Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

babulka123
autor
1. apr 2009

baby gratulujem k vajkam.. drzim palce.. cmuk

emka1
1. apr 2009

super katka, gratulujem, kedy ides na vklad ??

brise
1. apr 2009

katka - spoluležiaca, gratulujem. super, určite budú silné a vydržia. a ostane vám aj snehuliačik uvidíš, a ak nie tak minimálne zabojujú tie čo ti vložia.
držím palce na ET.

petkaerdal
1. apr 2009

ahojte,
kocky uz som domka,dneska ma pustili,krcok mam zevrety silno,ale skratil sa,je to na hranici,ma 26mm,ale zavrety
dostala som nejake lieky aj na doma,tak uvidime,mam doma len lezat,takze nastupuje na domece prace moj drahy,som zvedava,zajtra ho uvidim prvy krat s metlou 😀
veam a kocky dakujem za povzbudenie,dufam,ze teba to veam minie take nieco,ale moje baby maju uz dost velku vahu a tlacia mi na krcok,ine zeny uz s takouto vahou pekne idu rodit

brise,super,gratulujem,nech sa embryska drzkaju,takze robte aj PK???
Katka tiez gratulujem 3 je tiez super,kedy ides na Et ,robite PK alebo nie?

katka14
1. apr 2009

na vklad idem v piatok, takže cez vikend oddychujem. čo je to PK?

petkaerdal
1. apr 2009

takze ides bez PK
PK je predlzena kultivacia,ale robi sa od 4embyi vyssie,pod 4 nerobia

petkaerdal
1. apr 2009

baby a co je s bobjan? ta tu nebola od pondelku alebo som si nevsimla???

veam
1. apr 2009

ahoj petka,tak som rada,ze si doma a vsetko je ok...viem ze baby uz su dost velke,ale nech tam este pekne vydrzia,nech su este vacsie 😀

petkaerdal
1. apr 2009

dik veam,ty uz mas 10tt? ako to leti 😉
ako si na tom s grackanim?

katka14
1. apr 2009

peťka, a čo to znamená dlhšia kultivácia?

petkaerdal
1. apr 2009

robi sa to len,ked ich je viacej,pretoze po 4 dni sa vela embryok zastavi vo vyvoji,preziju len tie naozaj najsilnejsie...
pri 3 embryjkach,preto PK nerobia,aby sa nestalo,ze neprezije ani jedno a nedoslo by k Et

matkamatko
1. apr 2009

ahojte, petka som rada, že si domka a ze je vsetko OK, drzim ti palce aj ked nie som často online....

všetkym blahozelam k embryškam a vajkam...drzte sa 😉

petka čo mysliš, kolky den po ET môzem testovat?

vierka
1. apr 2009

katka - tak to je super a drzim palceky v piatok na transfer, ale verim, ze ti vlozia velkych bojovnikov 😉

petka - velmi rada pocujem, ze si domka, tak len pekne lezkaj a uzivaj si pohlad na mangela s metlou - len dufam, ze ti na nej neodleti 😀 a neboj sa, baby sa budu tak drzat, ze budes este aj prenasat 😉

petkaerdal
1. apr 2009

matka dakujem
ja som 7 den mozes,ja som 7 den uz mala //,ono tie test uz zachytia aj velmi nizke HCG v moci,su velmi citlive

Vierus,dik 😉 som rada,ze som domka,aj ked tam sa dobre starali o mna 😀 😀
no musim zavriet okna,aby mi neodletel zajtra 😉 nemozem sa na ten bordel pozerat,ale nesmiem upratovat

matkamatko
1. apr 2009

no ale ty maš dvojky, ja mam v plane 10 den, to už by mohla byt pravda, nie?

vierka
1. apr 2009

matka - ako vidim, tak ty si uz nedockava po ET... drzim silne moc palceky nech to proste vide 😀

petka - no ja sa tiez obvykle nedokazem na bordlepozerat, ale kvoli babatkam by som ho velmi rychlo prehliadla 😀 tak pekne utesni okna a nech sa mangel postara 😀

matkamatko
1. apr 2009

ahoj vierka, no praveze ma to na test ani nelaka, lebo sa bojim vysledku, len by som chcela ked si ho uz spravim, tak nech je to uz aspon pravdive, nech nestresujem zbytočne...ale mam bobky...dnes som začala citim brucho ako na mrchu, taky tlak a občasne pichanie...

petkaerdal
1. apr 2009

to je jedno,ze su dvojky Matka,babulka mala 6 den // bez PK a caka jedno 😉
ono to ukaze urcite,ale ved pockaj,ako sa ty na to budes citit

Vierka,som taka unavena,ved v nemocke sa neda spat,tak kaslem na to,aj ked tu mozem uz v topankach chodit 😅

vierka
1. apr 2009

matka - tak potom sprav to co ja, ja som vobec nestestovala a sla som na krvnu istotu, lebo moze sa stat, ze ti ukaze test chybny vysledok... a zbytocne by som sa trapila uz popredu.... tych 14 dni sa da v pohode vydrzat, ja som zacala byt nervozna az tak hodinku pred telefonatom... a to sa da vydrzat... 😉

petka - su dolezitejsie veci a kto k tebe pride na navstevu, tak to urcite pochopi 😉

petkaerdal
1. apr 2009

vierka,navsetvy mi uz nechodia,ked iba lezim...odlezim si par tt a potom si pojdem pre princeznicky moje krasne,vcera potvrdili na 100%,ze su to kocky,tak erdal uz ani nedufa 😀

co je s bobjan?

vierka
1. apr 2009

petka - takze to ma uz druhy krat potvrdene ze su to baby... to sa mu uz asi nezmeni 😀
jasne, pekne lezkaj, nech pojdes neskor pre princeznicky, ved ja toho bociana tak rychlo este nepotrebujem 😀

vierka
1. apr 2009

a s bobjan neviem co je 😕

petkaerdal
1. apr 2009

Vierka uz 3x ,ale on troska este asi aj veri,lebo povedal,ze su aj pripady,ze az po porode zistili,ze co to je...ale to len vo velmi malo pripadoch 😀 😀 😀

ved este nejaky mesiac a potom ti ho poslem,ok?

bobjan sa tu vobec neukazala od pondelka 😕 😕 😕

vierka
1. apr 2009

petka - do tretice vsetko dobre 😀 😀 😀 no tak ked sa naozaj narodia dve babulky, tak mu aspon dovol jednu vychovat ako chlapca 😀
kludne si ho este nechaj, ja ho skor ako na konci maja, zaciatkom juna potrebovat nebudem 😀

neviem co je s nou, od pondelka som ju tu nevidela 😕

bobjan
1. apr 2009

Ahojte🙂

Ja som dievčatá nestíhala....včera som prišla z práce o 21.00 😖 blázinec....
Dnes som prišla z práce, rovno k hrncom a tak o pol hoďku mám konečne dovarené....

nestíham všetko dočítať, zhrniete mi to niekto??

Peťuška moja, som rada, že je všetko v poriadku a držkaj sa mi 😉

bobjan
1. apr 2009

ja som tu nebola tuším od piatku.... ☹

bobjan
1. apr 2009

Peti ty si bola v nemocke????? Júúúúúúúj.....som tu nebola, som nevedela, som na teba myslela, keď si mala tú kontrolu a ty takto...

ale držím palce, nech je všetko o.k.

inak som mala náročný víkend, nehrozil noťas, pondelok k.o. a včera som bola v práci 13 hodín.... 😔

petkaerdal
1. apr 2009

Vierka,ved on aj povedal,ze bude s nimi chodit na futbal a tak,len ci to bude tie baby bavit 😀 😀
uvidime,ale viem,ze si ich bude velmi strazit a davat pozor,vsetkych chlapov odhanat 😀

bobjan ,kde si? zanedbavas to tu,ja som si stihla uz aj nemocku uzit a ty nic nevies 😠

uz som domka,dufam,ze to bude dobre,krcok ma nejak sklamal,ale drzi,len sa mi zmesil o 2cm 😔 ,musime par tt vydrzat este...

idem sa vyspinkat,v nemocke sa nedalo,rano idem na testy
pekny vecer baby

bobjan
1. apr 2009

Petka, no vidíš... zanedbávam...víkend bola návšteva a v práci blázinec 😠

Len sa držkaj, nech babuľky pekne oddychujú a ty s nimi🙂 Dobrú nocku, to spanie v nemocnici sa nedá 😒

pekný večer ostatným 😉

petkaerdal
1. apr 2009

no drzkaj mi palce,nech to nejake tie tt este potiahneme,mam strach,ale uz nebudem nic robit,len lezat a priberat 😉
od zajtra drahy vari a upratuje 😉

pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre