Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
8. feb 2012

@camelco aj mne pred tym pichala jedna sestrička,,je z ulici,,ale teraz nechcem aby mi to pichala,,aby to nerozniesla 😉 dnes si mala íst na kontrolu sa mi zdá,,ako dopadla 🙂

silvia545
8. feb 2012

@evickav tak to je mi ľúto ☹ prečo ti to vlastne v GF nepovedali????mysleli si že zas budú o niečo bohatší,,to je celé GF 😠 😠 a tá suma je fakt nehorázna a ešte k tomu,ked nato človek nemá peniaze ☹ ja pevne verím,že sa nám posledny pokus hrad.poist.znovu podarí 🙂 lebo naozaj neviem,kde by sme zobrali peniažky,keby sme museli íst ako samoplatci 😖 mm má teraz dovolenku a asi aj na druhy týžden,,majitel im dal,nieje roboty a neviem,čo by bolo keby ich prepustil ☹ tak vkladám velké nádeje do posledného pokusu 🙂

silvia545
8. feb 2012

@evickav na dedine byvam aj ja a viem ako to tam chodí 😖 jeden niečo povie,,další si doplní čo mu vyhovuje a nakoniec z komára spravia somára 😠

evickav
8. feb 2012

@silvia545 tak to máš pravdu,,, keď sme sa tam presťahovali,tak asi za pol roka boli u nás na návšteve brat so švagrovou,,, mali malú dcérku,,, ja som bola ňou na vychádzke a hneď sa ma jedna tetka pýtala,že čie to mám,,, veď my deti nemáme,,, som skoro spadla z nôh
a potom asi za rok mi napísala najlepšia kamoška z dediny,že to je pekné,že jej ani nepoviem,že som tehotná,,, deň pred trým sme sa bavili spolu,že aké je to nespravodlivé,že sa nám nedarí (ani jej),,, tak som jej hneď volala,že to čo sú za reči? a ona,že to sa rozpráva po dedine,že jej to hovorila mamka,,, tak také veci sa u nás dejú...

evickav
8. feb 2012

@silvia545 moc ti držím palčeky,,, a hlavne nec to má šťastný koniec 😲 🙂 😀

lisian
8. feb 2012

ahojte 🙂 takze ziadost mame podanu uz aj my a taktiez nam doktor spominal o tej moznosti, ze sa zrusi preplacanie IVF, vraj nemame otalat. tak som mu povedala, ze ja aj zajtra mozem zacat, keby to bolo na mne 😀
ja som mala AMH 1,34 a povedal mi, ze by som mala mat vo svojom veku vyssi, aj ked to je stale normna ☹ , vylakala som sa ☹

camelco
8. feb 2012

@silvia545 @evickav tak to vám túto dedinskú atmosféru vôbec nezavidím, nakopala by som ich do riti, tie babky - kvákačky 😲 😠

camelco
8. feb 2012

@lisian čo to? poisťovne sa rozhodli, že už to nebudú preplácať? to počujem 1 krát 😠 😠 😠

camelco
8. feb 2012

@silvia545 takže po kontrole, je všetko ok, piatok odber 😀 ............. už som skoro v cieli,

@lisian
@silvia545
............................ držím vám všetkých 20 palcov, aby vám čím skôr schválili žiadosti, a mohli ste začať
@evickav ............ tebe tiež moja, aby sa ti amh nejako podarilo upraviť

luga
8. feb 2012

@camelco 😵 tfuj,tfuj,tfuj

wejbynka
8. feb 2012

ahojte zienky moje🙂.....dlho som tu nebola , pracovne pocinnosti volali a len oznamujem ze som cakala na mrchu ktrora samozrejme naschval meskala dnes prisla a zajtra zacinam pichat gonal🙂ako vy?🙂

camelco
8. feb 2012

@wejbynka super, takže začínaš stimulku, držím palce 😉

lisian
8. feb 2012

@camelco ja som z toho bola sokovana rovnako ako ty.....ale pripustam, ze mi to docvaklo az ked som si citala tu na fore o tom........tiez dufam, ze to tak nebude, pride mi to dost extremna a kontroverzna tema....toto ak budu chciet tak okolo toho bude velke halo a snad sa to aspon casovo natiahne.....ale ved nikto nevie ako to dopadne po volbac 😅 tvarme sa ze nevieme 😅 ....... takto mi to povedal doktor v centre aj, ze sa o tom diskutuje, ze nevieme co prinesu volby, ze uvidime. takze este sa nic nedeje,,,,ziadna panika. ja verim, ze to my nebudeme potrebovat a tie po nas to dostanu 😉 tak ako treba

@wejbynka jooooooooj aj ja by som uz chcela 😵 drzim palce

camelco
8. feb 2012

@lisian všetci všade hovoria, uvidíme po voľbách ........... nič nevieme 🤐 🤐 🤐

silvia545
8. feb 2012

@evickav vieš čo najradšej by som takychto ľúdí nakopala do ... 😠 nám ked zomrel synček po narodení ludia si povymyšľali všelijaké bludy 😖 akoby toho sme nemali dosť čo sa nám stalo a ešte všelijaké príhody si vymysleli,,dodnes rozmyšlam nad tym ako niečo ich može aj také napadnúť úplne voloviny 😠 😠

silvia545
8. feb 2012

@camelco keby to boli len babky,na dedine ohovárajú všetci do radu 😠 ja som už viac krát povedala,keby sme mali nato hned idem preč niekam do mesta 😉
dakujem za pršteky 🙂 jeej tak v piatok odber,,no perfiš,,už aby aj my sme boli aspon takto daleko,,no na začiatok by stačilo,keby bola už tá žiadost schválená 😉

silvia545
8. feb 2012

@camelco koľko už toho všetci poslubovali,,ja už neverím nikomu ☹ každy kto bude vo vlade bude chabrať pre seba,,im je jedno ako ľudia žijú a či vobec majú z čoho žiť 😠 😠

silvia545
8. feb 2012

@wejbynka tak už aj ty si sa posunula 😉 len ja tu čakám jak taky puk na schvál.žiadosti 😖 ja neviem,čo tam robia 😠

silvia545
8. feb 2012

@lisian a akú máš poisťovnu 😉 no toto ked schvália,tak ja neviem,kde na to tí ktorý si to nemožu dovolit zoberú peniažky ☹ je to velmi smutné ☹ ☹

silvia545
8. feb 2012

@evickav aj ja tebe držím všetky prsty 😉 aby ste našli nejaké vychodisko a dočkali sa svojho dieťatka 🙂

lisian
8. feb 2012

@silvia545 mam vseobecnu......baby nemyslime na to.....zatial su to len domnienky, naco sa tym stresovat, potrebujeme energiu na dolezitejsie veci teraz 😉

wejbynka
8. feb 2012

@lisian
@camelco
@silvia545 dakujem babulky, som zvedava ci to zvladnem pichat a ci to nebude boliet🙂...heh v utorok idem na konvtrolu tak dzte palce aby bolo vsetko ako maa byt🙂

lisian
8. feb 2012

@wejbynka ty si moc mladucka na to aby si mala nejake problemy,,,,,osobne si myslim, ze u teba je velmi vysoka sanca, ze to bude ako ma byt 😉

silvia545
8. feb 2012

@lisian aj ja mám všeob. a nepytala si sa dr.za kolko asi tak trvá schválenie žiadosti 🙂
ani ja už nebudem na to myslieť,,vyberiem si mozog z hlavy,,nech nerozmyšľa 😀 😀

silvia545
8. feb 2012

@wejbynka všetko bude dobréééé,,a tebe sa to podarí hned na 1 krát 😉 ved som ti už písala,že ty si ešte mlááááádulinká 🙂

lisian
8. feb 2012

@silvia545 on sam povedal, ze mesiac max....tak neviem...ale ja mam este cas kedze mozem stimulovat az april

wejbynka
8. feb 2012

@silvia545
@lisian jeeeeziis baby vy ste zlatickaa🙂...ja som taka rada ze tu mam taku podporu🙂...dakujeeejm a budem davat vediet ze co a ako🙂...jaj

silvia545
8. feb 2012

@lisian aha,,ja by som chcela začať okolo 25.2.,,toto je 3 tyžden,,tak hádam mi to schvália do vtedy 😉 a ked nie tak počkáme,,asi to tak má byť 😉 ked sa to má podariť tak sa podarí,či to bude skor alebo neskor 🙂

silvia545
8. feb 2012

@wejbynka nemáš začo 😉 vieš každa jedna bude potrebovať podporu a na to sme tu,aby sme sa jedna druhú podporovali a držali všetky pršteky,,lebo vieme ako je to náročné hlavne po psychyckej stránke 🙂

tinuska16
8. feb 2012

@wejbynka Držim palčeky 🙂) moc moc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre