Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
18. jún 2009

kelly, to je dobre 😉

kellynka7
18. jún 2009

myslis loginka? 🙂

tinkywinky
18. jún 2009

ahojte kocky,som na fore 1x,citala som si prispevky a zbierala informacie i povzbudenie.Tiez som v FC a v nedelu ma caka ET.Mam velmi zmiesane pocity z vysledku celeho snazenia...

loginka
18. jún 2009

drzime palce tinky!

alex
18. jún 2009

miskad žiadosť sme podávali vo štvrtok 4.6. a volali dnes, čiže presne za dva týždne 🙂

babulka123
autor
18. jún 2009

alex.. ako je na tom brise?? uz ketuje??

alex
18. jún 2009

babul nie, až v auguste, nejako jej zaštrajkovala mrcha, takže to nestihla 😒 No a zajtra ide dovolenkovať, tak si aspoň oddýchne a načerpá silu 😉

alex
18. jún 2009

miskad, ešte som zabudla povedať, že aj ja som vo všeobecnej 😉

babulka123
autor
18. jún 2009

aha.. to neva.. ale ze pozdravujem..

loginka , gregy zajtra chcem vidiet same pozitiva..

alex
18. jún 2009

odkážem 🙂

gregy
18. jún 2009

babul no ja iné ani neočakávam 😀 😀 😀 či už od logi alebo odo mňa 😵

vika34
18. jún 2009

bitka gratulujem teda už aj nahlas
logi,gregy zajtra len samé dobré správy očakávam 😀
zdravím všetky

loginka
19. jún 2009

baby, dnes som hore od 3 😠
v bruchu - zaludku krce, no hroza, asi viem od coho, nervicky pracuju 🙄

bittka13
19. jún 2009

dakujem vam babenky vsetkym 😀 😀 😀

loginka - tak to poznam ja som sa vcera kym mi zatelefonovali komplet po... proste z tych nervov som dostala hnacku... 😀 😝 😵

babulka123
autor
19. jún 2009

loginka.. ja to mam tusim aj za teba.. od rana ma boli brucho ako das.. len dufam ze v mojom pripade su to len nervy z vas a nie ze sa nieco rozbieha u mna... 😀 😀 😀

vierka
19. jún 2009

caute babule, ja dovolenkujem a pristup na net mam len z telefonu a nemozem oddelit jednotlive spravy tak to musim napisat vkope... Bittka - straaaasne moc moc gratulujem... Loginka a Gregy - dneska vam straaasne moc drzim palce! Drzte sa!

gregy
19. jún 2009

Ahojte tak ja som už naspäť ... takže srdiečko ešte nebolo vidno ale ani nemohlo byť pretože podľa utz. sme len v 5tt + 0 čiže sme trochu opozdení ale Dr. povedal že je to primerané na to že vklad bol až na 18 DC... čiže ja som bola teraz 28 deň od ET ... ale čo je pozitívne že tá malá bodka v strede dutinky, ktorú bolo ledva vidno minulý štrvtok mala dnes už niečo okolo 10 mm čiže za ten týždeň pekne narástla a Dr. mi na to povedal že je to OKI že nejdeme plašiť treba len čakať ale miminko sa vyvíja takže pohoda, neviem čo znamená že sme trošku opozdení 😎 ale dúfam že všetko pekne dobehneme ... budúci štvrtok idem zase na utz. lebo doki odchádza na 2 týždne na dovolenku no to budú muky 🙄

ale ja som to tušila u mňa nič nejde len tak hravo bez komplikácií 😀 😀 😀 ale som v pohode nemám strach ked viem že rastieme 😵

bbalango
19. jún 2009

Ahojte dievcata, kazdej jednej drzim palceky a Grey tebe gratulujem.

Ja som bola na ET v stredu vlozili mi dve na 100% zdrave emrya tak a teraz len musime cakat ako to bude dalej a dufam ze tam aj ostanu a neopustia ma 😉 😉 😉
1.7 mame 3vyrocie svadby a v ten den idem na krv do FC, ale ja som velmi netrpezliva ja si asi spravim predtym test 😒

bbalango
19. jún 2009

Grey ty si mala kolko vlozenych emryi??

gregy
19. jún 2009

bbalango gratulujem ku embryjkám 😀 mne vkladali dve 8 bunkové

bbalango
19. jún 2009

Ja ani neviem kolko bunkove boli asi mi to aj hovorili len ja som uz nevnimala len som sa koncentrovala na to aby som sa nepocikala 😉 to bolo strasne a este po tom ET 15min lezat s plnym mechuom to som uz nevidrzala po 10min som isla na wc

loginka
19. jún 2009

ahojte dievcata 🙂
gregy 🙂 , to je super, ze sa vyvija, a je primerane ako povedal dr - mozes sa trosku upokojit, a tesit sa o tyzden ako sa ukaze v plnej krase 🙂

drobec123
19. jún 2009

jej, som rada ze sa vam tu takto pekne dari ! je pravda ze my z marec/april sme mali poslabsie % uspesnosti ! ale verim ze to teraz pekne rozbezhnete a pomozete tomuto uzasnemu CARu zvysit % !!! nech sa maju cim chvalit a my tiez !
tesim sa a bojujem nadalej s vami aj ked som uz na druhej strane rieky.

katka14
19. jún 2009

ahojte babenky, jej bittka - moooooooooooooc gratulujeeeeeeeeeeeeeem. to je super. len tak pekne dalej. ja dnes odlietam na mallorcu - dovolenka. jupi. 😀 😀 😀 tak sa vam ozvem hned ako pridem, ako to bude možné. snad zabudnem na všetky tieto problemy, depky atd. majte sa krasne, držte sa všetyk začínajuce tehulky. aj ostatné baby. papa 🙂

kellynka7
19. jún 2009

bbalango aj ja som bola v stredu na ET ale asi v druhej izbe 😀 .Tiez mi vlozili 2 embryjka a teraz cakame.
greggy tak to je super ze bambulka rastie, dobra spravicka, suuuuuuper

loginka
19. jún 2009

babule, tak uz to viem:
SOM TEHOTNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
hcg 250 - ze vraj dobre na jedneho chrustika 🙂
o tyzden utz a dufam ze o 8 mesiacov bude z chrustika krasne dietatko 🙂

gregy
19. jún 2009

logiiiiiiiiiiiiii supeeeeeeeeeeeeer velikááánska gratulácia 😀 😀 😀 😀 😀

bittka13
19. jún 2009

Loginka suuuuuuuuuuperskeeeeeee 😀 , prave som ti pisala do druhej temy ze nech nas uz nenapinas 😀 😝 . tak srdecna gratulacia ako som povedala vcera ty mne dnes ja tebe !!!!!!!!!!!!! HURAAAAAAAAAA

kellynka7
19. jún 2009

loginka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem strasne moc. 🙂 🙂

loginka
19. jún 2009

veru HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Bittka, tesim sa ako maly DODO 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre