Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
20. feb 2012

Baby a bude te si dávať aj tú novú metodu,to lepidielko?lebo ja neviem,,ked sa má embryjko uchytiť,tak sa uchytí aj bez lepidielka 😉 a ked nie,tak nepomože ani lepidielko 😖

wejbynka
20. feb 2012

@lienkalienocka
@luga
@camelco
@silvia545 ahooojteeee koceny, tak som tu prezila som to vsetko, ale nemam dobre spravy teda aspon pre mna, bude vklad az o 2 mesiace kvoli hroziacemu OHSS. POcity mam zvlastne ale sonm rada ze to uz mam za sebou a som rada ze budeme mat vela mraziacikov, uz by som nechcela dalsiu stimulku tak, strasne ako ma dnes bolelo brucho tak to bolo zle ale lekar mi povedal aj dovod, zobrali mi 29 krasnych folikulov🙂vsetko nam zamrazia🙂...takze buduci rok sa teda nudit nebudeme🙂...len to ze tak skoro tehu nebudem:(
a je pravda ze o tyzdn by som mala dostat zasa mrchu?

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka jeeeejha,kráááásna uroda teda,to ti poviem 😀 ešte som nečítala,že by niektorá mala toooľko vajok 😉 🙂 aspon teda o tom neviem 😀 a ako to,že tak skoro tehu nebudeš???čo ti dr.niečo vravel 😨 aj ti dali niečo na OHSS?? 🙂 drž sa moja 🙂

wejbynka
20. feb 2012

@silvia545 no to povedal aj pinto, lenze moja mna to tak fest aj bolelo, fakt som sa citila posledne dni strasne a tuto noc som kvoli tomu ani nespala:(....ale uz to mam zasebou a uz mi je lepsie, ved v centre mi museli davat aj nieco proti bolesti.......pinto vravel ze by mi OHSS prisiel keby mi vlozili embrijka, takze povedal ze nechce riskovat nic a tiez nam odporucal vlozit iba jedno na zaciatok ze by sme mali väcsie % dvojiciek🙂.....takze cakam na prvu mrchu po nej idem na kontrolu vajecnikov lebo zevaj ich mam velmi velke a potom pred druhov pojdeme na KET🙂

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka moja,to ti verím,že si mala také bolesti,,ved pri tolkých vajok 😉 aj tie vaječníky sa museli poriadne zvačšiť,,verím,že sa ti dajú do poriadku a pojdeš si pre dieťatko 🙂 kamoška tiež mala 21,ked išla na ivf a vkladali jej jedno embryjko,lebo že je ešte maldučká a stači aj jedno a predstav si to sa jej rozdelilo a má dvojičky dievčatká 🙂 🙂 no keby si dala 2 vložiť a aj to by sa uchytilo,tak by mala trojičky alebo štvoričky 😀 😀

wejbynka
20. feb 2012

@silvia545 dakujem moc a dufam ze to bude cim skorej, lebo tak som sa tesila a takto to dopadlo ze dalsie dva mesiace musim cakat na babatko. Takyze nakoniec budeme teda mozno tehu pekne spolu, a co je pravda na tom ze za tyden by som mala mat mrchu pinto mi vravel. No pre boha ma nestras radsej, lebo to by sme asi taky stastny neboli kebyze trojicky alebo viac, ved by som ich ani nemala kam dat🙂a ty si na tom ako?...postupili ste?

kristina81
20. feb 2012

@silvia545 ok.nasmerujem.to len koli tomu som ti to navrhla aby som ti pomohla vypnut mysel ,no a fakt by ich trebalo umyt.😀 Ked ja to tak neznasam robit.. 🙄

silvia545
20. feb 2012

@kristina81 😀 ani nehovor,,ved mi máme tuším na dome viac okien ako stien 😀 a tie žalúzie mi idú na nervy,ked ich mám umyvať 😠 aj som hovorila,že asi niektoré zamurujem 😀 😀

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka dnes som volala do FC,prišli im nejaké žiadosti,ale moja tam ešte nebola 😖 ale nevadííí,,začnem pekne v marci,,už som tak rozhodnutá 😉 dufam,že mi do toho nič nepríde 😉 asi,ked nieje vklad,tam ms príde skor po tych hormonoch,,neviem,,ale ked vravel dr.tak to musí byť pravda 🙂 ty budeš KETovať a ja stimulkovať 😀

kristina81
20. feb 2012

@kristina81 😀 Jaj a do poistovne sa bojim zavolat.Este asi par dni pockam.

wejbynka
20. feb 2012

@silvia545 noo ale podla mna by uz kazdu chvilku mala dorazit🙂...neboj🙂....ved uz tych par dni vydrzis🙂
nooo stimulkovat uz nebudem 🙂...nastastie uz by som si tym moc nechcel prejst pre mna to nebolo moc prijemne🙂....takze sme radi ze mame mraziacikov a uz je len otazkou casu kedy budeme tehu🙂

kristina81
20. feb 2012

a zasa som sebe pisala. 😀

@silvia545 tebe som chcela napisat. 😀

kristina81
20. feb 2012

@silvia545 a moja ziadost nebola medzi tymi ktore prisli do centra?nepytala si sa? 😀

camelco
20. feb 2012

@tigi každý deň 54 km tam a 54 km naspäť ............. preto cez víkendy spím do pol 10 😀 .......... účty musí niekto platiť

camelco
20. feb 2012

@silvia545 @tigi vy v marci budete prekvitať 😀 😀 😀

camelco
20. feb 2012

@wejbynka hlavne že si v poriadku, takže všetky sme tu za teba happy, som dnes na teba veľmi myslela, a som rada, že to takto dopadlo, veď to až tak nevadí, že budeš musieť počkať, hlavne je aby si bola v poriadku 😉

silvia545
20. feb 2012

@kristina81 😀 😀 😀 no skúsim si aj ja sama sebe napísať,ked tu nikoho nebude 😉 aspon si pokecááám 😀 😀 😀 pýýtala som sa aj na tvoju a povedala som im,nech ti ju podržia,aby sme začali spolu 😀 😀 😀

silvia545
20. feb 2012

@camelco 😀 😀 a na jesen opadneme,,teda v decembri 😀 😀 😀

wejbynka
20. feb 2012

@camelco dakujem si velmi mila🙂..ale inak som mala stavy ze po prebudeni z narozy som si aj poplakala ale fakt ma tak velmi bolelo to brucho uz ze som rada ze to mam za sebou🙂...takze mame vela mraziacikov, aj ked sme ich nechceli ale musime ich mat a vyhoda je ze neplatime za mrazenie🙂.....uz len aby si ty oznamila ze si tehu potom @silvia545 a potom ja🙂.....heh, aspon si stihnem dat postavu dokopy a potom mozem byt tehu🙂

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka to ťa ešte od stimulky bolí bruško 😉 mesiac vydržíím a potom ma ani stádo koní neudržííí 😀

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka a prečo neplatíte za mrazenie?? 😕 pekne si to dala postupne,,pojdeme jedna po druhej 🙂

wejbynka
20. feb 2012

@silvia545 hej hej ved po zakroku som nic necitila ale tak ma bolia vajecniky ze ani vystreta nemozem chodit:(...a zajtra do roboty dufam ze to zvladnem🙂

camelco
20. feb 2012

@wejbynka nechceš sa radšej nechať aspoň na 2-3 dni nechať vypísať na PN?

wejbynka
20. feb 2012

@silvia545 lebo vo FC je to tak ze akonahle ti hrozi OHSS tak to musia cele spotnut aby mi nedosiel a mrazenie platia oni. FC je fakt super a je vidiet ze im zalezi na pacientkach ze to neberu len tak, v kazdom inom centre by moju situaciu ani neriesili a aj transfer by mi robili co by mi mohlo velmi ublizit

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka ja som tiež po laparke,ked som sa budila aj som plakala aj som sa smiala 😀 to bolo z tej narkozy 😀 a kočka čo bola predo mnou na laparke mi hovorí,,nič si z toho nerob,že plačeš ja som teraz doplakala 😀 😀

silvia545
20. feb 2012

@silvia545 ahaaa,,áno viem,,len nejako mi to vyšlo z hlavy 😉

wejbynka
20. feb 2012

@camelco ja by som aj doma ostala ale nemozem, nema ma kto ani zastupit a robim iba zajtra a potom mam 2 dni volno tak snad to nejako vydrzim ale ked sa budem citit zle tak pojdem domov......inak mohla by som si dnes dat na noc nejake lieky na spanie alebo radsej nie?

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka ved áno,,aj ta baba,čo ti tu písala,tak ona mala OHSS a pritom jej vkladali 😒

silvia545
20. feb 2012

@wejbynka to som mala písať tebe a písala som si sebe ako si písala sama
@kristina81 😀 😀

wejbynka
20. feb 2012

@silvia545 no ale pekny oblbovak to je:D.....ani som nestihla napocitat do 3 uz som bola K.O:)...inak preco to robia v narkoze?....pamätam si ze kedysi to robili bez , ako normalne vysetrenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre