Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

nitrankanr
28. apr 2013

@vanda02 6 t. je dlho, skus tam zavolat. Dovolenku mavaju v juli. Stimulacia aj s ET trva max, max 20 dni.

mistisa
29. apr 2013

@wejbynka joooooj moja drzkaaaaam palcekyyyyy a myslim na teba velmiiiii 🙂 ocakavam infooooo 🙂 🙂 🙂

mistisa
29. apr 2013

@vanda02 ahojko to mas ozaj dlho baby co viem cakavaju tak mesiac.skus tam zavolat mozno to posunies 🙂 🙂

skrouceninka
29. apr 2013

@lienkalienocka
@mistisa caute kocky prominte ze jsem se tak dlouho neozyvala ale stalo se nam neštesti 20.4 nam umrela na are maminka ted ve stredu mela pohreb nemuzu se z toho vzpamatovat nejdrive potrat pak 2nam nevyslo a ted umrela maminka jedno nestesti za druhym jsem uz zoufala nejak se nam to vsechno zacina srat drzim vam palceky ahojte

katarinnak
29. apr 2013

@sherny My sme boli v zeleznicnej nemocnici na genetiku. Moj muz platil lebo nema poistku na SK a mali sme to tym padom do 2 tyzdnov, aj moje aj jeho vysledky. http://www.znap.sk/ba/svalz/oddelenie-klinickej...

mistisa
29. apr 2013

@skrouceninka joj moja uprimnu sustrast ☹ vidim ze sa to sype vsetko.drzkam palceky a posielam vela sil teraz ich urcite budes potrebovat. drzkaj sa moja.

wejbynka
29. apr 2013

@mistisa jasneee podam info ale viacmenej viem co ma caka a preto nestresujem🙂...heh

mistisa
29. apr 2013

@wejbynka no ved urcite ano 🙂 u mna to bude horsie ja budem stresovat ajajajaj 😀 😀

wejbynka
29. apr 2013

@mistisa neboooj nebudeeees vsetko bude ok🙂...ja za 10 minut odchadzam z domu🙂...heh....zvladnes to🙂...tak ako jaaaaaaaaaa🙂

mistisa
29. apr 2013

@wejbynka jooooj moja drzim palcekyyy 🙂 ja uz by som tiez tak chcela tento den.uz nech tu jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 skoda ze sa to neda v maji hm ☹ co uz narobim. myslela som ze ked bude vsetko oki ze sa to bude dat ale nie ☹ co uz no.

alexandra22
29. apr 2013

ahojte žienky, no ja z Vás odpadnem 😲 normálne ste ma vystrašili, čo to všetko obnáša 😲 nás čaká prvá konzultácia vo Ferticent a vôbec neviem, čo od toho očakávať... V našom prípade som ja ok, problém má manžel, vyšetrenia nám už robili naši lekári (gyn + uro + endo). Viete mi, prosím, nejak priblížiť, čo nás všetko čaká? Hormóny musím brať aj keď ja som ok? A ešte... akí je personál v FC? Lebo zatiaľ sme sa stretali s dosť zlým prístupom, tak mám z toho celkom stres :(

nitrankanr
29. apr 2013

@alexandra22 ty musis brat hormony, aby ti rastli folikuly. Personal je vyborny, lekar vysvetli, co treba. Na 1.konzultacii urobia spermiogram a pozrie vysledky, ake mate a povie riesenie.

lienkalienocka
29. apr 2013

@wejbynka taaakze uz to mas za sebou 🙂 strasne drzim palce aj na nohach, nech sa to uz podari. ze myslis pozitivne je velke + 😉 takze uz len vydrzat dva tyzdne a vidime pekne ciarocky 😉
@skrouceninka ahoj 🙂 som akurat vcera na teba myslela :( je mi luto, co sa vam stale dookola deje, ale zivot je uz taky. nechcem byt necitak, ale sa hovori, ze ked niekto zomrie, iny sa narodi. bodaj by to bola vo vasom pripade pravda a mamka by vam poslala dietatko, na ktore by davala pozor. drzte sa, vela sil 🙂

vanda02
29. apr 2013

a kam prosim zavolat? Do poistovne v BA?

sherny
29. apr 2013

@wejbynka moc moc držím palčeky 🙂

sherny
29. apr 2013

@skrouceninka úprimnú sústrasť ....

sherny
29. apr 2013

@nitrankanr majú dovolenku celý júl? či ako?

sherny
29. apr 2013

@katarinnak dakujem za link...

sherny
29. apr 2013

@vanda02 ja mám dôveru, a mala som to do týždňa schválené...skús im napísať e-mail...trošku sa im pripomenúť...

vanda02
30. apr 2013

no tak aj uz mam schvalene 😉

hencidlo
1. máj 2013

@skrouceninka moja je mi to velmi luto, viem ako sa asi citis je to obrovska strata!!! ☹ ja som mala taky minuly rok na h...o. : v marci sme mali biochem. tehu, v juni mi zomrela babka, ktora mi bola 2 mamou, v auguste som prisla o robotu, v novembri nam nevyslo 3 IVF a aby toho nebolo malo, tak tento rok v marci nam zasa nevysiel KET, robotu stale nemam. hovorim si, ci to nestastie uz niekedy skonci, ale raz predsa musi vyjst slnko a zacne sa aj nam darit!!! 😉

skrouceninka
1. máj 2013

@sherny
@hencidlo
@lienkalienocka
@mistisa caute kocky ja nevim neškdy si myslim ze jsme snad prokleti maminka si tak moc prala stat se babickou a uz to nestihla i my verime ze nam aspon jednoho drobceka posle a bude nas vsechny opatrovat stale se nemuzu z toho vzpamatovat cekam ze se otevrou dvere a bude tam stat strasne nam vsem chybi jestli se nam jednou narodi devcatko budeme vedet ze nam ho seslala a proto se bude jmenovat po ni po nasi mamince jste zlate mam vas rada a dekuji za podporu

mistisa
2. máj 2013

@skrouceninka neboj mojka sme s tebou urcite.jej to j pekne to presne chce moj mm. prve co ma prosil bolo to ze ked budeme mat synceka tak ci sa moze volat Janko.ze po jeho tatinovi.On uz totiz tiez nema tatina a chce aby sa nas syncek volal po nom. urcite som mu slubila ze ano 🙂 🙂 drzkam palceky aby ta najvacsia bolest pomalicky prechadzala . drzkaj sa 🙂 🙂

mistisa
2. máj 2013

@alexandra22 ahojko asi budes brat aj ty hormony aby sa viac vajok odobralo 🙂 neboj ni su tam uplne super ludia ja som tam maximalne spokojna. aj sestricky aj doktor su perfektny 🙂 kedy mas konzultaciu? drzkam palceky moc moc 🙂

narcis11
3. máj 2013

ahojte, ide niektora z vas v maji na KET?

mistisa
3. máj 2013

@narcis11 ahojko ja idem asi cca zaciatkom juna jak ratam tak snad mi to vide max do 15 juna. ty ides kedy v maji? 😉

lienkalienocka
4. máj 2013

@narcis11 ahoj, ja idem teraz 🙂 uz beriem lieky od piatku. ides aj ty?
@skrouceninka ahoj 🙂 urcite je to velka strata a ja si to nedokazem ani predstavit a dufam, ze to tak skoro ani nezazijem. tebe vsak velmi drzim palce, zasluzis si byt stastna. chce to cas, ten to vylieci, aj ked spomienky budu stale 🙂 drzte sa

kahlann
6. máj 2013

@narcis11 ahoj ja teraz vo stvrtok 🙂
@lienkalienocka a ty kedy ides??? ked uz beries lieky?

wejbynka
6. máj 2013

AHOJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE🙂))ZENYYY???....JA ODPADNEM!!....VOLAL LEKAR VYSLEDOK?: STE TEHOTNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🙂 dnes je to 6 den vkladu a vysledok takyto🙂.......velmi vam to prajem vsetkym

lukila
6. máj 2013

@wejbynka Super 🙂 🙂 🙂 Blahozelam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre