Fotoalbum 13x18cm. Kde ho zohnať?

tamia
25. feb 2008

neviem nikde zohnať album na fotky 13x18cm pre bábo. chcela by som taký klasický zakladací s popisom k fotkám. Neviete mi poradiť kde na nete by som ho mohla nájsť? Prosííííím 😉

Ak nie zakladací može byť aj iný...

tamia
autor
25. feb 2008

nik mi nevie poradiť ☹

zuz11
25. feb 2008

zakladaci na 13x18 je mala sanca ze zozenies, ja mam kopec albumov 10x15 ( to zozenies v kazdom foto obchode a aj v tescu napr 😉 ja mam ale radcej albumy bud samolepiace alebo s tymi rozkami, si kupis napr A4 a das si tam fotky roznycg velkosti 😉

tamia
autor
25. feb 2008

zuz11,

tak to robím s tými fotorožkami, ale chcela som si to ulahčiť a iba pozakladať fotky.

s tými fotorožkami to robím tak, že na výkres nalepím v mojom prípade 13x18cm 2 fotky a potom to založím do priesvitného (číreho) euroobalu a šup s nimi do pekného šanona. Keby som mala fotky založené iba vo fotorožkoch nechcem vedieť aké uchytané by mi prišli späť.

kotenko
25. feb 2008

No ja mam doma taky fotoalbum, kupila som ho u nas vo velkosklade, ale nema popisky, ja som to nechcela, kebo ja stale fotky v albume menim a menim 🙂 Som fotomaniak, tak to viete.. a bavi ma hrat sa s fotkami, upravovat ich, menit im miesto vo fotoalbume... 😉

zuz11
25. feb 2008

tami tak ten samo lepiaci a to das vlastne pod foliu 😉 a to Ti nepochytaju 😀

sunin
26. feb 2008

13x18 fotoalbum som kúpila v carefure fujilabe v petržalke
ale je len taký obyčajný ako na book

anjelok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz