Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vika34
27. máj 2009

loginka ,myslím,že cigarety nemajú vplyv na veľkosť folíkov a aj mne povedal na 8 deň stimulky,že sú malé a OPU som nakoniec mala na 14 dc

awe
27. máj 2009

vika, mala som 3 merionaly, nechcel mi zvysit davku, koli vahe ☹

mojka, drzim palce na zajtra 🙂

loginka
27. máj 2009

to OPU znie lepsie ako v GF, ze aj mng na izbe, to je fajn, uz sa tesim 😅

my sme to uz tiez neskusali 🙂 no taku slabu nadej som mala stale, ale na to, aku mam teplotu a ovu som sa vyflakla uz davno, ked nam povedali ze mng ma menej a pomalsie a dr vo FC dokonca ze mame 1 percento na prirodzene, tak som to uz ani neriesila
inak teraz na predoperacnom si internistka vsimla, ze mam anemiu, malo zeleza a to ho dokonca papam aj v tabletkam, mam pestru stravu, tak skonstatovala, ze mozno aj to moze ovplyvnovat nejake enzymy
musim ist na vysetrenie na hematologiu, lebo ked budem tehu, zelezo mi bude brat aj moje este nenarodene dieta, potvora jedna 🙂

awe
27. máj 2009

logi, kedy mas OPU?

loginka
27. máj 2009

asi ut./stredu este sa uvidi
ozak kedy sa maju brat tie chilli?

loginka
27. máj 2009

ahoj vika 🙂 🙂 🙂

vika34
27. máj 2009

ahojte,
awe,to máš tak málo kg?
alebo ja mám asi veľa ☹ ,vážim strAšných 62
loginka,mne zase zistili veľa železa,tak som musela prestať brať calibrum a teraz beriem iba kys.listovú a vit.A

loginka
27. máj 2009

ja beriem tiez 3 ampulky merional

vika34
27. máj 2009

tak ste asi neni také ťažke akoja,alebo také staršie ako ja 😀

vika34
27. máj 2009

loginka a pred OPU ťa vyčistia až ked už spíš a nie zaživa ako vo GF,OSTATNé BOLO také isté v podstate akurát,že som dostala koláčik a čajík a Juraj tam bol so mnou,dokonca si ma z operačky odtlačil na posteli až do oddychárne/to mi hovoril,ja som si to nepamätala

loginka
27. máj 2009

vika kedy mas ET?

vika34
27. máj 2009

zajtra na obed 😀

awe
27. máj 2009

tie chilly papaj priebezne do ET, potom uz nie...je to vraj na podporu imunity a aj na prekrvenie maternice, aby sa embrysko uchytilo 😉

logi, tak to mas este kopu casu, aby dozreli krasne vajka 🙂
vika - zajtra uz budes mamca 😉

loginka
27. máj 2009

uuha, tak super vika, tak prajem prijemne oplodnovanie 🙂

vika34
27. máj 2009

dakujem babi,ozvem sa potom

lorry
27. máj 2009

ahojte kedy maju dovolenku vo ferticente.....ked prepadne ziadost treba tam osobne ist vypisat druhu ?

vierka
28. máj 2009

ahojte babulky 😀

vika - na dnes drzim palce 😉 a dakujem 😀

loginka - tie chilli mozes brat pocas celej stimulky az do ET, potom by sa uz nemali.... ja som s nimi zacala hned ako som si bola pre injekcie a jedla som ich asi tak 2 tyzdne a to som vlastne uz bola tehotna 😀

lorry - dovolenku maju od 27.6. - to idu na nejaky kongres a potom cerpaju dovolenku 😉 ale to s tou ziadostou neviem ako je, skus si tam zavolat, sestricky ti urcite poradia 😉

inak ja som mala pri prvom IVF 3 merionali a kedze som mala teraz uz 60.5 kg, tak mi doki zvysil na 4 denne 😀

loginka
28. máj 2009

ahoj vierka, co nemozes spat tehulka ? 🙂
mozem jest aj riadne chilli? jedno denne, ci kolko?

vierka
28. máj 2009

loginka - ahojky... ja som uz od 6.00 v praci 😅 😀 som si povedala ze budem pracovat kym mi to niekto nezakaze 😀
jasne, niektore baby jedli aj normalne chilli, ale mna z toho dost papila huba, tak ja som radsej tie tabletky... kludne mozes aj normalne - jednu tu malu papricku denne, a niekedy mozes dat aj dve 😀

loginka
28. máj 2009

tak praci cest!
uvidim ci ma bude moc palit huba, alebo co este 🙂

petkaerdal
28. máj 2009

ahojte
Vierka,odpisala som ti v babätkach,kuk tam 😉

vierka
28. máj 2009

loginka - cest praci! 😀
no niektore baby hovoria, ze ich to pali dva krat 😀 😀 😀

petka - ahojceeeeek... idem tam 😉

loginka
28. máj 2009

baby, dnes som mala strasny zachvat revu pred pichanim ☹ ☹ ☹
az tak to neboli, len ten strach a urcite aj hormony

babulka123
autor
28. máj 2009

lioginka.. to patri k tomu ... cmuuk

bittka13
28. máj 2009

Caute kocky, uf ale ste sa rozpisali ...
emka - dakujem za vysvetlenie k hyperstimulaku... asi dakujem, neprosim 🙂

dnes sme mali kontrolu a k 9 folikom z minula nam pribudli este 4-5 takze sme momentalne na krasnych 13-14 folikoch... Vraj este nie su spravne velke ale vraj su krasne a sumerne 🙂 tak len aby nam to pomohlo, este pichame 2x - piatok, sobota a OPU vyzera na pondelok/utorok ?!? V sobotu budem mudrejsia 🙂
Inak sa citim dost pod psa, ako nafuknuty balon a vsetko ma picha 😖

emka1
28. máj 2009

ahoj bittka - blahozelam k folikulom 😉
ja som bola na tom podobne, doki zo mna vydoloval 13 vajicok ... a potom sa rozbehol ten nestastny hyperstimulak 😖 Skus dodrziavat pitny rezim, vela vody do seba lej, aspon tie 3,5-4 litre, mne to sice nepomohlo, ale utesovala som sa tym, ze hyperstimulak sa zhorsuje vtedy, ked sa embryjka uchytia ... u mna sa na par dni aj zacali chytat, podla HCG, ale potom to vzdali ....

vika34
28. máj 2009

ahojte,podaktoré tu tuším nemôžete spávať 😀
ja sa doma nudím a čakám na hodinu H a to je ešte dve hodinky ,tak čumím na Mag gyver a čakám 😕
Bittka ja som nafúknutá ešten aj 5 dni po OPU,už sa to lepší ale vaječníky stále cítím,dúfam ,že nedostanem OHSS,mala somblbé sny,že nebol ani transfer 😠,snažím sa veľa piť,alew nie je to bohviečo,ale zase stále cikám,v noci aj š RAZY,TAK HáDAM TO NEBUDE ONO

babulka123
autor
28. máj 2009

vikaaaaa.. takze dnes si ides pre deti.. super..
ozaj nevies co je s laritkou ???

emka1
28. máj 2009

vika - len klidek 😉 😉
ET uz je uplna pohodicka, hlavne upozorni dokiho, ze si stale nafuknuta - on by sa Ti mal este pozriet cez utz. na vajecniky.
Drzim palceky, nech mate krasne embryjka ... a hned nas po prichode z ET informuj 😉

vika34
28. máj 2009

o.k. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre