GENET Nitra. Ako to prebieha? Platí sa za to?

zuzanka.j
8. feb 2008

ahojte. boli ste niektora na genetickom vys. v nitre v genet s.r.o? ako to prebieha, plati sa za to, treba vysetrit aj partnera? dakujem

tzeleny
20. máj 2013

leamax mne zatial nic nebrali... "zeby som nebol otcom????" 😀
pohovor som uz mal s p. barosovou.. je to fakt prijemna dama
krv mi mozno zoberu v tedy ked by sme isli na tu amniocentezu... uvidime...
Inak, nevieme sa rozhodnut ci ist alebo nie na amnio...
Ja sa vyslovene bojim.. nechcem zle spravy a vonkoncom nechcem prist o babo, hneva ma to 1 percento moznosti potratu pri zakroku !!!
citam fora, google-im ako besny... strach je velky pan...

tzeleny
28. máj 2013

no, sme za tým... priebeh amnio..
prisli sme pred 8 rano, cakalo sa, pekne postupne brali zienky do ambulancie.. (ak bol partner, mohol aj ten)
my sme tiez vosli... Pod utravzukom najprv takym dotykovym perom naznacila body mozneho vpichu na brusku
potom zobrala velku ihlu a bolo to, na zaciatku som myslel, ze to zena nezvladne, tvarila sa nestastne, ale potom to uz islo
nabrali striekacky (vyslovene pomaly natahovali (ihla bola s takou hadickou))
zlaticko mi hovorila, ze vpich ju az tak nebolel ale skor ked tu ihlu vybrali... potom sa pozbierali zienky a isli hore na oddelenie (polezkat si).. chlapy tam nemohli.. Priznala sa, ze ich usadili na oddelení v jedalni na stolicky a ak by im bolo zle, maju oznamit setricke.. boli tam cca 1:30 hod.. po prichode dole opat rad a cakanie na ultrazvuk.. ci je babo v poriadku... nase bolo, ani ostatne zeny neboli nejako zlomene takze asi vsetci sme dopadli dobre.. potom sme isli domov... koniec pribehu o amnio... teraz len cakat na vysledky...
Aby som nezabudol... vsetko ale VSEKTO prebiehalo v pohodicke a v klude.. doktorka ktora robila zakrok bola obozretna a opatrna.. hadam v zivote som nevidel taku precizitu na Slovensku.. MUSIM a CHCEM ten team ludi pochvalit.. zasluzia si to MAXIMALNE

miska01nr
11. jún 2013

Ja som bola tiež na geneticke v Nitre a 21.06 som objednala na amniocentezu koli krvnych testom triple .nepoznate niekto pani doktorku Karin Vondrákovu ?Ona mi bude ten odber robiť.mam z toho strach a nenašla som tu nikoho kto by bol u nej,tak asi tak...

miska01nr
12. jún 2013

Neni to mudr vondráková,ale maňova.co mi bude robiť tu amniocentezu.poprosim skúsenosti s pani doktorkou.dakujem

tzeleny
18. jún 2013

miska01nr, nechcem byt mudrlant, ale cele to prebieha pod ultrazvukom... a ked sa zadari tak sa zadari...
nemala by si sa bat doktorky .. su tam totiz 2 doktorky a 2 sestry... pre istotu... a ja ako chlap som bol pri zene...
hlavne sa NEBOJ !!!
ked budes nervozna uz teraz, budes ublizovat nie len sebe ale i tomu zarodku v tebe...
a je jedno ci to bude robit jack rozparovac alebo neaky popredny "americky" doktor s dvesto titulmi
Tento zakrok urcite, ze nemozu robit neaky amateri co prisli zo skoly... Uvedom si aky je to postup..
Ty by si dala na dolezite jednanie s neakou firmou novacika? ani nie... a ani tu si to nedovolia...

miska01nr
18. jún 2013

@tzeleny dakujem za povzbudenie. Aj za Jacka 🙂 ideme tam s manželom spolu a už som nejak kludnejšia, lebo verím,ze je všetko v poriadku,ale ten šok keď som sa to dozvedela bol strašný...

miska01nr
12. júl 2013

dnes som mala vysledky z amnio.všetko ok ,cakame zdrave dievčatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

02karina
14. sep 2013

Ahojte , gynekológ má poslal na odber plodovej vody a mám ísť pani doktorke barošovej v nitre .Chcela by som sa spitat kde nájdem ambulanciu , kde to sídli 😀 ďakujem 😀

cecily
14. sep 2013

@02karina špitálska ulica,bývalá budova prvej pomoci(malá brána ešte pred nemocnicou).

02karina
14. sep 2013

Ďakujem 😀 hádam to nájdem 😀 a ten odber sa kde robí ? A kolko to trvá ?

pentagram
7. jan 2014

ahojte len tolko chcem dodat k barosovej ze je arogantna namyslena cloveka nepusti vobec k slovu nemozete povedat svoj nazor, problem len si vypocuje o co sa jedna a potom uz keca len to svoje nepusti vas vobec k slovu a ked sa uz chcete vyjadrit tak neda vobec sancu nieco povedat neskutocne drza doktorka !!neskuocna zena nemozete nic povedat mi ked sme tam boli aj s papierom zo sono tak mojmu muzovi vynadala ze aby okamzite isiel urobit dat kopie dokladov a ked sa jej nieco chcel opytat tak zas len ho odoslala aby isiel dat spravit kopie nepustila ho vobec k slovu nemate u nej sancu je to p... a k.... len tolko velmi vela ludi sa na nu stazuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

makromolekula
13. jan 2014

Dobry den, vysiel nam zly skrining na DS. Zajtra mame ist k pani dr. Barosovej. Vie mi prosim niekto povedat ake otazky sa nas bude pytat? aby sme vedeli na tie otazky odpovedat. dakujem pekne

bobsent
14. jan 2014

ahoj, ja som bola pred 3 rokmi. v podstate ide iba o rozhovor, kde sa pýta či v rodine nie sú nejaké vážne vrodené chyby alebo dedičné choroby ( z jednej aj z druhej strany).no a či nie ste s manželom blízky príbuzný 😉
potom zvyčajne odporučí amnio, mne osobne ale neodporučila lebo som mala dlhoočakávané tehu po rokoch.ale mne vyšiel rázštep,nie DS.
celý rozhovor je pomerne krátky...dlhšie som čakala ako bola vnútri. držím palce na dobrý koniec.

robertoo
22. jan 2014

ahoj Pentagram ma pravdu. Len nás rozčúlila. Dávala nám otázki a v kvázi nič neriešila.potom nás odporučila na odber plodovej vody ku gynekológovi v nitre. Podla nás ide o okrádanie poistovne z ích strani. S partnerkou sme to doporučenie roztrhali a išli domov. Dokonca aj jej gynekológ povedal že sme dobre spravili.(mi totiž nie sme z nitri) takže ona má svojho gynekológa. A malo to byť višetrenie na DS. ale tých rizýk a špinavej lekárskej hri bolo privela. Tak sme to ukončili že žiadni odber plodovej vody sa nekonal. Takže ked vás pustí k slovu opítajte sa čo všetko to obnáša také višetrenie DS. Budete prekvapené(ý). A vlastne to ani neni potrebné lebo testi kóli ktorým sme tam boli. ukázali len výšku rizika DS a nie priamo DS. a kóli bespečnosti mojej partnerki a dietata sme to račej neriskly.

robertoo
22. jan 2014

A ešte jedna vec nás zarazila. Že vóbec nebola odetá ako lekárka. Mala čižmi, čierni sveter a čierne nohavice 😅 Najprv sme si misleli že to si nebude ona. Ale opak bol pravdou 😵 😀

simi906
3. apr 2014

Ahojte baby ja len cisto orientacne ake zle vyaledky vam vyali tripple,a ake bolu vysledky po testoch od pani barosovej? Dakuj

evelina257
22. apr 2014

zdravim, viete mi niekto povedat kde najdem genet s r o mudr barosovu?

lililady
13. nov 2014

@danu
ja som tam bola objednana 11.8. a este dodnes nemam vysledky, od 6.10. uy mali byt, tak neviem co si mam o tom mysliet. Mne aj manyelovi brali krv a tiez som po 2 neuspesnich tehu, prve v 12 tyzdni prestalo byt babu srdiecko a dalsie bolo, ze sa nevytvoril plod anembriomola ci tak nejak sa to vola...

Doktorka je ok mila, len na tie vysledky cakam uz akosi pridlho, sa mi to nezda...

1979tajus
1. dec 2014

Zdravím....nasa skusenost s p, MUDR.Barosovou ...je to jedna arogantna zenska ktora dokaze maminku odbiť v tej tažkej situácii...a ked si ziadate vlastne vysledky tak sa k vam sprava ako keby vam mala dat milion...my sme neboli s nou spokojní ale inej moznosti sme uz nemali...nastastie vsetko dopadlo ok....

pivecko83
5. dec 2014

Dobry den, neviete ci doktorka Barosova nema dovolenku alebo odkedy dokedy ma ordinacne hodiny? Mam dve telefone cisla a ani na jedno sa neviem uz treti tyzden dovolat a potrebovala by som zistit vysledky. Alebo je tam lepsie ist sa opytat osobne?

janulato
9. dec 2014

Doktorka je prestahovana na polikliniku, nove c.t. 037/3244212. Mne to dnes sestricka vzala na prvy sup.

natalca
27. jan 2015

@janulato, prosim ta, na ktoru polikliniku je doktorka prestahovana?

janulato
28. jan 2015

Na taku novu. Pri zadnom vchode (blizsie k Starej pekarni) do nemocnice je nova budova, ulica M.Razusa. Na prizemi je lekaren a ortopedicke pomocky, Genet je na samom vrchu. Drzte sa, nech Vam to dobre dopadne.

timeline
30. jan 2015

cavte baby🙂 mám jeden problém a bola by som rada keby sa mi niektorá z vas ozvala a dala radu. mám 36r a presla som genetikou u DR.čunderlíka on mi ale povedal že dietatko je v poriadku ale ma na lebečnom záhlaví kožný záhyb 6mm čo previšuje normu a posiela ma na odber plodovej vody. ale vsetky testy mám ok. ak ma niektorá z vás niečo podobné alebo mala prosím vas napiste mi lebo ak sa to da odstránit chyrurgicky co je viac menej realne ten odber bude na nic.... na genetiku do NR idem na konzultaciu ale my v rodine mame vsetko ok aj s manzelovej strany tak ja osobne nevidim dovod ist na ten odber. dakujem vam vopred .je to moje 3dieta a malo byt chlapček .

94misicka94
21. feb 2015

Ahojte, ja mam ist tiez do NR, velmi sa bojim pretoze AFP mi vyslo velmi vysoke a pravdepodobnost 1 z 2 😢 neviem co mam robit pretoze na poslednych dvoch ultrazvukoch lezalo babo v rovnakej polohe ani sa nehlo 😢 neviem co ma caka.. velmi si prajem aby bolo babo zdrave ale stracam uz nadej ☹

dajad
19. mar 2015

Čauko baby. no ja volam do nr na to genet s.r.o a neviem sa tam dovolať.ono mi to zvoni a nič.na webe som našla kontakt na mudr.Janku Barošovu ,ale očividne nefunguje.Ak ste tam niektora tohoto roku boli prosim šiknite mi čislo.moc dakujem

bobsent
19. mar 2015

@dajad ahoj neviem aké máš číslo, lebo genetika bola presťahovaná do nových priestorov, tak možno voláš na to staré. ja som bola vo februári s mamou, skús toto:
037/3244212
ja som ako tehotná bola ešte v starej budove na gen. vyšetrení,teraz je to neporovnateľne lepšie čo sa týka vybavenia(wc, prostredie atď.)

kmotorkova
27. máj 2015

Ahojte baby,prosím vás ako sa dostať k doktorke Bárošovej v Nitre, už 3 dni sa tam snažím objednať a neberú telefón alebo ako to tam funguje???Ďakujem....

mon777
5. máj 2016

Ahojte. Mala by som otazocku. S mm sme objednani do GENETu kvoli trom potratom do 12tt... Ake testy a otazky by mali na nas mat? Vsade citam len o tom, ako to prebieha pocas tehotenstva, ale nikde sa neviem dopatrat, ako to prebieha ak bie je problem otehotniet, ale donosit☹ dnes som zial zistila, ze moja rodina z otcovej strany to nemala nejake ruzove...avsak z otcovej strany od mojho dedka (cize jeho otca). Z babkinej strany je vsetko OK. Jej sestra ma deti dokonca 10 😵 dakujem.

atka1989
5. jún 2016

A okrem nej neni ina dr. Genetiky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre