Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lienkalienocka
13. mar 2013

@mistisa to je supeer 🙂 waw, v piatok? to bude teda rychlovka 🙂 tesim sa s tebou, hlavne nech je vela kvalitnych vajok 😉

mistisa
14. mar 2013

@lienkalienocka nooo veru ani sa nestihneme otocit 😀 dakujeeeeeeem mam troska taky pocit pomiesany ako ked neviem do coho idem ale zvladnem to a bude uspesny pokus 😉

lienkalienocka
14. mar 2013

@mistisa podla mna je to takto lepsie. budes to toho "hodena" a nemas cas si to pripadne rozmysliet. obavy odidu, neboj sa. ja som sa tiez bala, a teraz by som to lavou zadnou zvladla, neni to nic strasne. hlavne sa tes a nestresuj 😀

summer_103
14. mar 2013

Ahojte tak je to tu, mrcha prisla, zajtra zacinam pichat Gonal. Dalsi mam Merional, ten mi odporucaju chodit pichat do centra, kedze som z BA. Ako ste to riesili vy? Da sa to zvladnut aj doma?

xlolax80
14. mar 2013

@summer_103 ahoj, ja som tiez z ba, tak som chodila do centra. doma som si netrufla. v centre to bolo vybavene za chvilku. drzim palce!

mistisa
14. mar 2013

@lienkalienocka veru mas pravdu moja 🙂 🙂 🙂 a vsetok stres som vymkla vonku a nepustim ho dnu 🙂 🙂 zajtra dam info 🙂

sherny
14. mar 2013

@summer_103 ahoj, sme nato podobne, ja čakám mrchu v pondelok a od druhého dňa začínam Gonal, tiež sa toho obávam, ale manžel povedal, že si trúfa, a že mi to bude pichať, ved je to len 5 krát, to zvádneme, ved je to len také pero .....

Merional som chodila pichať na gyndu, lebo tam sa to aj zarába,a nato sme si netrúfli, tak pre istotu, aby sme to nejako nepokazili, ináč mňa z toho dosť bolela zadná časť sedacieho svalu....

držím palce 🙂

skrouceninka
14. mar 2013

@lienkalienocka akorat jsem na to koukala i ja taky jsem se uz dala na hubnuti uz mam dole 6kg ale potrebovala bych jeste aspon 15 😀 ale kdyz ona zvladla ze 160kg zhubnout na 70 dokaze to i my

skrouceninka
14. mar 2013

@sherny nic to neni ja jsem si vsechny injekce pichala sama jen ke konci mi merional pichal muz a muzu ti rict ze injekci drzel poprve v ruce a uplne vpohode jen ta prvni je nezvyk a potom si uz zvyknes a vubec ti to neprijde 😀

sherny
15. mar 2013

@skrouceninka hmm, no ja som asi ťažký prípad, lebo ja vidím injekciu a odpadávam 🙂 🙂 🙂 , proste to nemusím....aj ked mi sestrička berie krv, tak to nemôžem vidieť, čo už...som z tých citlivejších bytostí toho sveta 😉

summer_103
15. mar 2013

@sherny Ten Gonal si trufam aj ja v pohode, ale aj na merional som pozerala videa na youtube od roznych zahranicnych CAR a nevyzera to tak zlozito. Merional pichaju do sedacieho svalu? Ja by som si to aj trufala doma, lebo ked si predstavim chodit v tej rannej spicke do centra a potom zase odtial do prace tak som uz teraz z toho vystresovana. Radsej by som to zvladla v klude doma s mm.
@skrouceninka tebe muzik pichal Merional doma do svalu, alebo do brucha? Ukazali mu to v centre ako sa to picha?

hencidlo
15. mar 2013

Tak a je to čierne na bielom, krv negatívna a už sa dostavila aj milostiva, takze je to v ...... :o((

cicussa21
15. mar 2013

@anta25 @willywoman ahoje babulky.. tak sme prisli z BA traja 🙂 doki bol super, na operacke som bola i s manzelom, ukazal nam nase 8bunkove oplodnene vajicko, dal nam fotku vkladu do maternice a poprial vela stastia 🙂 tak teraz len dufat, ze sa mu bude u mna pacit... vraj neviem, nijako ovplyvnit a nemam robit nic specialne..ze keby som zostala prirodzene tehtna, tak o tom ani neviem... takze je to na prirode.. ale strasne dufam, ze to vyjde.. ved co ine mi zostava 🙂 🙂 inak to amh mam 1,06 a hranica je 1 a vraj sa s tym neda nic robit..takze parada 😖

hencidlo
15. mar 2013

@cicussa21 prajem vsetko dobre a hlavne aby sa mrnusovi u teby pacilo a za 9 mesiacov ho drzala v naruci 😉
s tym AMH sme na tom na chlp rovnako, mam taku istu hodnotu ☹
poslem vam aj srdiecko, aby vam prinieslo stasticko 😉

summer_103
15. mar 2013

@hencidlo to ma mrzi ☹ kolky pokus to bol?
@cicussa21 Drzim palce nech sa pekne zahniezdi a rastie 🙂

hencidlo
15. mar 2013

@summer_103 3xIUI 3xIVF 1xKET

anta25
15. mar 2013

@cicussa21 ...ahoj moja, velmi ti prajem, aby sa to podarilo!!!!!! Moc drzim palce, nech sa mu u teba paci, proste nech to vyjde!!!! 😉 😉 😉

anta25
15. mar 2013

@hencidlo ...ach, to mi je luto ☹ ...nevzdavaj to, pozbieras sa a pojdes dalej....Uvazovala si nad Brnom?

hencidlo
15. mar 2013

@anta25 ja som mala v Brne 2x IVF

anta25
15. mar 2013

@hencidlo ...aha, myslela som, ze si bola len tu v SR... 😒

sherny
15. mar 2013

@summer_103 áno, Merional sa pichá do sedacieho svalu, a musíš zarábať tú vodičku, no vzhľadom k tomu aké sú to všetko drahé lieky, ja by som si nato osobne netrúfla, ale držím palec 🙂 🙂

mistisa
15. mar 2013

@hencidlo micik a co to hm? to mi je luto neboj ono sa to podari 🙂 🙂 urcite to vide 🙂 😉 😉 😉 moc ti drzim palceky.a teraz co? idete na dalsi?

willywoman
15. mar 2013

@cicussa21
Ahoj mamicka 😉
Drzim malickej babulke palce, nech sa plen pekne zavrta a uz len rastie!!!!
Velmi na teba myslime, uz sa len tes, ake to bude krasne 🙂
Cmuuuuuk tebe aj malej bublinke 😉 😉

hencidlo
15. mar 2013

@mistisa ahoj moja teraz si dame na cas pauzu a idem sa dat do kopy, v pondeloi idem na socialku pre ziadost na adopciu a uvidi sa :o)

sherny
16. mar 2013

@hencidlo drzim ti moc palce, aby si bola konecne stastna 🙂

mistisa
16. mar 2013

@hencidlo ved jasne 😉 uvidite drzkam palceky nech sa podari ci uz tak alebo tak 😉😉😉

basena001
16. mar 2013

baby, poculi ste uz o tom, ze ked sa ide na transfer, nemali by sa ráno pouzit ziadne vonavky, laky na vlasy, parfumované krémy a pod.?

sherny
16. mar 2013

@basena001 no ja som o tom už niečo počula, ale neviem kedy a kde, ale niečo natom asi bude....

.....a make-up môžem použiť?

basena001
17. mar 2013

@sherny mne to hovorila kamoska - teraz bola na 1.IVF v Heliose v Martine a zajtra ide na ET, no a koordinátorka jej tam spomínala, ze nemá pouzit ziadnu kozmetiku. Make-up? Podla mna ide len o nejaké parfumované veci. Ale aj tak sa mi to nejako nezdá. Ved to by si doky, sestricky ci embryológ nemohli ani umyt ruky mydlom ci nejakým iným dezinfekcným prostriedkom. Ja uz som z toho totál zblbnutá.... preco to sakra nejde prirodzeou cestou, aby sme nemuseli riesit takéto veci, a potom hladat odpovede, preco to zas nevyslo....jéjda, ja mám dnes takúúúú depku

sherny
17. mar 2013

@basena001 jáj, presne viem o čom hovoríš, ale je to náš údel, a musíme s ním bojovať, a dobojovať do krásneho šťastného konca 🙂

....všetkým snažilkám držím moc, moc, moc palčeky........ja momentálne čakám na červenú a od druhého dňa idem pichať Gonal, je to moje prvé IVF, po 4-roch neúspešných IUI.... ☹((((( tak mi prosííííííííííííííííííííííííííííím držte palce, aby sa konečne naštartovala tehu vlna,,,,ved ide jar, musí sa to podariť, proste musí 🙂 😉

krásnu, slnečnú nedelu želám... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre