ani nevidel niečo čo by nemal a povedal, že nie som ani tehu, lebo že mám malú vystielku a že už dostanem mrchu, že je všetko o.ki a poslal ma domov a povedal aby som čakala. už je pondelok, celý vík som sa nalievala s čer. vínkom a ešte mrcha neprišla. Ked nepríde do štvrtka čo budú presne 2 týždne od vyvolávačiek tak už neviem čo budem robiť, nechápem to, prečo práve ja? Nechápem čo sa stalo, doki povedal že som o.ki ale mrcha nikde. To snáď nie je ani možné a nie som ani v strese ani nič podobné. Fakt divné.

petkaerdal
23. mar 2009

daguska ahoj,
neboj dostanes ju,mne vzdy povedali,ze do 14 dni od vyvolavacky a vzdy som dostala po nej az okolo 12-13 den,ja myslim,ze pride ,neboj 😉

brise
23. mar 2009

daguška, všetky sme tu nateba čakali ako si dopadla.

ja som dostala mrchu na 11 den od vyvolávačky, a ako mi povedala sestrička mám čakať do 14 dna.
takže do štvrtka ešte čakaj. dúfam že čoskoro dojde a začneš pichať.

vierka
23. mar 2009

petka - no ja som doma papuckovala a mangel bol v sobotu v praci a v nedelu bol na fuske... ale v nedelu dosla segra s mojimi zlatickami krsniatkami na navstevu, tak som mala trochu frmol 😀 ale inak pohoda 😉

daguska - no ja s vyvolavackami skusenost nemam, ale ked baby pisu ze urcite pride tak urcite pride... ved do stvrtku su este 4 dni a ja verim, ze skor ci neskor pride a ty uz budes stimulovat konecne 😉

petkaerdal
23. mar 2009

kolko mas krsniatok? ja mam jednu neterku zatial rocnu 😉

vierka
23. mar 2009

no ja mam 4 rocnu princeznu - ta ma uz dokaze dat do pozoru.... a 1 rocneho nezbednika 😀
su to moje lasky, luuuuuuubim ich ako vlastnych 😀

petkaerdal
23. mar 2009

to ti verim,aj ja lubim tu nasu malu ,co ani minutu neobsedi 😀 ta mala nedavo rok,taka sibalka je to 😀

vierka
23. mar 2009

su to proste anjelici... a maly je krasny, este nevie povedat krsna, tak mi hovori mama a vzdy sa na mna pritom zaskery tymi svojimi dvomi malinkymi zubockami 😀 😀 😀

daguska
23. mar 2009

babenky, ďakujem za podporu, ved musím čakať do štvrtka, určite vám dám vedieť, už sa neviem dočkať kedy začnem pichať aby som aspoň vedela na čom som a pohla sa zase o milimeter ďalej

ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

vierka
23. mar 2009

daguska - neboj sa, ked zacnes stimulovat, tak sa pohnes rovno o meter a nie milimeter 😉 🙂

petkaerdal
23. mar 2009

vsetky deti su krasne,nasa mala ked sa tiez zaskery ,vyzera ako upir s tymi 4 zubami 😀

katka14
23. mar 2009

ahojte kočky, takže ja už stimulujem 5.deň. ide to celkom fajn, rano som bola odovzdať všetko potrebné na testy, tak snad to stihnu vybaviť. zajtra idem na kontrolu do FC tak uvidim ako to všetko vyzerá. snad je všetko ok.

vierka
23. mar 2009

katka - urcite to stihnu, ked tak nieco priplat a neboj sa, vysledky mas aj na druhy den 😉 a na internom si tiez dnes bola???
zajtra drzim palce na kontrolu 😉

petka - no tie zuby su bohoveeeeeeeeee 😀

petkaerdal
23. mar 2009

Katka drzim ti palce 😉 nech mas co najviac folikov 😉

no to ano,nasa mala je zlata,pockaj pridam foto do albumu

vierka
23. mar 2009

cakam 😀

petkaerdal
23. mar 2009

no pozri,to je dobra fotka 😀

katka14
23. mar 2009

vierka, na internom som ešte nebola, lebo len dnes mi zobrala krv a moč na testy. ale povedala mi, že vo štvrtok by mali byť hotové, tak potom behnem s nimi rovno na interne. na rontgen už sand nemusim ist, bola som pol roka dozadu pri laparke. tak snad im bude ten stačiť, lebo zasa sa dat ozarovat a teraz tesne pred odberom, to by nebolo bohviečo.

vierka
23. mar 2009

petka - no ten palec v ustach je bohvy 😀 😀 😀

katka - ked tak sa chod na interne objednat... ja v ten den ako som bola na krvi, som sa isla rovno objednat aj na interne a s vysledkami som tam len prisla, ani som nemusela cakat.... na rtg ma neposielali, len mi skusali srdce a tak 😀

petkaerdal
23. mar 2009

Vierka 😀 😀 😀 asi jej chuti 😀 😀

vierka
23. mar 2009

petka - a pozri na tych nasich 😀 mam v albume 😉

petkaerdal
23. mar 2009

zlatucky,ale mala je uz cela slecna 😉

kolko mas surodencov?

vierka
23. mar 2009

petka - asi chuti, mala by dat okostovat, mozno je to lepsie ako vianocka 😀 😀 😀
a este keby si pocula aka je premuuuuuudrela 😀
ja mam 4 surodencov - 2 brachov a 2 segry 😀 a ty? 😀

petkaerdal
23. mar 2009

no uz som okostovala,vianocka je lepsia 😉 😉 😉 lavne ked ma take upotene nohy,inak je to zvalstne,ako sa male deti dokazu potit

tak to ste velka rodina ,ja mam len mladsiu segru o rok(25),co ma tuto malu,takze len jedno vnuca zatial v rodine a teraz budu dve naraz 😉

katka14
23. mar 2009

vierka, u nás netreba na interné sa objednávať, len musim mať hotove vysledky krvi a moču. a to bude asi až vo štvrtok. ale to by stačilo.

vierka
23. mar 2009

petka - tak dam teda na teba a aj to skusat nebudem a budem verit, ze vianocka je naozaj lepsia 😀
no moji rodicia maju uz 5 vnucat... z mangelovej strany rodicia ani jedno, ale oni sa ich ani nedozili 😔
no inak my sme velkaaaaaaa rodina, si zober, ze babka z maminej strany mala 10 deti a uz ma 27 vnucat a 32 pravnucat 😀

katka - tak to je super, ze ta takto zoberie, ja som sa pre istotu objednala, lebo tu maju toho hrozne vela... takze to je v pohode, to budes stihat do odberu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre