Gemmoterapia, liečba sterility bylinami. Má to význam?

mariettka27
7. jan 2009

Ahojte!
🙂
Gemmoterapia - liečba sterility pomocou bylín. Ktorá máte skúsenosti s touto liečbou?Rada by som vedela,či to má význam.. diky 😉

mariettka27
autor
7. jan 2009

hm,nič? ☹
Ja už som si kúpila kúru K05 u Mgr.Podhornej práve dnes.Ktorú by to zaujalo,je to firma Naděje.Tak ak sa nájde niekto kto to už vyskúšal,podelte sa o svoje pocity... 😉

mariettka27
autor
8. jan 2009

uu,je tu niekto kto to už skúsil? 😕 😕 😕

elise
8. jan 2009

dáš mi prosím do ip o aké bylinky sa jedná prossím 😉

mariettka27
autor
9. jan 2009

bu bu bu,kde ste vsetky snazilky? 😕

tanika.t
9. jan 2009

mariettka,mozes mi to objasnit??? este som otakejto kure nepocula 😢

mariettka27
autor
11. jan 2009

ahoj tanika,je to alternatívna medicína,liečba pomocou bylín a pukov...mne to poradila gyndačka,ked som jej povedala,že sa nám nedarí....Brala som aj duphaston aj lutenyl,nezabralo,tak že nech skúsim toto,že to očistí organizmus a naladí na správnu funkciu ženské orgány...

napr.pre mužov sú rôzne prípravky na zlepšenie tvorby spermií,na ich kvalitu,na zlepšenie sexu,erekciu a tak...Ak tvoj muž také niečo užíva,tak si pozri zloženie-cem m pre mužov,permen,clavin......Väčšinou tieto prípravky obsahujú výtažok z rastliny tribulus terrestris-v preklade bylinka kotvičník pozemný,alebo ginko dvojlaločné alebo ženšen...No a tie vitamínky nie sú najlacnejšie a je tam vela chémie...Tieto bylinné extrakty nezatažujú organizmus a majú rovnaký,ak nie lepší účinok...A sú aj cenovo výhodnejšie...
ak ta to zaujalo,pozri ip...pa 😉

tanika.t
14. jan 2009

mariettka,dakujem,poslala som ti IP 🙂
tiez som brala duphaston, aj norprolac a ten by som aj mala brat dalej ,ale je mi z neho zle a ked ho beriem 2xpo 1/2 tbl,tak zas zaspavam ☹ ,je velmi silny..tak som chcela skusit nieco prirodne 🙂

mariettka27
autor
15. jan 2009

no ja už mám tiež po krk tých malých deb........ tabletiek,preto to skúšam tiež takto.... 😉 snád zaberie a pravdupovediac mi to dodalo novú energiu na snaženie,už som bola zúfalá....teraz svitla malá nádej,ved zázraky sa dejú a ludia sa oddávna liečili bylinkami...
z duphastonu mi bolo zle,no katastrofa a aj tak som ho brala skoro dva roky....
tak toto stojí za to vyskúšat.... 😉 😉 😉
a inak po tých bylinkách mi chutí trochu viac papat 🙄

mariettka27
autor
25. jan 2009

ahojte kočky,to tu akože fakt nikto nemá skúsenosti s tými bylinkami? ☹

mariettka27
autor
19. feb 2009

pekný večer 😉
mne tie bylinky asi pomohli.Beriem ich od 8.januára a dostala som menzes aj bez duphastonu či lutenylu,síce o dva týždne neskor ale predsa...Predtým som po vysadení hormonov nedostala skoro 3mesiace. 😒

tanika.t
19. feb 2009

mariettka,

asi to nik nepozná ☹

ale my dve to môžeme len odporučiť,že? 😉

riska
19. feb 2009

mariettka, aj mna to zaujalo, možeš mi napisať ip? 🙂

mariettka27
autor
19. feb 2009

no baby,ja som bola akurát v sprške,tak až teraz.... 🙂
neviem prečo to nikto nepozná,ved skoro v každom meste je Zelená lekáren alebo čajovna a ludia ju dost navštevujú,teda aspon u nás....Už je aj viac výrobcov.... 🙂

tanika moja,súhlasím s tebou,ja sa cítim lepšie aj po psychickej stránke,mala som často depky,teraz som optimistickejšie naladená,veselšia....aha ako sa smejem 😀 😀 😀 😀

renusa
19. feb 2009

Ahojte kočky 😉
mne to tiež poradila moja gynekologička, a vybrala som dve kúry po sebe niekedy v lete minulého roka......a viď môj pas 😎 neviem či naozaj pomohlo práve toto, ale verím tomu, že to určite dopomohlo k pozitívnemu výsledku, lebo to bolo po 9 rokoch snaženia a bolo to moje 4 IVF 😵

mariettka27
autor
20. feb 2009

ahoj renusa,tak to je super!!!!!Gratulujem a držím pršteky,nech to dobre dopadne... 🙂 🙂 🙂
a ktoré kúry si brala?Od Podhornej?Ja mám K05 na harmonizáciu ženských orgánov....
a ak sa smiem opýtat,aký problém ste vlastne mali vy,ked sa vám nedarilo?
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeee za povzbudenie 😀 😀 😀

renusa
22. feb 2009

marietka, tuším, že to boli tiež od Podhornej, ale ja som vlastne nemala kúru, ale iba tinktúru z maliny - ostružiny 2 bal., a predtým na prečistenie brezu....
...a problém, hlavný asi endometrióza 😝

mariettka27
autor
23. feb 2009

renus,moja kúra obsahuje jeráb vtačí,kotvičník pozemný,brezové jahnady,černý rybíz-malinník a feminu.Tiež na prečistenie a hormonálnu rovnováhu,lepšie prekrvenie slizníc a tak....
Ešte mám pred sebou jednu várku.Ked nezaberie,skúsim malinu-ostružinu a aj brezičku... 😅 😅 😅

buba08
23. feb 2013

@mariettka27 ahoj, mozes mi prosim do ip napisat nieco blizsie o gemmoterapii? Dakujem.

sona17r
22. mar 2013

Ahojte baby,
ja mam tiez skusenosti s gammoterapiou u pani Podhornej. Je to velmi dobra zena a mozem povedat, ze kury od nej robia zazraky. Raz mi jedna baba povedala, ze ludia zabudaju na to, ake bohatstvo maju okolo seba v prirode a nieco na tom urcite bude. Odporucam vyskusat a napisat jej, ak ste uz unavene z tabletiek, ktore narobia viac sarapaty ako dobreho. Ublizit vam urcite neublizia, tak preco nevyskusat? 🙂 Ale odporucam vybrat celu kuru, kym sa dostavi vysledok 😉

nicearty
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre