Gyn Fiv Žilina - máte čerstvé skúsenosti?

foxina89
6. jan 2019

Ahojte , je tu veľa diskusii na Gyn Fiv , ale je tam toľko strán toho a hlavne staré príspevky , tak by som sa rada informovala a otvorila novú diskusiu , konkrétne na Gyn Fiv Žilina . Nedarí sa nám už dva roky . Užívam duphaston , vajíčkovody priechodné , manžel spermie v poriadku a na gynde si nevie so mnou rady ,tak že sa máme obrátiť na reprodukčné centrum 😏 máte niekto čerstvé skúsenosti s centrom v Žiline ??? Chystáme sa tam objednať . Ďakujem za cenné rady 😊

lienka_9
22. nov 2020

@marienna dobrý deň môžem sa spýtať ako si dopadla? Podarilo sa otehotnieť?

shtifka
2. júl 2021

@katka2488 dobrý deň, ja som práve v gynfive a idem prvý cyklus na clostile, čítala som Vaše problemy a ja mám uplne to iste..partner 99% spermií zlá a ja AMH 4...prosím Vás čítam, že je to už rok dozadu, čo ste písala...ako sa Vám zadarilo?

lusmi
3. júl 2021

@shtifka hned na prvy krat a uz mame skoro 4rocneho syna vsetko bez problemu

simona1994
29. okt 2021

@shtifka ahojky, ešte chodíš do Gyn Fiv? Môj muž má tiež zlý spermiogram a odporučili nám darcovstvo 😪 Bábätko chceme za každú cenu tak ideme do toho

luciakudrikova
31. jan 2023

@katka2488 ako ste dopadli z visledkami ?

andrejkaada
31. mar 2023

Ahojte dievčatá ja som už bola 4x v Gyn Fiv v Žiline. Klinika je krásna super ľudia aj doktor z doktorkou super. Prvý krát sme skúšali na plánovaný deň pohlavný styk nevyšlo. Druhý krát mi nedozreli vajíčka nevyšlo. Tretí krát sme mali inseminaciu nevyšlo a štvrtý krát mi zas nedozreli vajíčka lebo ze mam polycysticke vajíčka. tak dúfam ze na 5 krát to uz bude ok, ale uz ideme na IVF umelé oplodnenie čaká ma to teraz v apríli tak držte palce

adikakucerova
28. jún 2023

Centrum Gynfiv v Žiline určite neodporúčam. Naša vlastná skúsenosť bola veľmi zlá. Po tom ako sa nám nedarilo dlhšie otehotnieť sme na odporúčanie gynekológičky navštívili reprodukčné centrum Gynfiv. Moje výsledky boli v poriadku, manžel mal zlý spermiogram, na ktorý sme dostali vyjadrenie, že to má v dnešnej dobe veľa mužov treba to preliečiť vitamínoterapiou a o tri mesiace na kontrolu. S manželom sme sa nestresovali,brali sme to tak,že to nebude až také zlé. Šok však nastal keď sme prišli na kontrolu a pani doktorka Švecová nám bez akéhokoľvek citu, empatie oznamila, že spermie sú zlé a navrhovala nám ako riešenie darcovské spermie, nemusím nikomu vysvetľovať ako sme sa s manželom v tej chvíli cítili, každý pár čo návštevuje takéto centrum si vie predstaviť tie pocity...Konečné vyjadrenie doktorky bolo,že si máme dať urobiť genetické testy a potom uvidíme čo ďalej, ale vopred to uzavrela tým, že s manželovými spermiami to nepôjde. Manželovi sa zrútil celý svet,nemusím hovoriť čo to urobilo aj z jeho psychickou. Po nekonečnom čakaní na genetické testy sme opäť navštívili Gynfiv ,tentoraz nás preradili k doktorovi Galovi nakoľko doktorka Švecová bola PN, pán doktor Galo bol na prvý pohľad sympatický doktor .Už v poradí tretí spermiogram vyhodnotil rovnako ako doktorka Švecová, že oplodnenie vlastnými spermiami sa žiaľ nepodarí a umelé oplodnenie by skúsil rovno s darcovskými spermiami. Nakoniec povedal, že môžeme skúsiť spermie rozhýbať ženskými hormónmi, že niekedy to zaberie. Nemali sme s manželom čo stratiť tak sme šli do tejto možnosti. Inštrukcie boli, že po dobratí hormónov (injekcie) sa má okamžite objednať na kontrolný spermiogram. Tak sme aj urobili, výsledky spermiogramu boli žiaľ rovnaké, ale tento krát sme sa ich dozvedeli už od empryológičky pretože žiaden doktor, ktorý by zaujal nejaké stanovisko v tom čase na klinike nebol. Na to,že poplatky na klinike sú neni najnižšie by sme čakali profesionálnejsi prístup. U neochotnej recepčej sme sa chceli objednať k doktorovi na konzultáciu aby sme teda vedeli čo ďalej...odpoveď recepčej bola,že doktor je PN a doktorka má plno, máme si priebežne volať na termín...Celý tento cirkus trval cca rok a pol...nekonečné čakacie doby na termín, neempatická doktorka, neprofesionálny prístup, o minutých stovkách eur už ani nehovorím a ten pocit na duši keď vám oznámia, že nebudete mať vlastného potomka, to neprajem nikomu. Keďže sa nám nechcelo už čakať na to kým si vôbec niekto nájde na klinike na nás čas, napadlo nás s manželom skúsiť si vypočuť aj názor iného odborníka . Ešte v ten deň sme sa objednali na kliniku do Ostravy,manžela objednali na spermiogram zo dňa na deň, výsledky taktiež zo dňa na deň .Doktorka bez toho,že by poznala našu problematiku povedala, že spermiogram neni najlepší, že odporúča nám umelé oplodnenie. Naša prvá otázka bola či darcovskými spermiami? Zhrozene na nás pozrela a povedala, že prečo darcovskými, že samozrejme, že vlastnými. Tak sme jej povedali celú problematiku čím sme si prešli v Gynfive a len nechápavo krútila hlavou ako nám mohli vôbec niečo také tvrdiť bez toho, že by to aspoň skúsili. Že manželove spermie sú neni síce najlepšie ale na umelé oplodnenie to stačí. Nemusím vám hovoriť akí sme boli s manželom šťastní. Nechceli sme sa však predčasne tešiť lebo ešte nič nebolo vyhraté. V priebehu dvoch mesiacoch sme absolvovali moju hormonálnu stimuláciu, odber vajíčok, transfer vajíčka a na mrazenie nám ostali podľa doktorky tri krásne embrya.A potom sme si vypočuli tú najkrajšiu správu, že budeme rodičia. Keď si to zhrnieme v Žiline v Gynfive sme zabili rok a pol času, prišli o kopu peňazí ,zničili nás psychicky. V Ostrave sme od prvej návštevy po dvoch mesiacoch čakali bábätko. Takže si urobte názor každý sám.

ajka_93
28. jún 2023

@adikakucerova ahoj, prečo práve Ostrava ? 🙂 viackrát to tu dievčatá spomínajú, tak len sa chcem opýtať, či je tam fakt taky super prístup. Aká je to prosím presne klinika ?

adikakucerova
29. jún 2023

@ajka_93 ahoj , pracujem v Čechách tak by mi bolo jedno či ivf absolvujeme na SK alebo v ČR cez poisťovňu to vyjde cca na rovnako. A keďže v Gynfive sme mali zlú skúsenosť povedali sme si ,že vyskúšame Česko. V recenziách veľa spomínali kliniku Reprofit v Brne, že má veľmi dobré výsledky a zistili sme, že Reprofit má pobočku aj v Ostrave a keďže bývame kúsok od hraníc rozhodli sme sa ju navštíviť. Ale ten prístup to sa ozaj nedá porovnať, hlavne tam ide všetko strašne rýchlo, ako som písala po vyše dvoch mesiacoch od prvej návštevy som otehotnela, v Žiline v Gynfive za dva mesiace by nás mali problém aj objednať.

lienka_9
29. jún 2023

@adikakucerova presne, mám tú istú skúsenosť. Chceli sme ist do Martina iscare ale boli sme len na konzultácii a vďaka bohu že sa mi podarilo prehovoriť muža do Brna Reprofitu. Za 3 roky po rôznych vyšetreniach, laparoskopii, cajoch, vitaminoch, liekoch som neotehotnela vôbec ani ťuka, a v reprofite po 3 mesiacoch hneď prvý ET vyšiel 🙂 a teraz mi spinka v postieľke 9 mesačný vytúžený chlapček 🙂

adikakucerova
30. jún 2023

@lienka_9 My s manželom ešte na svoje vytúžené bábätko stále čakáme, ešte som neporodila, ale snáď všetko dobre dopadne. Mala som len potrebu napísať recenziu na Gynfiv, pretože sme hrozne nahnevaní z toho prístupu. Je očividné, že takto ničia sny o bábätku nie jednému páru a chcem, aby ľudia zbytočne nezúfali a aj keď im nevedia pomôcť, aby radšej navštívili inú kliniku a vypočuli si názor aj iného odborníka.

lienka_9
30. jún 2023

@adikakucerova držím palce, určite všetko dobre dopadne ❤️

katka2488
20. okt 2023

@luciakudrikova dobrý deň, prepáčte, ze až teraz odpisujem. Mame 2 detičky vďaka Ginfiv ❤️❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre