Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

azenka
12. jún 2013

@nelynka podľa mňa to zabalila, lebo je na celý úväzok v SPLNe...

nelynka
12. jún 2013

@azenka aj ja som si to myslela ale jak zacala ordinovat v splne, kocka z rastislavky mi vravela ze oridnuje aj tam normalne zatial..ze jej riesila kyret akurat.. ale je pravda ze to bolo uz par mesiacov dozadu..

lubanka
12. jún 2013

@antonia2077
@azenka 😀 😀 tak to sa k vám pridávam 😀 😀 myslím s tými sliepkami nosnicami 😀 😀 mne z jedného vaječniku vybrali 20ks a oplodnili 13ks... z druhého mi nebral, lebo vraj ich mal dosť 😖 a keďže je babraný (mala som mimomaternicové tehu) tak už nechcel zasa rýpať... potom sa mi aj ohlásil kvalitný OHSS, ale našťastie som to ustála 😉 lenže čo, z toho množstva mi už zostalo iba 5ks... nič sa doteraz neuchytilo ☹ pri 1IVF sme síce ET mali úspešný, čakali sme dvojičky, ale nedopadli sme dobre... a potom už nič... tak niekedy uvažujem, či kvantita neide na úkor kvality... 😒

antonia2077
12. jún 2013

@lubanka @azenka tak ja verím že s novým prístupom odýchnutá to bude fajn žiadne stresy z diplomovky a skúšiek sa to podarí nielen mne, ale aj vám dievčatá veď keď sa toľko snažíme mali by sme byť aj odmenené, nemyslíte 🙂

katy2
12. jún 2013

Dievcata, IVF nie je o porovnavani sa kto ma aky pocet vajicok..... Ani uspesnost nezavisi od poctu.... Niekedy je menej viac..... Pri velkom mnozstve je vela nekvalitnych vajicok.... A to, ze sa neoplodnili nie je chyba personalu.... Vela vajicok uz ide na ukor kvality... Tach kvalitnych je ovela menej, preto je potom aj pocet oplodnenych mensi a aj z nich sa nie vzdy transfer uspesne podari.....
Drzim vam vsetkym palce, aby ste mali aspon par KVALITNYCH embryi, z ktorych budete mat nakoniec maly uzlicek 😵 😵 😵

azenka
12. jún 2013

@lubanka aj mne to pripadalo akési divne, tolko vajíčok a len skoro polovica oplodnená. ja som zatiaľ OHSS nemala, ale riadne bol vypleskaný, a ten prenos, fraska - ziaden USG, ktovie, či vobec niečo bolo vložené.... 😠
Teraz sme začiatkom mája boli 2x na KET, ale ničotná nula nič, tak ešte 8 bojovnikov, tak uvidíme budúci mesiac, lebo tak ako som KEt odkladala, tak teraz pojdem každy druhý mesiac.... 😵

azenka
12. jún 2013

@antonia2077 moja, presne si to vystihla....bodaj by ťa ten hore vypocul....kedy ides?

azenka
12. jún 2013

@katy2 suhlasim s tebou o tom počte, kvalite, praci personálu...je to multifaktoriálne, či to vyjde alebo nie, ale v situácii aké su tieto, sa chytame aj tej poslednej slamky pri racionalizácii, prečo to nevyšlo.... 😖

katy2
12. jún 2013

@azenka viem, co prezivate... presla som si tiez svojou kalvariou.... bolo toho strasne vela, co mam za sebou.... a oplatilo sa.... 😵 napriek tomu som stastna, ze to mam za sebou pocas prace dr. Hr. 😎 Som mu za VELA vdacna 😵 😵 😵

antonia2077
13. jún 2013

@azenka tento týždeň beriem lieky na budúci týždeň mám sono a potom sa máme dohodnúť kedy to bude Ket tak uvidíme 😕

azenka
14. jún 2013

@antonia2077 tak drzim palce, nech to vyjde.... 😅

antonia2077
20. jún 2013

dnes som bola na sono takže v stredu máme vklad ak naše mrazačiky prežijú 20 hodky dúfam že áno 🙂

lubanka
20. jún 2013

@antonia2077 budem na teba myslieť a držať prsty 😉

antonia2077
20. jún 2013

@lubanka ďakujem 🙂

antonia2077
25. jún 2013

ahojte som taká nervózna zajtra máme ísť na vklad ak nezavolajú, že naši snehuliačikovia nie su o.k dúfam že všetko bude v poriadku a my to úspešne zvládneme. Už neviem čo so sebou asi skúsim čítať nejakú knihu

lubanka
25. jún 2013

@antonia2077 jáj moja... kniha to asi nespraví... skús možno nejaký pohodový film, ten možno skôr zaberie... ale verím, že všetko bude v poriadku, vklad sa bude konať a výsledok bude // a o 9mesiacov malé, umrnčané a voňavé 😵 držím prsty 😉

foryou25
25. jún 2013

@lubanka no ktovie ako to je s tou kvalitou a kvantitou,ja som mala vajicok 20, prezilo nam PK 11. 9 mame este v mrazaciku, kazdopadne, chcem povedat, ze som rada ze Hredzi tam uz nie je, ani sa nedivim, ja mam sice od neho dvojicky, ale malom ma pripravil o zivot, a ked som lezala po porode v Kosiciach, tak som sa od lekarov dopocula, ze take pacientky s riadnym OHSS tam vozili teda dost casto, ja by som mu aj titul odobrala, takze tak

azenka
26. jún 2013

@antonia2077 moja len bu´d v pohode, ak nie, ved matedost mrazacikov, nam rozmrazili 3 a 2 boli dobré.... oni nájdu tie správne.. 😲

azenka
26. jún 2013

@foryou25 pocula som to...nepríjemná vec...a ty tiež chystáš?

anusi
26. jún 2013

@zlatka9966 citala som ze si chodila na gyncare nahodou nie ku Dr. Herman

anusi
26. jún 2013

@katy2 ahoj chcem sa spytat na Dr. Hermana mam ist k nemu v utorok

anusi
26. jún 2013

@antonia2077 ahoj neviem ja rada citam knihu ale radsej si dam teply kupel a pustim peknu hudbu moj relax 🙂 😉

katy2
26. jún 2013

@anusi nemam s nim skusenosti... ja som chodila do SPLNu k dr. Hredzakovi.....
Inak precitaj si aj tuto temu, alebo sa popytaj.... https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/snazilky-tehulky-a-maminy-z-gyncare-kosice-iii/ Tam su babenky od dr. hermana 🙂

anusi
26. jún 2013

@azenka ahoj smiem sa spytat ku komu chodís a kde, ja mam ist k Dr hemanovi bola som tam uz 3 krat a teraz mam ist na rozhodnutie ako dalej predtým mi povedal ze moja stitna zlaza zabija manzelove spermie, a ze uvidíme 🙂

anusi
26. jún 2013

@katy2 Dakujem precitam 🙂

antonia2077
26. jún 2013

Tak vklad prebehol úspešne z 3 nám 2 ako manžel povedal snežienky 😵 vložili tak už iba čakať. ďakujem za podporu🙂 dievčence ak nie tak máme ešte 11 odložených

silviaso
27. jún 2013

ahojte ja chodím tiež do Splnu a som veľmi rada , že tam už pôsobí Doc. Toporcerová. Je to odborníčka, všetko vysvetlí , zodpovie na otázky... Mne ju odporučila moja gynekologička a moje známe , ktoré maju veľmi dobru skusenosť s pani Doc. Toporcerovou. Veľmi , veľmi odporučam tuto pani Docentku ja som s ňou nadmieru spokojná !!! 🙂

azenka
27. jún 2013

@antonia2077 moja drzim palce nech to vyjde...

antonia2077
27. jún 2013

@azenka ďakujem 🙂

katy2
28. jún 2013

@silviaso mas skusenosti s jej nejakymi uspechmi, co sa tyka IVF? mna zaujima percento uspesnosti napr. v porovnani s dr. Hredzakom.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre