Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

laracroft2
22. nov 2016

@maria394
Neviem kto si, co si a co tym vsetkym sledujes. Ale uz som cakala ze sa pustis aj do mna. Myslim, ze nic hanobne a vulgarne som nenapisala. Ja len konstatujem z mojho podladu ako som vnimala moje najtahsie chvile v zivote. Myslim, ze je sloboda slova a svoje pocity, svoj nazor mozem povedat beztrestne. Nenapisala som nic, co by nebola pravda. A nemam problem sa stretnut s tebou osobne a ukazat ti vsetko cierne na bielom. A podlozit moje tvrdenia ohladom diagnoz co som tu napisala. A este raz moja, poviem ti to polopatky. Nikoho neosocujem, nikomu nenadavam. Jedine konstatujem jeho vysledky a konfrontujem ich s vysledkami inych lekarov.

A este jedno ti poviem. Mala by si zamysliet nad sebou a pouvazovat ci ty nerobis nieco protizakonne. Napr. zastrasovanie ludi.

berta1988
22. nov 2016

@laracroft2 vy kedy konecne pridete na to ze tito "lekari" vas chcu len osklbat? najst hocico a vidis aj si vymysliet aby vas spochybnil a dostal kam vas chce mat a umelo vas oplodnil. a este to jednanie. zaludok sa mi pbracia!!! a maria tu moze byt pod nickom on mimochodom. alebo jeho sestricka

hoky
22. nov 2016

Myslím si, že táto stránka by sa mala uzamknúť, alebo premenovať z úcty k zosnulému Dr. Hredzákovi. Je už neaktuálna. Ak chcete dámy písať o pozitívnych alebo negatívnych skúsenostiach založte si novú stránku. Prajem pekný deň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre