Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
2. apr 2012

@ana79 🙂 No vies mne dnes nezapina ako by malo. 🙂 Uz sa stym zacinam zmierovat a hladam neake sposobi co pomaha k otehotneniu a co som este nevyskusala. 🙂 Lebo ja som uz snad vsetko vyskusala. 🙂

evickav
2. apr 2012

@silvia545 tak už je drobček u maminky 🙂 nožky hore,hladkať brušinko a užívať si obskakovanie - toto bude teraz tvoja jediná náplň dňa 😀
a ja ťa teraz budem dobiehať, lebo trošku si ma predbehla 😀 ja už každým dňom čakám mršku a začínam stimulovať 🙂

leon123
2. apr 2012

@kristina81 držím palčeky, treba pozitívne myslieť, ja som sa toho držala,nič iné som si nepripúšťala,žiadne myšlienky že čo keď...? Hlavne sa nestresuj,stres je veľmi škodlivý. Ja keď som bola na druhom ivf,tak som mala nervy z roboty a nič z bábätka nebolo ☹

leon123
2. apr 2012

@silvia545 super mamina tehulka,len pozitívne myslieť TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT, nestresuj sa, teraz nie je nič dôležitejšie ako tvoje slniečkoTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lienkalienocka
2. apr 2012

@silvia545 ahoj, takze presne ako pisali baby, oddychovata rozosievat tuna virusy 😉 ja som asi nejaka ina, lebo ja ziadny papier k internistovi nepotrebujem 🙂 tak tam zajtra rano zbehnem a uvidim co vybavim. idem aj do fc po lieky, dnes som objavila cerveny flak, ale asi plany poplach 😠 zase budu natahovacky s mrchou

barbadossa
2. apr 2012

@lienkalienocka :D noo tak mu najblizsie poviem nech mi prinesie pyzamo :D

lienkalienocka
2. apr 2012

@barbadossa no ja dufam, ze ho uz potrebovat nebudes a pojdes domov. co hovori dr.?

barbadossa
2. apr 2012

@lienkalienocka noo to dufam ze nebudem ale dnes mi vysadili infuzie proti teplote ze ci dostanem teploty ked mi ich vysadia tak zatim sa drzim a zajtra by som chcela ist domov :( juuuj to ked pridem domov tak nech si ma manzel nepraje :D

kristina81
2. apr 2012

@leon123 az do dnes som tomu celemu verila astrasne som dufala,ze to vyslo.Rano to bol pre mna sok.Stresovat som nestresovala.Ja som od odberu na PN.Takze som bola cely cas v klude a bez stresu.No ale zajtra budem istejsia.A ked to panbozsko nedopraje tak ja nic ine neviem robit. 😉

kristina81
2. apr 2012

Baby,neskusali ste niektora niekedy Mojzesovej cviky?Nemate s tym skusenosti?Este asi to jedno som neskusala. 🙂

lienkalienocka
2. apr 2012

@barbadossa az tak? 😀 😀 abstak? tak uz len dufat, ze vsetko bude ok. aj tak neviem ci by ta pustili zajtra...
@kristina81 ja som to cvicila asi mesiac, ale ked nam povedali, ze prirodzene ee, tak som prestala. mozno skoda, lebo to vraj posilnuje panvove svalstvo. sefova manzelka po tom otehotnela po 3 mesiacoch 🙂 este mas nadej 😉

kristina81
2. apr 2012

@lienkalienocka ano ano nadej vzdy je. 😉 A kde si kupovala dvd?Lebo ho neviem najst na nete na sk strankach.

lienkalienocka
2. apr 2012

@kristina81 ja som si stiahla len obrazky a popisy. je k tomu aj kniha a ta ma tie iste obrazky ;) je tam 10 cvikov, celkom fajn ponatahaju svaly. skus tu:
http://najmama.aktuality.sk/clanok/224506/mojzi...
http://www.fertility.sk/sk_SK/riesenie-problemo... 😉
http://www.otehotnenie.sk/product/dvd-cvicenie-... toto je dvd

kamilkanr
2. apr 2012

@kristina81 ja som tu na MK citala, ze jednej babe najskor teta, kt. uci cviky napravila kostrc.

wejbynka
2. apr 2012

@silvia545
@kamilkanr ahoojte kocky pozeram ze uz sa nam to tu pekne rysuje dlhsie som tu nebola a vidim ake krasne a velke pokroky robite, silvi tebe moc drzim palceky aby ste prisli do toho vytuzeneho konca🙂...pozeram ze budes skorej tehu ako ja🙂....na nas cakaju mraziacikovia a cca o 3 tyzdne by sme mali mat vklad🙂....tak potom sa ozvem a zaroven sa uz neviem dockat:(...ach straaasne dlheee cakanie je toto

dorotka_
3. apr 2012

@kristina81 no my sme na tom rovnako ako vy tiez sme v poriadku a nie a nie otehotniet, mne to tiez nejde do hlavy ze ak nikde nie je chyba tak ako je to mozne, ale ja si myslim ze u mna sice mi to ziadny dr, nepotvrdil a vacsina trvdi ze to nie je tak si myslim, ze ked nemam vobec krcok mam ho odstraneny tak tam bude niekde zadrhel ze sa mozno spermie nevedia dostat kam maju

dorotka_
3. apr 2012

@wejbynka veru to cakanie je hroza, ty to mas fajn cca 3 tyzdne ja si este pockam cca 5 tyzdnov, ale dovtedy verim, ze vy ostatne budete tehu a ja sa potom ku Vam pridam 😉

kristina81
3. apr 2012

@lienkalienocka obrazky som nasla ale ja to potrebujem pocut a vidiet. 😉 Ja som na cvicenie aj tak mantava,nie to este aby som cvicila podla obrazkou. 😀 😀 Ale za to dakujem. 😉

kristina81
3. apr 2012

@dorotka_ Krcok maternice.hm ja si myslim ze to mas skor trosku vyhodu lebo podla mna praveze lachsie sa tam dostanu tie spermijky.Nemusia prekonavat cestu tez krcok.To by skor bol problem udrzat to tehotenstvo.podla mna.Ja zas neviem ci nahodou uz v posve nezabijam tie spermije.Totiz ja mam velmi casto candidu.Bola som uz aj na imunologii a mam ju v celom tele.Uz aj na to som skusala vsetko mozne.Cukor som vylucila,mliecne vyrobky nejem,aloe vera gel som pila.Zlepsilo sa to ale este to vzdy neni ono.Mozno este psychologicku by som mala vyskusat.Dnes mi aj sestricka hovorila ze by som si to mala asi najpv vhlave dat doporiadku. 😀 Ale myslela to vdobrom lebo som sa jej tam rozplakala.Dnes som uz riadne dostala ms takze tolko.Este idem po vysledky na obed ale uz v to nedufam vobec.

kristina81
3. apr 2012

@kamilkanr moze byt ze to je aj moj problem.Totiz mam sedavu pracu a mozno sa tam nieco zdeformovalo. 🙂 Este viem ze raz jedna dr. mi hovorila,ze by som mala vyskusat rusne tance.Akoze brucha aj mam nato ale sa tam neviem predstavit.Vsak ja by som vysmiala samu seba aka som mantava. 😀 😀

kamilkanr
3. apr 2012

@kristina81 ja som chodila na bt, bolo to super, pomohlo to na to, ze som chodila vystreta a citila som sa zenskejsie 😎

silvia545
3. apr 2012

Ahojte babulky 😉 dakujem,že na mna myslíte a držíte palce 😉 snažím sa teraz oddychovať a ležať,,no ale už ma celé telo bolí 😀 no ale musíme vydržať,aby výsledok stál zato 🙂 😉

silvia545
3. apr 2012

@kristina81 ☹ ☹ ☹

kristina81
3. apr 2012

@silvia545 🙂 Aj mna bolel cely driek od lezania. 🙂 Aspon som si oddychla.Este tento tyzden polenosim a v utorok robit.Brrrrrrrrrr 😖 😀 😀 Ja som sa tam tak nechcela uz vratit. 🙂No a dufam,ze tz napises veselsie spravicky. 😉 Silnoooooo ti drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!

dorotka_
3. apr 2012

@kristina81 a uz je to iste ze sa nechytilo ani jedno?

dorotka_
3. apr 2012

@silvia545 pekne pokracuj v oddychovani a len pozitivne spravy ;)

kristina81
3. apr 2012

@dorotka_ na sone som nebola ale mam len 0,50 hcg v krvy.takze velmi pravdepodobne.

dorotka_
3. apr 2012

dnes som sa dozvedela, ze moja jedna kolegyna je tehotna 🙂 super sprava, tesim sa s nou 😀 a dufam, ze sa skoro pridam, a ticho zavidim (tak v dobrom) vsetkym zenam, ktore vedia byt tehotne normalnym sposobom a ked sa rozhodnu do roka su tehotne, ach jaj, skoda, ze ja tam nepatrim, moja jedna svagrina vysadila tabletky a hned o mesiac bola tehotna a druha svagrina do 4 mesiacov ked sa rozhodli, len ja sa tu uz natahujem pomaly 4 roky to riesime, no ale teraz som sa rozhodla, ze v tom maji som tehotna hoci by aj traktory padali z neba 😀

dorotka_
3. apr 2012

@kristina81 to je mi luto

luga
3. apr 2012

@kristina81 😒 .... tak negat.? to mi je luto 😔 ... vela sil do dalsieho boja ...... a s tou hlavou to nie je zly napad - hlavne pri idiopatickej neplodnosti 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre