• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

22. novembra 2016 
@nelynka podľa mňa to zabalila, lebo je na celý úväzok v SPLNe...
12. jún 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azenka aj ja som si to myslela ale jak zacala ordinovat v splne, kocka z rastislavky mi vravela ze oridnuje aj tam normalne zatial..ze jej riesila kyret akurat.. ale je pravda ze to bolo uz par mesiacov dozadu..
12. jún 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antonia2077
@azenka :grinning: :grinning: tak to sa k vám pridávam :grinning: :grinning: myslím s tými sliepkami nosnicami :grinning: :grinning: mne z jedného vaječniku vybrali 20ks a oplodnili 13ks... z druhého mi nebral, lebo vraj ich mal dosť :confounded: a keďže je babraný (mala som mimomaternicové tehu) tak už nechcel zasa rýpať... potom sa mi aj ohlásil kvalitný OHSS, ale našťastie som to ustála :wink: lenže čo, z toho množstva mi už zostalo iba 5ks... nič sa doteraz neuchytilo :frowning2: pri 1IVF sme síce ET mali úspešný, čakali sme dvojičky, ale nedopadli sme dobre... a potom už nič... tak niekedy uvažujem, či kvantita neide na úkor kvality... :unamused:
12. jún 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka @azenka tak ja verím že s novým prístupom odýchnutá to bude fajn žiadne stresy z diplomovky a skúšiek sa to podarí nielen mne, ale aj vám dievčatá veď keď sa toľko snažíme mali by sme byť aj odmenené, nemyslíte :slight_smile:
12. jún 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, IVF nie je o porovnavani sa kto ma aky pocet vajicok..... Ani uspesnost nezavisi od poctu.... Niekedy je menej viac..... Pri velkom mnozstve je vela nekvalitnych vajicok.... A to, ze sa neoplodnili nie je chyba personalu.... Vela vajicok uz ide na ukor kvality... Tach kvalitnych je ovela menej, preto je potom aj pocet oplodnenych mensi a aj z nich sa nie vzdy transfer uspesne podari.....
Drzim vam vsetkym palce, aby ste mali aspon par KVALITNYCH embryi, z ktorych budete mat nakoniec maly uzlicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka aj mne to pripadalo akési divne, tolko vajíčok a len skoro polovica oplodnená. ja som zatiaľ OHSS nemala, ale riadne bol vypleskaný, a ten prenos, fraska - ziaden USG, ktovie, či vobec niečo bolo vložené.... :angry:
Teraz sme začiatkom mája boli 2x na KET, ale ničotná nula nič, tak ešte 8 bojovnikov, tak uvidíme budúci mesiac, lebo tak ako som KEt odkladala, tak teraz pojdem každy druhý mesiac.... :dizzy_face:
12. jún 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antonia2077 moja, presne si to vystihla....bodaj by ťa ten hore vypocul....kedy ides?
12. jún 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy2 suhlasim s tebou o tom počte, kvalite, praci personálu...je to multifaktoriálne, či to vyjde alebo nie, ale v situácii aké su tieto, sa chytame aj tej poslednej slamky pri racionalizácii, prečo to nevyšlo.... :confounded:
12. jún 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azenka viem, co prezivate... presla som si tiez svojou kalvariou.... bolo toho strasne vela, co mam za sebou.... a oplatilo sa.... :dizzy_face: napriek tomu som stastna, ze to mam za sebou pocas prace dr. Hr. :sunglasses: Som mu za VELA vdacna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azenka tento týždeň beriem lieky na budúci týždeň mám sono a potom sa máme dohodnúť kedy to bude Ket tak uvidíme :confused:
13. jún 2013 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antonia2077 tak drzim palce, nech to vyjde.... :sweat_smile:
14. jún 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes som bola na sono takže v stredu máme vklad ak naše mrazačiky prežijú 20 hodky dúfam že áno :slight_smile:
20. jún 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antonia2077 budem na teba myslieť a držať prsty :wink:
20. jún 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som taká nervózna zajtra máme ísť na vklad ak nezavolajú, že naši snehuliačikovia nie su o.k dúfam že všetko bude v poriadku a my to úspešne zvládneme. Už neviem čo so sebou asi skúsim čítať nejakú knihu
25. jún 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antonia2077 jáj moja... kniha to asi nespraví... skús možno nejaký pohodový film, ten možno skôr zaberie... ale verím, že všetko bude v poriadku, vklad sa bude konať a výsledok bude // a o 9mesiacov malé, umrnčané a voňavé :dizzy_face: držím prsty :wink:
25. jún 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka no ktovie ako to je s tou kvalitou a kvantitou,ja som mala vajicok 20, prezilo nam PK 11. 9 mame este v mrazaciku, kazdopadne, chcem povedat, ze som rada ze Hredzi tam uz nie je, ani sa nedivim, ja mam sice od neho dvojicky, ale malom ma pripravil o zivot, a ked som lezala po porode v Kosiciach, tak som sa od lekarov dopocula, ze take pacientky s riadnym OHSS tam vozili teda dost casto, ja by som mu aj titul odobrala, takze tak
25. jún 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antonia2077 moja len bu´d v pohode, ak nie, ved matedost mrazacikov, nam rozmrazili 3 a 2 boli dobré.... oni nájdu tie správne.. :astonished:
26. jún 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@foryou25 pocula som to...nepríjemná vec...a ty tiež chystáš?
26. jún 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatka9966 citala som ze si chodila na gyncare nahodou nie ku Dr. Herman
26. jún 2013 o 21:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 ahoj chcem sa spytat na Dr. Hermana mam ist k nemu v utorok
26. jún 2013 o 21:36  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antonia2077 ahoj neviem ja rada citam knihu ale radsej si dam teply kupel a pustim peknu hudbu moj relax :slight_smile: :wink:
26. jún 2013 o 21:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anusi nemam s nim skusenosti... ja som chodila do SPLNu k dr. Hredzakovi.....
Inak precitaj si aj tuto temu, alebo sa popytaj.... http://www.modrykonik.sk/forum/prezivame-to-iste/snazilky-tehulky-a-maminy-z-gyncare-kosice-iii/?page=last&post=last&lastref=it Tam su babenky od dr. hermana :slight_smile:
26. jún 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azenka ahoj smiem sa spytat ku komu chodís a kde, ja mam ist k Dr hemanovi bola som tam uz 3 krat a teraz mam ist na rozhodnutie ako dalej predtým mi povedal ze moja stitna zlaza zabija manzelove spermie, a ze uvidíme :slight_smile:
26. jún 2013 o 21:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 Dakujem precitam :slight_smile:
26. jún 2013 o 21:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vklad prebehol úspešne z 3 nám 2 ako manžel povedal snežienky :dizzy_face: vložili tak už iba čakať. ďakujem za podporu:slight_smile: dievčence ak nie tak máme ešte 11 odložených
26. jún 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte ja chodím tiež do Splnu a som veľmi rada , že tam už pôsobí Doc. Toporcerová. Je to odborníčka, všetko vysvetlí , zodpovie na otázky... Mne ju odporučila moja gynekologička a moje známe , ktoré maju veľmi dobru skusenosť s pani Doc. Toporcerovou. Veľmi , veľmi odporučam tuto pani Docentku ja som s ňou nadmieru spokojná !!! :slight_smile:
27. jún 2013 o 13:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@antonia2077 moja drzim palce nech to vyjde...
27. jún 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azenka ďakujem :slight_smile:
27. jún 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviaso mas skusenosti s jej nejakymi uspechmi, co sa tyka IVF? mna zaujima percento uspesnosti napr. v porovnani s dr. Hredzakom.....
28. jún 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok