Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

hencidlo
11. mar 2013

@sherny malo to byť AMH a je to hormón, ktorý poukazuje na kapacitu vaječníka. Pomáha to presne určiť, ako sa má pacientka liečiť a akú dávku hormónov potrebuje.

sherny
11. mar 2013

@hencidlo hm, zaujímavé...o tom som ešte nepocula..
ďakujem za vysvetlenie.

willywoman
11. mar 2013

@cicussa21
@anta25 to my sme ale trojka... 😉
Ahm je hormon, ktory sa stara, kolko folikulov je schopny vajecnik vyprodukovat.
Zeny musi mat hodnotu >1, aby to fungovalo, oststne vedia urobit.
V sprave mas urcite niekde napisane, akj hodnotu mas.
Verim ze aspon jedno sa do rana oplodni... Musime na neho intenzivne mysliet, nech na to my energiu, bublinka mala 🙂
Rano pis, po 10.00 ti budu volat.
Drzim palce moja 🙂

hencidlo
12. mar 2013

@leontinka27 ahojky tak dnes 11 den po KET som robila zasa test a stale biely :o( ja uz nevladzem, preco to tak je ☹

xlolax80
12. mar 2013

@cicussa21 ahoj, nevesaj hlavu. ja som na tom bola podobne. z 7 folikulov bolo iba jedno vajicko. nastastie sa podarilo oplodnit. uvidis, ze aj tebe to vyjde!

leontinka27
12. mar 2013

@hencidlo ahoj a si si ista ze tam neni ani duch?mozno sa neskor uhniezdilo.ale ja budem na tom asi rovnako.predtym ked som cakala na testovanie tak som to citila ze som.teraz nic.dnes dpo rana som mala hroznu zimnicu.priznaky ziadne.uz ani brucho ma neboli....mas pravdu preco?preco to nevyslo

katusik33
12. mar 2013

@cicussa21 Nezufaj, takych nas je viac. Ja som mala 10 folik. a len 3 vajicka a oplodnili sa 2. Obe mi vlozili a teraz cakam...Uvidis ze aspon jedno sa oplodni 🙂

cicussa21
12. mar 2013

@willywoman @anta25 @xlolax80 @katusik33 babulky, dakujem za podporu.. dnes volali, ze mame jedneho bojovnicka.. vklad by mal byt vo stvrtok ..tak duuuufam, ze bude bojovat a vydrzi..

anta25
12. mar 2013

@cicussa21 Ahoj, velmi ti drzim palce, musis verit, ze to bude riadny bojovnicek a dobre sa uhniezdi!!! A hlavne pozitivne
myslenie!!!!
...ale aj tak, je to mozne, ze vsetky tri sme tak divne reagovali na tie hormony, tak malo vajicok, a aj to oplodnenie u nas bolo mizerne, kde sa stala chyba.... 😒

mistisa
12. mar 2013

Ahojte kocky ako sa mi tu mate? Co nove? Nejaka nova tehula? Ja este stale cakam dufam ze coskoro to schvalia.babenky viete niektora cca kolko vide vo ferti IVF samoplatcu? 😉

hencidlo
12. mar 2013

@leontinka27 moja som si ista, ze tam neni ani naznak ducha, je uplne bielucky ako prvy sniezik ☹

leontinka27
12. mar 2013

@hencidlo kedy ides na krv? ach jaj co sa to deje....

hencidlo
12. mar 2013

@leontinka27 v piatok 😅

leontinka27
12. mar 2013

@hencidlo este nehadz flintu do zita......kolko bab malo negat.testy a krv pozitivna

hencidlo
12. mar 2013

@leontinka27 si zlata, ale mam za sebou uz toho dost a nie je to 1x co bol test biely a krv negativna ☹

sherny
12. mar 2013

kočky, hlavu hore bude lepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 raz sa to podariť musí, proste musí a hotovo 😉

leontinka27
12. mar 2013

@hencidlo ved to ze mas toho za sebou dost uz by si si zasluzila to baby ...no aj ja som neni niejak v pohode.....

hencidlo
12. mar 2013

@leontinka27 moja neboj ved ty si este len 5den po ET tak pevne verim ze ty budes ta co to tu rozbehne! Vsefko dobre ti prajem a verim ze tento krat sa ti to podari 😉

leontinka27
12. mar 2013

@hencidlo dakujem ale tento krat to niejak necitim.boli ma brucho od soboty co ma predtym nebolelo bolia ma krize a vzdy ked to vyslo som mala na 6 den spinenie.asi to uz moc porovnavam.je mi luto ze ti to zas nevyslo.ja sa bojim aj testovat lebo aj keby boli dve nemusi to dobre dopadlo

willywoman
12. mar 2013

@cicussa21
VYDRZIIII !!!!!
Veeeeelmi drzim palce, zohrievaj si brusko, nech mas prekrvenu riadne sliznicu,
Deci cerveneho si daj vecer a ked pojdes rano na vklad, nedavaj si deodorant ani parfem, telove mlieko..ziadnu chemiu vonavu. To nam radila sestricka v Martine.. My posielame malickemu energiu, nech bojuje jak sa da!!!
🙂)

hencidlo
12. mar 2013

@leontinka27 nemaluj certa na stenu este je skoro, sa pekne ukludni lebo bublinkam to nerobi dobre!!! Pekne relaxuj, odpocivaj a mysli pozitivne 😉 a zadari sa uvidis 🙂

lienkalienocka
13. mar 2013

@mistisa ahoj, na teba som vzvedava, uz schvalili? uz by bolo na case..
@skrouceninka baby, pozerali ste tie premeny co chodia na markize? ta tam mala PCO a jedna doktorka vravela, ze staci schudnut 5-10% svojej vahy a prejavy sa znizia 🙂 takze my uz 5 kilo dole, este 10 a som kocka 😀 😀

cicussa21
13. mar 2013

@anta25 @willywoman dakujem za povzbudenie, snazim sa mysliet pozitivne, atk uvidime a vdaka i za rady.. urcite dam vediet ako pokracujeme a budem sa modlit, aby nevolali..

leontinka27
13. mar 2013

@hencidlo nemalujem......snazim sa ale nejde to.aj bazalna teplota je nizka.......brucho ma boli ze kazdu chvilu cakam ze dostanem....

hencidlo
13. mar 2013

@leontinka27 booze nestras, tak nakoniec aj ty, je mi to luto, ale aj tak si myslim, ze este tam je nejaka nadej! 😉

leontinka27
13. mar 2013

@hencidlo no ja neviem.......ani testovat nemam chut......ale aj tak je skoro........budem sa snazit mysliet pozitivne ale viem ze bazalka je dolezita

anta25
13. mar 2013

@leontinka27 ...ahoj, este nezufaj, par dni pockaj, este daj fazulkam sancu na zahniezdenie 😉 Drzim palce, moc ti to prajem!!!!!!!

leontinka27
13. mar 2013

@anta25 dakujem budem sa snazit mysliet pozitivne.uz mi z toho hrabe

mistisa
13. mar 2013

@lienkalienocka ajoj nie nie 😢 uz je to dva a pol tyzdna 😢 dufam ze to uz schvalia.no to moze byrmt pocula som to uz od viacerych 😉 len u mna je aj nepriechodnost takze hm vsetko naraz ☹ a ty ako mojka?

mistisa
13. mar 2013

@lienkalienocka ahooooj mojaaaaa o 14:30 krasny telefonat ziadost schvalenaaaaaaaa 🙂 v piatok tam idem 🙂 stihame tento cyklus ja neviem ako sa mam uz tesiiiit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre