Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

reni1512
4. jan 2013

@kifferka skus dr. Rozpravku na Rastislavke...

kifferka
4. jan 2013

Murin?on kde ma ambulanciu?on sa specializuje na umele oplodnenia?prosim pomozte som uz fakt bezmocna

darka2001
4. jan 2013

@kifferka dr Murin teraz prebera amb od dr Matisovaj na tahanovciach zacina ofic od polovice januara,zatial robil len v nemocnici,mal amb-poradnu pre liecbu neplodnosti,teraz neviem ako to bude dalej,aj k nemu davam kartu.som po ivf,ale chodili sme do Martina ,lebo s ke som nemala dobre skusenosti.

kifferka
4. jan 2013

a s murinom nejake skusenosti mas?

darka2001
4. jan 2013

@kifferka osobnu nie len dobre referencie od kamosiek a netu,ale vsetko bude lepsie ako to co mam teraz

karin415
5. jan 2013

@darka2001 ahoj a k dr murinovi sa uz na odniest karta? je uz na tahanovciach? ci az niekedy koncom januara?

daol
5. jan 2013

@kifferka ja som začala chodiť k Hermanovi ale na mna to tam zle pôsobilo všetko mi tam pripadalo take chladne neosobne keď sa človek nepýtal nič sa nedozvedel keď boli výsledky povedal že jedine IVF nič ine nepripada do úvahy a to celý čas predtým liečili manžela a on nakoniec povedal že chyba je vomne tak sme ostali v šoku keď som ja chodila po vyšetreniach u svojho gyn. všetko bolo v poriadku bola som aj na prefufk aj to bolo ok a on pozrel a vravel že sú neprechodné tak neviem svojho gyn. som nezmenila som s ním spokojna a aj mu verím ale našťastie sa nam podarilo otehotniet prirodzene a už mame 2 detičky tak ti držim palčeky aby vám to vyšlo

pempusik
5. jan 2013

@darka2001 @karin415
@kifferka ahojte baby, ja som tiez chodila k murinovi do antisterilnej a nedam na neho dopustit. tiez si chcem k nemu preniest kartu. v pondelok idem zistovat, kedy bude v ambulancii, kedze byvam na thc, tak to mam pod nosom.
inak my sme zacali chodit do car v martine, lebo kosicke centra pre mna neboli zaujimave. ale murin mi velmi vysiel v ustrety a robil mi folikulometriu a vsetky ceremonie okolo sledovania cyklu a bol velmi ochotny.

darka2001
5. jan 2013

@karin415 uz som sa bola inf,ale zatial len u sestricky lebo on zacina od polovice januara,buduci tyzden mu budu zapajat novu usg tak mi povedala,ze mamchvilku pockat a dala mi vymenny listok pre mojho terajsieho dr,aby mi vydal kartu

darka2001
5. jan 2013

@pempusik my sme boli na 2 ivf v ke ,ale bola som velmi sklamana a tak na posledny pokus sme isli do martina a vobec nelutujem ani cas ani peniaze ani tie cesty lebo nam to konecne vyslo a pristup sa vobec neda porovnat.

pempusik
6. jan 2013

@darka2001 len pre istotu sa chcem spytat, to murin bude mat ambulanciu tam ako ordinuje aj pacuta?

darka2001
6. jan 2013

@pempusik meno apcuta mi vobec nič nehovorí

karin415
6. jan 2013

@darka2001 u sestricky uz na tahanovciach? ona ti dala výmenny lístok? ci v nemocnici u neho? super takze tam bude mat aj usg? 🙂 pred tým tam dr matisova usg nemala ked som este ku nej chodila

karin415
6. jan 2013

@pempusik ano bude to asi tam ako dr.pacuta ak murin prebera ambulanciu po dr matisovej tak ona ju mala tam ako aj pacuta jedne dvere spolocne to boli aspon ked som tam este chodila asi sa to nezmenilo

pempusik
6. jan 2013

@karin415 ja som si len nebola ista, lebo ja chodim teraz k pacutovi, ale chcem prejst k murinovi, tak to nebudem mat daleko. i tak sa budem musiet dalej objednavat k pacutovi kvoli krcku.

karin415
6. jan 2013

@pempusik tiez si niesom ista ci urcite to tam je 🙂 uvazujem tiez nad tym ze by som si odniesla kartu k murinovi mala by som to po ruke a teraz chodim az na KVP, jednak to mam od ruky aj ked do prace treba aj z domu a niesom nejak spokojna s dr

reni1512
6. jan 2013

@pempusik zenusky myslite dr murina z novej nemocky? kde by mal mat ambulanciu? bola som u neho vo stvrtok na usg, ale na oddeleni...vdaka

pempusik
6. jan 2013

@reni1512 ano, to je on. vraj prebera ambulanciu po dr. matisovej na tahanovciach. idem sa tam zajtra mrknut, viem len o dvoch ambulanciach, tak to snad najdem 🙂. pozistujem od sestricky, kedy zacne ordinovat.

reni1512
6. jan 2013

@pempusik paraaaaaada.... on je super!!! ked zistis daj vediet 🙂 si zlata, vdakaa!!!!

pempusik
6. jan 2013

@reni1512 jj, ja sa uz tiez neviem dockat. tak snad uz tam bude aspon nejaky oznam. urvite dam vediet co a jak 🙂

darka2001
6. jan 2013

Ano baby bola som presne u sestricky na tahanovciach-poliklinika 1 poschodie vzadu za ocnou amb,ordinovat by mal zacat od 15.1 ak sa nic nezmenilo a bude uz mat aj usg.

pempusik
7. jan 2013

@reni1512
@karin415 tak baby, bola som dnes rano pozistovat co a jak s murinom, tak on uz aj ordinuje, ale spolu s doktorkou. sestricka vravela, ze tak o dva tyzden uz bude ordinovat normalne sam, takze ak mi to nesuri, ze mam radsej pockat.

darka2001
23. jan 2013

Tak baby dnes som bola u dr.Murina na prve vyš,naozaj je v pohode tak dufam,že to tak aj ostane,pekne mi všetko vysvetlil aj ked sa tam ešte musi zabehnuť,ale na prvý kuk som spokojná.

lubicaligocka
23. jan 2013

Moj partner mal vesectomiu 12 rokov dozadu a pred rokom mal reversal vasectomi ale asi neuspesne. Ja a moj partner zijeme v uk takze si na svk neplatime zdravotnu ....mohli by ste mi orientacne poradit kolko by nas stalo na slovensku
IVF
ICSI
Pripadne odobranie spermii z epidymis a ocistenie ( to je asi to MESA TESE)
liecba na antibodies
ostatne lieky

a nevieme sa rozhodnut ani pre kliniku zatial som na nete nasla 3 ( iscare@iscare.sk,
GYN-FIV ,ferticent) na mail mi odpisali len z ISCARE

katusskaa
23. jan 2013

baby, ktore chodite k dr. pacutovi, v com unho spociva preventivka? co vsetko obsahuje? ma uz aj USG? viem, ze niekedy este posielal inam. vdaka.

pempusik
24. jan 2013

@katusskaa usg ma. ja som bola naposledy na preventivke, ale nerobil mi usg, lebo hne dpozeral na krcok a urobil cytologiu a potom sa rozhodol, ze zoberie vzorku na hystologiu. potom ta rana troska krvacala, takze usg nerobil. ale normalne ho asi robi.

darka2001
24. jan 2013

@lubicaligocka skus este helios martin,vsetko neviem,ale ivf+lieky okolo 2000€,cena icsi je podla toho kolko vajicok sa ti podari vyrobit,tak mozno vsetko okolo 3000€

lipiancanka
11. feb 2013

chcela by som sa opytat, ci nahodou neviete, ze ci berie murin aj nove pacientky...mate na ambulanciu nejaky kontakt?nejaky email, telefon? a ako je to s prenesenim karty, to si musim ist najprv vypytat od mojej dr? ja byvam az na kvp, no kvoli murinovu sa oplati precestovat aj pol mesta🙂 rodila som unho obe deti a nedam nanho dopustit🙂

andiekens
11. feb 2013

@pempusik murin ordinuje 4 dni do tyzdna a doktorka jeden a to vo stvrtok 😉

pempusik
11. feb 2013

@andiekens ano, uz viem, uz mam u neho kartu a uz som u neho bola 🙂

@lipiancanka murin stale berie nove pacientky, alemusis si zajst najprv za sestrickou, aby ti dala listok pre tvojho lekara,aby ta vyradil z evidencie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre