Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

tessyna
13. sep 2012

@leria
Ďakujem 🙂 všetci si držme palce!!!!!!!!

tessyna
13. sep 2012

@leria
Keď ideš do SPLNu, možno sa tam stretneme.
Ja by som tam mala zase začať chodiť od budúceho týždňa.

leria
14. sep 2012

@tessyna no ja čakam na menštruaciu a idem k dr.toporcerovej na inseminaciu...už som raz tak bola objednana v januari, no mrška nedošla, lebo som nakoniec prirodzene otehotnela...žial som potratila ☹ ...nech Ti to výjde moja a daj vedieť ako si dopadla 🙂

tessyna
16. sep 2012

@leria
ďakujem krásne za podporu 🙂 ta je najdôležitejšia, a ženy kt. tým neprešli to nepochopia a nedá sa s nimi o tom baviť. Super, že existuje tento blog !

leria
16. sep 2012

@tessyna no to sa da prirovnať k tomu prísloviu:sýty hladnému neverí...no je to väčšinou o ludoch, ktorí niečo zažili...tí dokážu byť empatický aj v oblastiach, ktoré im nie su blízke...aj ja som rada za tuto stránku, našla som tu podporu, ked som to najviac potrebovala 🙂

dafy
21. sep 2012

@tessyna dakujem za odpoved 😉 ideš aj ty na KET??? ja som uz zacala brat od utorka tabletky 😝

tessyna
26. sep 2012

@dafy Áno,ano . . .ja beriem tabletky od štvrtka a zajtra idem na USG po týždni.

dafy
26. sep 2012

@tessyna ja som bola v utorok na USG a vklad mám 2.10 😵 tak máme dvoj dnový odstup 😀

jaanulienka
26. sep 2012

My sme boli v SPLNE a nevyslo tak sme sa na to vykaslali a po 2 rokoch sa nam narodil krasny a vesely Jakubko. Trochu som bola sklamana z pristupu doktora ale sestricka bola veeelmi mila.

tessyna
27. sep 2012

@dafy
tak to vyzerá 😉 . . . ja idem na transfer 8.10. . . .veľmi chcem-e, aby to vyšlo!!!!

dafy
27. sep 2012

@tessyna nechápem prečo mne dal na 15 deň a tebe tuším to vychádza ze na 19 deň 😨

marcovka1
27. sep 2012

@jaanulienka trefne si to napisala o doktorovi 😠 😠 ja som ta tiez chodila,ale pristup nic moc az na sestricku ... 🙂

veronka0106
28. sep 2012

Ahojte my sme boli v utorok prvy krat na vysetrenie v Gyncare mam tomu verit ze my ten doktor pomoze lebo uz tolko doktorov som presla a nic len si myslim ze este horsie uz sa snazime 2 roky o tehotenstvo a nic.

deni5
28. sep 2012

@dafy aj mne dávali na 19 deň vklad.

dafy
28. sep 2012

@tessyna ešte by ma zaujímalo ako berieš ten estrimax? ráno,poobede ,večer?? alebo každých 8 hodín 😒

tessyna
29. sep 2012

@dafy vklad závisí od toho či máš embrya po predĺženej kultivácii, alebo nie. Ten estrimax beriem tak ráno, na obed, večer. . . len si neviem predstaviť čo budem robiť keď si budem dávať utrogestan ráno 😒 A skúšaš aj nejaké "babské recepty"??? 😲

marcovka1
29. sep 2012

@veronka0106 hlavne ver sebe 🙂 vies kazda sme ina ja som otehotnela po 8 rokoch tak ,ze ziadne slzy 2 roky to je zatial nic 🙂 🙂 a presla som toho dost 😝 je to tazke a uplne ta chapem ...zamestnaj si niecim hlavu,lebo psychika je asi to najhorsie 😝 😝 ja som sa vykasla na vsetkych lekarov ,lebo som mala pocit ze stojim stale na tom istom mieste a naraz to prislo ostala som tehotna 🙂 🙂 neviem aky mas problem,ale prajem ti zo srdca,aby si bola stastna tehulka ... 🙂 🙂

dafy
29. sep 2012

@tessyna ja som uz mala s utrogestanom dnes začat ale som rano zabudla tak prvu tabletu dám až večer 😅 dufam ze to nebude vadiť 😨 ja si nastavím budík na ráno šupnem to tam 😀 a lahnem este na cca 2 hodky 😀

veronka0106
29. sep 2012

@marcovka1 ja viem ze nemam na to mysliet ale ked sa to neda ked mas okolo seba kopec deti a kazdy sa ta pyta ze kedy my budeme mat babetko.ale vies ako mna trosku viac trapi to ze nemam pravidelne menzes odkedy som sa vydala neviem co sa stalo a ked nemam pravidelne tak nemam ani plodne ani ovulaciu a podobne.

marcovka1
30. sep 2012

@veronka0106 ja ti verim moja tym vsetkym som presla a na hlupe reci sa musis jednoducho povzniest 🙂 vies niektore zeni to nevedia pochopit,lebo otehotneju na prvu supu 😠 samozrejme ze to zaboli 😔 ja som mala vzdy presne 28 cyklus,ale mne sa to teraz po porode nejak rozhadzalo 😕 daj si skontrolovat HP a hlavne progesteron a prolaktyn tie su dvolezite pri otehotneni...mne stale skakali raz dobre raz zle 😖 no hormony su svine 😀 to mi jeden lekar vravel 🙂 🙂

veronka0106
1. okt 2012

@marcovka1 dobre ale ty si mala po porode je to mozne ze iba ked som sa vydala tak my zacalo robit problem ako pohlavny styk s manzelom som mala este aj pred svadbou ale s menzesom som mala problem az po svadbe vies pochopila by som ze hormony sa zblaznili z toho soku ale v mojom pripade nerozumiem.to vysetrenie my spravi ten doktor v Kosiciach Herman(dufam) zacala som ku nemu chodit no 2 krat vo stvrtok idem ku nemu.tak som zvedava co ale dakujem za radu urcite sa ho to budem pytat.dakujem este keby si nieco my vedela poradit tak by som ti bola vdacna 🙂 dakujem

dafy
2. okt 2012

@tessyna tak ja uz to mám za sebou 😉 rozmrazili sa obe tak teraz už len čakať ach jaj 😎 len teraz neviem či ležať či normálne fungovať 😝

marcovka1
2. okt 2012

@veronka0106 no neviem ake ty bude robit Herman vysetrenia,lebo ja som chodila k Hredzakovy a on mi robil len HP a nic viac ☹ ja som isla za svojim gyndosom a ten mi robil vytery na vsetky tie pliagy chlamidie ...a mala som ureoplazmy a brali sme s mm antibiotika ...

tessyna
2. okt 2012

@dafy super 🙂 tak budem na Teba myslieť, nech ide všetko ako má a nech obidve spadneme do dobrej štatistiky u Hredziho 😉 myslím, že si zaslúžiš aspoň 1 deň oddych 😎

veronka0106
4. okt 2012

@marcovka1 Ahoj bola som pri Hermanovy a zatial mam super z neho pocit trosku viac by mohol hovorit ale povedal ze on my spravi vsetky vysetrenia a tak my povie co je vo veci a aj manzela musi vysetrit tak dufam ze uz my on pomoze lebo je to moja posledna sanca a ako sa volali tie antibiotika co ste brali???a ako dlho ste ich brali a ostala si tehotna ked si ich brala ci az ked si ich vysadila???

marcovka1
4. okt 2012

@veronka0106 Ahoj,no Hredzi bol malo zhovorcivy 😖 a to mi vadilo 😅 uf tak teraz si veru nespomeniem ako sa volali bolo to uz pred dvoma rokmi ..brali sme ich 2 tyzdne ..ja 2 krabicky aj mm 2 a mali sme zakaz sexikovat 😀 ale da sa to prezit 😎 no potom sam otehotnela 🙂 v auguste sme ich brali a v oktobri mi uz mrcha nedosla 🙂 potom ked som ich dobrala tak som si kupila lieky Candivak su na tri mesiace beru sa cez usta a neviem ci mi aj tie nepomohli,lebo stihla som uzit jednu davku,beru sa desat dni a dvacat dni je prestavka ,mne ich poradila sestra a ona tiez po nich otehotnela 🙂 🙂 su cisto,len na zenske veci posilnenie maternice,vajecniky..atd.len niesu na predpis a stoja 20e..ale ja som skusala vsetko tak ako ti bola som niekedy v koncoch 😖 no a este jedna vec ja som veriaca a boli sme s mm v Medzugori a hned o mesiac som zistila,ze som tehu(oktober co som vyssie pisala )pisem jak hotentot 😀 tak ze vsetko je v Bozich rukach a neboj sa aj ty sa budes zachvilu tesit s babetka 🙂 🙂

veronka0106
5. okt 2012

@marcovka1 dufam ze ano lebo niekedy vazne namna to tak doliahne ze.... ale tie tabletku su hormonalne ci nie lebo ked my teraz roby vysetrenia tak aby mu neukazali dobre a len koli tomu ze ich budem brat a radila si sa o nich aj s doktorom??myslim tie tabletky Candivak.rozmyslala som ze by som isla aj ja do medzugoria ale mne to nevychadza z dovolenku vies robim vo firme kde mame celozavodnu a ta je vetsinou v lete a tam by som isla radsej tak v septembru lebo v tom lete by bolo horuco na tych skalach tak porozmyslam este.dakujem za rady.

ladyp
7. okt 2012

@nathalinocka .ahoj.tak ja osobne by som vylúčila obidva, nakolko máme s manželom skúsenosti s dr.Hredzákom.Nič dobre som nepočula ani o Hernanovi.Ak by som mohla poradiť, tak by som odporučila Martin.Práve tam tiež chodíme a musím povedať, že je tam úplne iný prístup ako v KE.V KE im ide iba o peniaze, no v Martine aj o detičky.Tak už ako sa rozhodnete, no ja som bola s Košicami sklamaná a dodnes to ľutujem.Ahoj držím palce

tessyna
8. okt 2012

@dafy
ahoj, tak dnes sa pripájam k Tebe, oddychujem a čakám 2 týždne🙂
tiež nám vložili 2 embryjka . . .ako sa cítiš?

dafy
8. okt 2012

@tessyna ahojky tak pocity ani neviem aké mám mať z toho ..každý deň ma bolí podbruško ale nie nonstop 😒 a mierne mi spuchli prsia od 4 dňa zatial ale vraj to moze byť aj z liekov takže tak 😒...a ty si mala tiež 2 zmrazené?? a obe sa rozmrazili?? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre