Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lilitela
8. jan 2014

@vojackova Ja som z bratislavy. A teraz chodis aktualne do ferticentu?

vojackova
8. jan 2014

@lilitela ja uz nechodim do Ferticentu teraz uz chodim len ku svojej gynekol.s Ferticentom som pre tento krat uz skoncila tym ze nam to vyslo 🙂

lilitela
8. jan 2014

@sherny Prosim ta, akoze doky ta posiela do nejakej konkretnej lekarne? Z akeho dovodu?

sherny
8. jan 2014

@lilitela no lebo tam maju injekcie na kusy...inde iba na balenia..a to je drahe a zbytocne...

lilitela
8. jan 2014

@vojackova Tak gratulujem, a teda budu dalsie dve deticky? Mas aj zamrazene? Aky si mala protokol, lieky? Zaujimalo by ma, ako dlho si cakala rano na odbery? Ja som bola v gynfive a tam soom cakala rano aj 15 minut. Normalne v rade, jak za sociku pred obchodom. U nich je vraj PK a ICSI zadarmo, vsak? Aj si musela chodit k notarovi potvrdzovat tlaciva o suhlase s transferom? Si ta vyspovedam 🙂

lilitela
8. jan 2014

@sherny Aha, to som ani nevedela.

vojackova
9. jan 2014

@lilitela ahoj bude len jedno babetko davali sme sice vkladat dve oplodnene vajicka ale udrzalo sa len jedno s vysokym HCG az 1978.mam aj zamrazene este 4 na jeden rok a potom sa mame rozhodnut ci ich ponechat alebo dat zlikvidovat vtedy sa to dava k notarovy potvrdit ta likvidacia inac sme nemuseli chodit k notarovy .Na krv som bola objednavana a vzdy aj ked som dosla skor tak ma hned vzali tak stym nebol problem.teraz beriem do 12 tyzdna Utrogestan a Estrofem plus kys listovu a doplnkove vitamini

franzziska
14. jan 2014

ahojte baby ktore sem chodite, poskytuje FC aj darcovsky program ak by som potrebovala cudzie vajicka?

adulik76
16. jan 2014

@franzziska áno. Ja som bola na OPU, keď na izbe so mnou bola kočka, ktorá darovala vajíčka

wejbynka
20. jan 2014

@franzziska ahoj ano ma ferti aj s darcovskymi naposledy ked som tam bola tak som citala cennika vyslo to 3500e s darcovskymi🙂

vl500
20. jan 2014

Baby prosim poradte,ktore mate zamrazene embria vo Ferticente a platite ich meni sa vam variabilny symbol kazdy rok(podla roku)alebo ho mate stale rovnaky?? Niekde som zapatrosila papiere a mam len fakturu z min.roku. novu nemozem najst.

haimi
26. jan 2014

Ahojte, ake davaju protokoly vo ferti pri ivf ? Individualne podla vysledkov, alebo vsetkym dlhy protokol... ? Robia aj soft stimulaciu ? Dakujem

katka.gzd
27. jan 2014

@strelko Ahoj, prosim ta kolko st eplatili za tu Genetiku? my ideme na vstupny pohovor o dva tyzdne, nech viem na co sa pripravit, vdaka

azzura
27. jan 2014

@haimi ahoj, vo FC davaju len kratky protokol

mariankamk
27. jan 2014

@katka.gzd ahoj, aj my ideme o 2 tyzdne, idete v pondelok?

mariankamk
27. jan 2014

@strelko ahoj, teraz som si az poriadne vsimla, ze si mi spomenula dober krvi... ak si mala namysli? iba u mna na HP alebo protilatky, genetiku u oboch?

haimi
27. jan 2014

@azzura dakujem, to je pre moje nizke amh lepsie 🙂

strelko
28. jan 2014

@katka.gzd ahoj,nic sme neplatili,mali sme to v ramci vysetreni ....a vstupne pohovoru ...

azzura
28. jan 2014

@haimi ake mas? ja mam 1.34

haimi
28. jan 2014

@azzura tak to mas super, ja mam 0,61 ☹. Este aktivne rozmyslam nad Reprofitom v Brne. Vsetci to chvalia 🙂

azzura
28. jan 2014

@haimi neboj, pomozu ti.
U nas je vsetko ok a doteraz som nebola tehu, mam za sebou 2xIUI a 3XIVF, tento rok sa chystam na dalsie ale uz ako samoplatca, vsetko je o stasti

azzura
28. jan 2014

@haimi neviem kolko mas rokov, ale vycerpaj poistovnu a ked pojdes do brna tak si zisti ako ti to preplatí poistovna, Brno chvalia

katka.gzd
28. jan 2014

@mariankamk v utorok na 9:30..chcela ma dat na pondelok, ale mam tam preventivku uz jednu tak sme to prehodili na utorok....som zvedava co z tohoto bude...uz mam skusenost s GynFivom...

katka.gzd
28. jan 2014

@strelko zaujimave, som myslela ze to bude nejake komplexnejsie vysetrenie za ktore sa bude doplacat..potesila si ma, dakujem 🙂

mariankamk
28. jan 2014

@katka.gzd aj ja spm na to zvedava, my len zaciname... mm bol sice na spg v Iscari, ale tak bol to len spg a trielili sme prec...
my ideme v spominany pondelok na 10:30, tak keby niekto sa tam vyskytoval tiez, kyvajte 🙂

katka.gzd
28. jan 2014

@mariankamk no my sme stihli v GF 2 x IUI, 1 x IVF, 1 x KET, laparoskopiu.... v priebehu dvoch rokov...citim, ze potrebujem zmenu....v GF su neprijemni ludia a verim, ze aj to vela spravi - ludsky pristup...uvidime...vy mate aky problem? manzel? ci? u nas som to hlavne ja - PCOS a jedno obdobie mal aj manzel horsi spermiogram, ale to sme zlepsili chvalabohu...

strelko
28. jan 2014

@mariankamk aj na protilatky a genetiku u oboch+u teba HP

mariankamk
28. jan 2014

@strelko az takto to beru? no super 🙂 len este musim mm pripravit aj na odber krvi 😅
@katka.gzd my mame problem u mm, chcem to absolvovat hlavne kvoli novemu spg, ale ked citam od strelko, co zahrna vstupna konzultacia, tak som rada, ze predsa len na konzultaciu ideme...

strelko
28. jan 2014

@mariankamk ano nam to tak hned urobili pri prvom vstupe 🙂

mariankamk
28. jan 2014

@strelko vdaka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre