• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

22. novembra 2016 
Ja som s Dr. Hermanom nadmieru spokojná. Mám nefunkčné vaječníky čiže sa tam nevytváraju vajíčka tak sme museli zvážiť vajíčko od darkyne. 31.3.2014 mi doktor vložil 1 embryjko, ktoré sa uchytilo :slight_smile: to bol prvý pokus a 11. 12.2014 sa mi narodil krásny synček Davidko :hearts:. Máme ešte zmrazených súrodencov :slight_smile: Rodila som sekciou tak ďalší pokus môžeme opakovať po roku. Ďakujem pán doktor, že ste mi splnili môj najväčší sen .-)
21. okt 2015 o 17:30  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michellll147 no ano v KE som absolvovala jeden cyklus IVF, zial neuspesne...a potom som presla do ineho centra v inom meste a vyslo to na prvy sup, doma mam 10mesacne sidielko... :wink:
21. okt 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera jeeej super tak sa tešim len nech ste zdravy :slight_smile: a kolko sa plati za hormonalny profil a spermiogram?
21. okt 2015 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michellll147 dakujeme, sme, akurat nam lezu zubky a chystame sa po surodenca... :wink:
Uff tazka otazka, snad ti odpovie niekto aktualne, my sme tam zacinali v r.2009 a vtedy sme na poslednej konzultacii platili 100€ za vsetko...ako je to teraz netusim.... Nasla som sice cennik, ale nic nepise o cene konzultacie takze neviem. http://www.gyncare-sk.com/o-nas/cennik-vykonov/
21. okt 2015 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera :slight_smile: wau to je parada a to musite všetko absolvovat odznova?fuha bojim sa toho ci to nebude velmi narocne manzel pracuje v zahranici tale tak nejako to zvladneme uz teraz sa tesim aj bojim :wink:
21. okt 2015 o 20:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michellll147 napisem ti zajtra ip...maly ma dnes zlu noc,kvoli tym zubkom :wink:
21. okt 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2015 o 22:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja tiež prispejem svojou skúsenosťou. Gyncare a doktora Hermana nám odporučili naši známi, keďže sa nám dlho nedarilo otehotnieť. Pán doktor sa vždy správal veľmi profesionálne a je vidieť, že ho jeho práca naozaj baví. Sestrička bola veľmi milá a ochotná. Môžem vrelo odporučiť.
24. okt 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera na stránkach heliosu propaguješ toto car, prečo diskutuješ na tejto téme?Podľa Teba je odpoveď
ani k jednému.Takže nemáš čím obohatiť túto diskusiu. Dúfam,že sa vyjadrujem slušne.
25. okt 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria394 ako propagujem? Cituj... ja som si presla aj gyncare, aj helios takze mozem porovnavat!
25. okt 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera a to 1DC musim ist do centra?
25. okt 2015 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria394 a ak ti ide o to, ze som @michellll147 odpovedala na otazky, tak sorry, ale ziadna ina z Vasho centra to neurobila...a skoncila som s tebou debatu...obera ma to o veskeru energiu, tak ta prosim, nespominaj viac moj nick...dakujem krasne
25. okt 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michellll147 nie ty mu zavolas v ten prvy den a on si ta objedna tak na 3DC..a prosim ta ak mas nejake otazky pis mi ip..pretoze tu niekomu kolem oci...dakujem
25. okt 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera oki pre mna su to cenne informacie a som rada ze si takto pomohla velke dakujem:blush:
25. okt 2015 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,ma niektore info ako to prebieha,ak tam idem po 1 krat?
26. nov 2015 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonicka106 prvy krat, sono plus krv. A popyta sa ake vysetrenia uz máš laparo, hsg ...
26. nov 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám před sebou 3.ivf- 1. vKosiciach 2. v Martine, nevyšlo. Tak som sa rozhodla opat pře Košice - ale tentokrat pře Gyncare. Doktor je fajn, navrhol nám nové vysetrenia , které sme do teraz neabsolvovali. Trochu sa bojim tej hysteroscopie, ale doktor tvrdi ze je potrebna. Absolvovali ste to niektora?
3. feb 2016 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte v pondelok som podstúpil aprvý krát IVF a teraz len čakať do 11 či to vyjde. To čakanie je nekonečné.
3. feb 2016 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som prve IVF absolvovala 29.januara, ale vysledok negativny. Snad dalsi pokus dopadne dobre. Je to psychicky velmi unavne, ale stale dufam :slight_smile:
23. feb 2016 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matadano Treba veriť, raz sa to určite podarí. ja som tiež na začiatku, a verím.Bez toho by to celé
snaženie nemalo zmysel. A v ktorom centre sa liečiš? Ja som sa rozhodla pre Gyncare, mnohým zná-
mym tam pomohli. I keď som sa zo začiatku trochu bála doktora, pôsobil dosť prísnym dojmom,ale
potom som zistila, že je to príjemný profík, ak sa človek rozumne a k veci pýta, nie je žiadny problém.
Zatiaľ pichám hormony, a dúfam, že to vyjde.
23. feb 2016 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julina3 Dievčatá treba mať len pevnú výdrž určite sa to raz podarí. Nás tak stále povzbudzoval Dr. Herman a oplatilo sa čakať.
23. feb 2016 o 18:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hoky a ako dlho ste cakali? Aj nas tym povzbudzuje. Inak by som to uz vzdala.
24. feb 2016 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivera Čakali sme 16 rokov, a Gyncare sme navštevovali 4 roky, keby nebolo Dr. Hermana už by sme to dávno vzdali a Lukáško by nebol na svete.
24. feb 2016 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hoky my uz 12, chodime tam od r 2009. Ale čoskoro to uz hadam dame.
24. feb 2016 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vivera Tak to vás obdivujem a silno držím prsty.
24. feb 2016 o 16:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chodim k Mudr. Hermanovi do Gyncare. Tiez som na zaciatku mala z neho zly pocit, ale je to pohodak. Snad druhy pokus bude uspesny. Snazili sme sa o babo 7 rokov a kedze sme dlho zili v zahranici, tak som to zacala riesit az minuly rok. Mam PCO, tak mi vraj nic ine ako IVF neostava.
24. feb 2016 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hoky
@vivera Ani neviete ,ako ste mi pomohli.Po 2 spontánnych potratoch a dlhom snažení o bábo nás poslali do centra. Predstavovala som si, že hne'd bude žiadosť a šup šup IVF.Dr.Herman nás povyšetroval, a vý-
sledok je, že zatiaľ žiadne IVF sa robiť nebude. Mám schudnúť a potom sa prihlásiť, mám vraj veľa
androgénov, a je veľká pravdepodobnosť, že po schudnutí to pôjde aj bez IVF. Vidím, že na tejto ceste je nutná veľká dávka trpezlivosti.Začala som cvičiť, zmenila stravu.Držte prsty.
1. mar 2016 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lunapark Drzim vsetkych 20.Ber to z tej pozitivnej stranky,ze doktor Ta netlaci za kazdu cenu do IVF. Chce Vam naozaj pomoct, a ked zvolil taky postup, asi vie,co robi. Doverujte mu a urcite sa to podari.A ako si zmenila stravu?
1. mar 2016 o 09:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessina777 Začala som deliť a snažím sa obmedzovať múku.Ale ke'd ja mám tak rada buchty, pečivo.
Chce to veľké sebazaprenie, ale cieľ je jasný, tak musím vydržať
1. mar 2016 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lunapark Zatiaľ si daj záväzok, že po 17.00 nebudeš jesť, len už piť. Môj svokor takto pekne schudol. Držím prsty.
1. mar 2016 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok