Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
10. jún 2009

skorki tak to netusim 😕
kellynka - narkoza je kratka, po prebrati na izbe ta to moze pobolievat - ale da sa to zniest, davaju aj cipok od bolesti
ten den potom doma prelezis - takze zotavenie rychlo
neboj sa, strach je horsi ako samotny zakrok
a su tam strasne zlati 🙂

vierka
10. jún 2009

ina - tak to je super, gratulujem k bobacikom a urcite sa im bude u teba pacit 😉

skorki - vo FC laparoskopiu nerobia, na takyto zakrok sa musis objednat niekde inde, oni robia veci costo spojene len s AR 😉

loginka
10. jún 2009

vierka kde si?
uz ked ti svieti 8tt uz sa neukazes? 😉 😎

vierka
10. jún 2009

loginka - cau, prave som prisla... prisli sme domov hrozne neskoro a som sa musela riadne najeeeeeest - jedlo je teraz pre nas velmi dolezite 😅 😝 😀

kontrola dopadla v poriadku, mame 12.6 mm, srdiecko krasne bilo a o 3 tyzdne mame prvu poradnu 😀

loginka
10. jún 2009

jaaaaaaaajti si tu akurat 🙂
tak blahozelam k zmene titulu! 🙂
bolo vidno srdiecko?

vierka
10. jún 2009

nejako narovnako prispevkujeme 😀

loginka
10. jún 2009

asi hej, otazky a odpovede sedia 🙂

vierka
10. jún 2009

ze jakaaaaa telepatia 😀 😀 😀

riska
10. jún 2009

vierka, supeeer, srdečne ti blahoželam, mamina 🙂 😉 😎 😀 😅 😵

vierka
10. jún 2009

riska - dakujeeeeeeem 😀 ... je to uzasny pocit a ja vam ho vsetkym tak zelaaaaaaaaaaaaam, z celeho srdca 😵 ... to je nezabudnutelne, vidiet to malinke srdiecko plne zivota 😵

bobjan
10. jún 2009

Vierka, srdečná gratulácia 😉

vierka
10. jún 2009

bobjan - dakujem, si zlaticko 😀

ina7
10. jún 2009

nie som si ista, ale myslim, ze vo ferti ti neurobia laparoskopiu. ak ju budes potrebobat, tak ta poslu niekam si ju dat spravit. ale mozno ti odpovedia skusenejsie.

ina7
10. jún 2009

som zaspato reagovala na otazku skorki

kellynka7
10. jún 2009

loginka diky no trochu si ma upokojila
🙂

kellynka7
10. jún 2009

idem si dat prave pichnut pregnil teraz o 21

loginka
10. jún 2009

kelly, daju ti tam napit caju a nejaku sladkost, ja som potom vypila pepsi - vraj to pomaha po narkoze

bittka13
10. jún 2009

vierka - tak super, gratulujem - konecne vytuzena zmena statusu !!! 😎

kellynka - drz sa ta moja, ta posledna injekcia je sice tfuj 😝 !!! ale ved to vsetko zvladneme 🙂)). Mozem len potvrdit to co pisala Loginka, ten zakrok sa da zvladnut, mna skor polozil ten stav pred tym ze sa citis cela zduta ako koza ktoru ma roztrhnut na kusy... a zakrok samotny - no je to trochu neprijemne kym zaspis, ale za chvilku ta budia, su velmi mili vsetci tam, tesne po zaroku mas trochu bolesti ale daju ti cipok po ktorom sa ti ulavi.... potom sup, sup domov a odychovat !!! Mne bolo tesne aj po zakroku tak trochu do placu a co ja viem co este, ale to sa len tie hormony vo mne blaznili, treba to pustit zo seba von a je to prec... 🙂. Len mangel nech sa nezlakne 😉.

lolka
10. jún 2009

vierka, gratulujem k srdiecku 😉 s tymi tt v pase je to uz take "oficialne" 🙂 ja si chcem tt zmenit tiez az po ultrazvuku prip. po akcii srdiecka.

kelly, narkozy sa nemusi bat, horsie to znie ako to je. po oblbovaku co ti daju zaspis za par sekund a ked sa zobudis, tak budes mat pocit ako keby sa ti hlava tocila. polezis si na izbe za pol hodinku uz mozes ist aj domov. moja polovicka mi furt nieco rozpravala, stale ma rozsmieval, takze ani neviem ako a bola som "hore" 😀
to nafuknute brusko ako pise bittka, je ostane aj potom, mna to trochu ako keby rezalo v brusku alebo pichalo, ale nic strasne. a ked ta to bude boliet, daju ti cipok.
ja som sa tesila aj na tu sladkost, lebo som bola priiiiiserne hladna 😀

vika34
10. jún 2009

ahojte,zajtra idem nan kontrolný UTZ po mojom neuspechu a chcem sa dohodnúť s dokim že by som išlan do tretieho IVF na jeseň,takže sa pridávam k všetkym čo vás to tiež čaká,
vierka gratujujem ,pá

vierka
11. jún 2009

dobre ranko babulky, este raz dakujem, ste zlatunke 😵

lolka - ved ja som si tiez povedala, ze niet sa kam ponahlat a vlastne po potvrdeni tehu trvalo kym bola akcia srdiecka dva tyzdne, takze sa to aj zo starym passom dalo vydrzat 😀 😀 😀

kellynka - ako uz pisali baby, nie je to nic hrozne... ja som sa tiez bala, lebo som nevedela do coho idem, tak som bola nervozna ked som tam cakala na izbe... ale len pichli injekciu a uz som nevedela o sebe a o 15 minut som bola uz aj hore na izbe... trochu slzili oci, brusko trochu bolelo, dali cipok, trochu som si polezkala a isli sme domeno... dokonca som na druhy den bola aj v praci 😅

loginka
11. jún 2009

bre ranko vierka 🙂
uz ti skocil 9tt 🙂

vierka
11. jún 2009

loginka - no ved ja tiez kukam ako puk, ale ten tyzden tam da asi hned prvy den ako ten tyzden zacina 😅 😀

misi33
11. jún 2009

Ahojte.
Dovolim si sem v trhnut.My sme po neuspesnom IVF v Gyn Five.Vcera some boli na konzulatacii vo Ferticente.Ideme na druhe IVF a chcem sa spytat kolko vychadzaju lieky na stimulaciu ( cez poistovnu)pri kratkom protokole.
Dakujem.

gregy
11. jún 2009

Dobré ráno dievčatá s radosťou Vám oznamujem že som TEHOTNÁAAAAAAAAAAAAAAAAAA a mám v brušku (maternici) krásne 6 mm miminko :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

V FC na mňa hľadeli ako na zjavenie lebo som tam prišla s úsmevom na perách s tým že ja môjmu miminku verím a viem že sme to všetko zlé prekonali a je v poriadku a ono to je aj pravda!!!! Už mám aj foto nášho kuriatka malého ....

Setrička ma skoro aj vybzokávala z toľkej radosti proste to bolo úžasé 😀 😀 😀 😀 😀 už len počkať na srdiečko a hned mením pas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misi33
11. jún 2009

gregy tak to je uzasne!
gratulujem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

loginka
11. jún 2009

GREGYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Velmi sa stebou tesissssssssssssssssssssssssm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gregy
11. jún 2009

misi ahoj verím že v FC budeš spokojná a všetko dobre dopadne ... za lieky a dopláca okolo 100 max. 15O eur všetko závisí od toho ako ti prebieha stimulka lieky dáva Dr. presne nie viac skôr sa dokupujú ak potrebuješ stimulovať dlhšie za ICSI sa nedopláca jedine čo poskytujú ako jedinný na trhu je vstekovani neakej zložky z ejakulátu tesne po OPU aby sa ti nabudili receptory a prijala si mimi ... volá sa to seminal plazma flusching a stojí to cca 110 eur .... a to je vetko ...

a ďakujem 😉

loginka
11. jún 2009

Normalne mi az slzy vybehli 🙂
To je sprava dna 🙂

gregy
11. jún 2009

loginka ďakujeeeeeeeem aj ja sa teším som v úplnej ufórii 😀

ja som zmenila svoj postoj k môjmu stavu a povedala som si že verím tomu že je to v poriadku a stotožnila som sa s tým a od utorka som prestala myslieť negatívne a dnes som to jednoducho cítila a je to pravda!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre