Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
8. máj 2012

@dorotka_ jeeej dakujeeem ja sa ako tesim, ze si na mna dnes myslela a ze si ma prisla skontrolovat ze ako som dnes dopadla🙂ma tak to pekne potesilo🙂....je mozneee ze ked vo stvrtok pojdem na kontrolu a vsetko bude ako ma, ze bude v piatok vklaad?...co myslis?🙂

wejbynka
8. máj 2012

@lienkalienocka dakujeeeem, takze mozem byt celkom spokojnaaa??🙂...jasne pijem ju skoro kazdy den niekedy na nu aj zabudnem lebo uz mi ani nechutiii tak 2x za den...🙂mysli na mna vo stvrtok🙂

wejbynka
8. máj 2012

@dorotka_ neboj moja, urcite bolo vsetko ok, to ze ma mat 8mm to znamena ze to je to najlepsie na vklad ale ked je to aj o nieco menej neznamena ze sa nezadari.....toho sa vobec nemusis bat🙂)..vsetko je tak ako ma hlavne na toto uz voobec nemysli a mysli len na to ako im je u teba v brusko dobreee🙂myslim na teba kazdy den🙂

basena001
8. máj 2012

@wejbynka ani presne neviem, na co je presne dobré - prekrvuje ci co a niekde na nejakom fóre som cítala, ze v nejakom brnianskom CAR-e ho dokonca odporúcajú pocas tej stimulácie, na rast sliznice ale vraj sú na to aj nejaké stúdie.... no a ak si ho dás neskoro vecer, v dost casovom odstupe po jedle, tak aj tie 2 deci stacia na celkom dobrý výmaz mysle a vtedy vraj sliznica rastie najlesie 😀 ale vázne, fakt épodporuje rast sliznice

basena001
8. máj 2012

@dorotka_ no, asi si to uz precítas aj s vedomím dvoch // ale z tej výsky sliznice si nerob tazkú hlavu, pri vklade predsa musel vidiet, ci postacuje, ved sa to robí pod sono kontrolou

wejbynka
8. máj 2012

@basena001 fuuuha tak do toho urcite pojdem, pojdem si kupit viiinecko🙂...a dam🙂...potom na mna mysli vo stvrtok🙂...tesim sa na to uz🙂....myslis ze ked vo stvrtok bude vsetko ok ze by mohol byt v piatok aj vklad?🙂

basena001
8. máj 2012

@wejbynka to asi nie, lebo potom ti este nasadí utrogestan a ten sa vkladá 4-5 dní, az potom je vklad. ja som mala kontrolu na 10.den, potom 5 dní utros a vklad. ale to tých pár dní uz vydrzís, ved uz teraz si vlastne tehu, kedze tehotenstvo sa ráta od poslednej mrchy, teda si uz v 2. - 3. týzdni? 😉

barbadossa
8. máj 2012

@lienkalienocka tusim sa berie 3x ale nebooj za chvilu sa to dozvies ked ho budes brat 😉 no vidis vidis mrcha jedna hnusna 🙂

barbadossa
8. máj 2012

@wejbynka neboooj urcite dorastie a mozes sa tesit 😀

wejbynka
8. máj 2012

@basena001 fuuuha to vazne????.....no to si ma moc nepotesila:/....ja som si myslela ze hned budem mat vklad🙂....takzeee to bude az buduci tyzden???....

hencidlo
8. máj 2012

ahojte zienky, tak s tym vinom je to fakt, ze po nom pekne rastie sliznica a pekne sa prekrvi aj maternica, ja chodim do Reprofitu v Brne a tam mi to tiez odporucili, ze max 2dc vecer a to aj po transfere 🙂 🙂 🙂

kvetinkatn
8. máj 2012

@wejbynka hlavne nestresuj, mne to tiež vždy dlhšie trvalo kým narastie sliznica, chodila som na sono ak každý deň a vždy dorástla a nenútila som ju ničím 🙂

wejbynka
9. máj 2012

@kvetinkatn dakujeeeem moc akoze ja nestresujem len sa uz neviem dockat🙂))

lienkalienocka
9. máj 2012

@dorotka_ neboj, vsetko bude dobre. treba hlavne verit v stastny koniec a ten pride. drz sa 🙂

lienkalienocka
9. máj 2012

@barbadossa no zachvilu... keby mi to furt niekto nepripominal tak to mozno aj prezijem. len oni vsetci v dobrom, ze ci uz nic, ze nenos to, co ak si tehotna.. myslia to dobre, ale mne to vzdy pripomenie ze este 3 MESIACE a viac 😠 ved aj tato sa ti normalne pocita nie? to bola tretia? tak uz len na sono a hups do toho 😉

barbadossa
9. máj 2012

@lienkalienocka no ja som mala ist teraz 14 na sono a mala som zacat brat estrofen 😒 teraz budem musiet cakat na tu najblizsiu mrchu 😒

lienkalienocka
9. máj 2012

@barbadossa no na sono ist mozes 😀 estrofen take 3 tyzdne pocka. a je vlastne jedno ktory den cylku ides na sono vsak?

wejbynka
10. máj 2012

@lienkalienocka
@barbadossa
@kvetinkatn zeny🙂...dnesnaaa kontrola dopadla supeeeer v utorok idem na KET🙂.....tesite sa so mnou?🙂...ja uz sa tak neviem dockat🙂....jaaaaaj

kvetinkatn
10. máj 2012

@wejbynka tešíme 🙂 myslíme na Teba 😉

dorotka_
10. máj 2012

@wejbynka tak este som sem raz hodila ockom nech viem kedy mas ten stastny den, takze v utorok budes mat uz svojich bubacikov u seba, no nech sa pekne uhniezdia a neh su z nich krasne babatka 😀 budem na teba mysliet 😉

dorotka_
10. máj 2012

a ked som tu tak vas este vsetky pozdravujem a verim ze v roku 2013 bude stastne maminky 😉

lienkalienocka
10. máj 2012

@wejbynka no vidis! 😉 a sliznica narastla? nehovoril ti? v utorok na teba myslim 🙂 a tesim sa s vami 😉
@dorotka_ verim, ze sa to vyplni vsetkym 😉

wejbynka
10. máj 2012

@dorotka_ jeeeej dakujem ti najviac moja:}} tak som rada ze budes na mna silno mysliet a zasa ja silno myslim na teba kazdy den ze ako sa ti dari:}}}......tak ty si uz kazdu chvilku potvrdis tu tvoju krasnu novinu a ja nejaky tyzden po tebe:}

wejbynka
10. máj 2012

@lienkalienocka jasne jasne narastlaaaa je tusim nieco cez 8.2 mm takze narastka krasneeee....co sa velmi tesim:} mysli na mna silno ale tak do utroka je este daleko a dovtedy vas tu budem este otravovat:}}}

lienkalienocka
10. máj 2012

@wejbynka dala si si to vino? 😉 a do utorka este urcite podrastie 🙂 uz aj ja chcem ☹

wejbynka
10. máj 2012

@lienkalienocka ale kdeeee🙂nedala ale dnes si dam a aj kazdy den do vkladu si daaam🙂....jasne ze podrastie az do vkladu mam brat estrofem a zajtra uz zacinam aj s utrogestanom🙂bozeee dnes bol pinto taky zlaty🙂...uplne mily bol mal super naladu🙂...asi preto ze sme boli uplne prvy🙂

wejbynka
11. máj 2012

@lienkalienocka
@dorotka_
@kvetinkatn
@barbadossa
@basena001 zeny mojeee pomooooc, nieco na mna lezieee....co mam robit normalne mozem lieciky??...kedze mam pred ketom neviem co si mozem dovolit brat:(

lienkalienocka
11. máj 2012

@wejbynka taaak, to uz ide fakt do tuheho 😉 joj, tesim sa s tebou 😉 ja som bola tiez raz prva a na mna posobil ako vzdy. asi ma na mna alergiu 😀 hlavne to skus vylezat, a podla toho co ti je 🙂 nejake bylinkove cajiky si myslim ze ano a kvapky do nosa a take prkotiny tiez. ale tot iba moj nazor 😉

kvetinkatn
11. máj 2012

@wejbynka ležať a čajíky 🙂

hencidlo
11. máj 2012

@wejbynka ahoj mne hovorili, ze mozem iba paracetonika...... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre