Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vika34
22. jan 2010

pohotovost je v poliklinike vedla hygienickej stanice,je aj v nemocnici na centralnom prijme,ale tam berú iba urazy,tak skús tú polikliniku,je to hned vedla hlavneho vchodu

lenca.b
22. jan 2010

marrad pokial mas lozisko uz velmi velike tak sa to zistit da ked mas len take male loziska tak sa to neda zistit jedine ked ta otvoria a robi to dost sarapatu pretoze tam je stale vlastne ako keby zapalove lozisko

marrad
22. jan 2010

aha, ok dik
tak yajtra tam vlitnem aj so 4 balickami meronialu 🙂
Babenky domru nocku idem do sprsky a do hajan....

lenca.b
22. jan 2010

marrad nez budes behat po celej BA tak dojdi radsej do trnavy 🙂 my uz ti tam tie merionali dako dopravime na spravne miesto aj daka striekacka a alkoholove tampony sa najdu 😀

marrad
22. jan 2010

jasne chapem...
mne take nic nastastie nezistili pri laparke....
ale kamoska bola na operacii ale klasickej
povedali jej ze ked ju otvoria tak to budu vediet lepsie upravit ale mala aj nejake cysty /neviem presne/

vika34
22. jan 2010

tak to nemám bola som na laparke dva razy,ked som mala mimomaternicove a rok na to ,či mám priechodný ten jeden vajcovod čo ostal,na sono chodím pomaly každy mesiac ,tak hádam by ma niekto upozornil
tak pá

lenca.b
22. jan 2010

no mne robili laparku nic nastastie nenasli ale kamoska co sa snazi marne uz 3 roky tak som ju prehovorila nech tam ide lebo stale ze je ok a nakoniec jej dake loziska predsa len nasli ale na sone to nikdo nevidel

lenca.b
22. jan 2010

vika sak to je len dalsia moznost a zachytny bod ale kedze ta pozreli tak snad to je ok bru nocku

floskula
22. jan 2010

tak dobru noc. ja este musim travit rezen. este to asi prelozim pivom. taka prepchata si nemozem lahnut, zase by som vo sne bojovala s drakmi. 😀

lenca.b
22. jan 2010

floskula no ja tiez zistujem ze to spanie dneska bude dost zle ale aspon nenalozim nocnu tabletku na prazdny zaludok

vika34
22. jan 2010

ja zase nemôžem isť hladná,lebo nezaspím,tak sa už vážne lúčim,lebo už mi zase škrka v bruchu asi sim už tie párky strávilaň

lenca.b
22. jan 2010

kolko hlav si zotala drakovi 🙂 aj ta potom zachranil princ na bielom koni ci po novom mercedese 😀

lenca.b
22. jan 2010

vika priznaj sa ze tebe sa od nas nechce ist 🙂

vika34
22. jan 2010

ked stale niečo dopisujete,tak si to ešte prečítam 😀 ,muž mi vypol lampičku,tak triafam naslepo

lenca.b
22. jan 2010

hehe treba mat prstoklad 🙂 a iba citat co pises tak uz utekaj my chvilu pockame kym odides a potom budeme ti poza chrbat piisat 😉

lenca.b
22. jan 2010

vikuuuus ale neee sak si zajtra docitas a ja asi tiez pojdem zalomit dajako ma unava zmaha a to som si poobede zdriemla na dve hodky 🙂

lenca.b
22. jan 2010

floskula ten drak ta dako moc zamestnava alebo ten rezen 🙂

floskula
22. jan 2010

lenca, uz teda koncim, dopozerame krstneho otca, potom lahnut. tak sa mi maj, zajtra vas zase kuknem. diky za mily pokec. pa-pa. 😉

lenca.b
22. jan 2010

ja uz tiez idem majte sa krasne papa

vika34
23. jan 2010

kuk,v piatok sme sa od seba nevedeli odtrhnúť a v sobotu nič 😉

sylvusa
24. jan 2010

ahojte,
lenca tak čo máš nové, volali ti

lenca.b
24. jan 2010

ahojte nevolali ☹ kaslu na mna ale nieeeeeeeee dr. hovoril ze nedelu budu mat vela tak asi az pondelok zavolaju takze ak zajtra ne tak zavolam ja a budem sa hnevaaaaat 🙂

marrad
24. jan 2010

caute dievcata,

lenca.b
24. jan 2010

ahoj marrad akooooo?

marrad
24. jan 2010

no stale nic moc...
mam stale len to jedno vajko a druhe mensie zda sa ze tiez...
vlavo nemam nic....
Neviem dnes sa mam lekar pytal ci pokracujem alebo nie, ale kedze to je platene cez poistovnu mozno by som mala... fakt neviem
Ked tak rozmylsam, asi som vobec nezareagovala na stimulaciu....

vika34
24. jan 2010

ahojte marrad a nepítala si sa doktora,že ked by ťa stopol,či sa to bude rátať ako už jedno vyčerpané IVF,ale myslím,že je to tak,že akonáhle vyberieš lieky bere sa to ako jeden plataný pokus,ak by to naozaj tak bolo /treba zistiť/išla by som to toho aj s dvoma vajkami,ved na bábo ti stačí jedno,asi by som ja tak premýšlala,drž sa

marrad
25. jan 2010

Ano doktor vravel, ze ked je to cez poistovnu tak sa stopnut moze ale pocita sa ako pokus...
takze povedal, ze by bolo vhodne ist do toho aj takto ako je...
pridal mi merional.... takze moznoze sa este vylepsi....
Och aka by som bola stastna, keby som bola rarita..... zeby z 2 vajok bolo aspon jedno babo...

lenca.b
25. jan 2010

ahojte babulky no ja stale neviem na com som ☹ marrad si tam dnes rano bola? nevies ci tam mali plno ?

marrad
25. jan 2010

ano bola som
nemali plno....
bolas om tam sama
a jedna baba bola v zakrokovni....
ked ma sestra pichala prave sa vratil lekar zo akrokovne....
ale bola som 7:40

marrad
25. jan 2010

A co Ti maju volat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre