• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

22. novembra 2016 
@maria394
Neviem kto si, co si a co tym vsetkym sledujes. Ale uz som cakala ze sa pustis aj do mna. Myslim, ze nic hanobne a vulgarne som nenapisala. Ja len konstatujem z mojho podladu ako som vnimala moje najtahsie chvile v zivote. Myslim, ze je sloboda slova a svoje pocity, svoj nazor mozem povedat beztrestne. Nenapisala som nic, co by nebola pravda. A nemam problem sa stretnut s tebou osobne a ukazat ti vsetko cierne na bielom. A podlozit moje tvrdenia ohladom diagnoz co som tu napisala. A este raz moja, poviem ti to polopatky. Nikoho neosocujem, nikomu nenadavam. Jedine konstatujem jeho vysledky a konfrontujem ich s vysledkami inych lekarov.

A este jedno ti poviem. Mala by si zamysliet nad sebou a pouvazovat ci ty nerobis nieco protizakonne. Napr. zastrasovanie ludi.
22. nov o 05:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@laracroft2 vy kedy konecne pridete na to ze tito "lekari" vas chcu len osklbat? najst hocico a vidis aj si vymysliet aby vas spochybnil a dostal kam vas chce mat a umelo vas oplodnil. a este to jednanie. zaludok sa mi pbracia!!! a maria tu moze byt pod nickom on mimochodom. alebo jeho sestricka
22. nov o 06:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslím si, že táto stránka by sa mala uzamknúť, alebo premenovať z úcty k zosnulému Dr. Hredzákovi. Je už neaktuálna. Ak chcete dámy písať o pozitívnych alebo negatívnych skúsenostiach založte si novú stránku. Prajem pekný deň.
22. nov o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok