Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

poivf
4. nov 2007

nathalinocka..ja som bola v gyncare a som bola velmi spokojna...teraz mame par mesacneho chlapceka.. 😉

katy2
4. nov 2007

my chodime do splnu a teraz cakame na 1.IVF... je tu dost zien, co su spokojne... ja mam zatial dobry pocit, uvidime, ako dopadneme...

ingulka
4. nov 2007

poivf... zmen si profil 😉 nech sa tesime z kazdeho babatka co je tu 😉

poivf
4. nov 2007

ingulka..uz to mam zmenene 😀

ingulka
4. nov 2007

poivf ... dakujem ... hned som nabrala dalsi optimizmus 😉)) ... jeeeej a to je taky malinky 😉 3 mes.... nemas foto? nech kuk

nathalinocka
autor
5. nov 2007

dakujem za rady. zajtra som objednana do gyncaru. dufam ze to dopadne dobre ze mi poradi co dalwj , lwbo ja nemam sajnu. co si treba so sebou zobrat ja mam vsetko v karte u doktora. mam si rozpisat posledne cykli ? menzes ovu kedy sme mali sex... nebude sa na to pytat?

katy2
5. nov 2007

nathali, ja chodim do splnu, hormonalny profil a usg mi robili tam, spg manzelovi tiez, ak mas nejake dalsie vysetrenia, mozes zobrat so sebou ale HP robia oni, lebo chcu mat svoje... inak cykly rozpisovat asi nemusis, mna sa pytal len na dlzku a pravidelnost cyklu a na dlzku ms... Drzim ti palce, nech uz co najskor vies na com ste...

lauritka
5. nov 2007

🙂 ja som bola v obidvoch centrach. rovnaky pristup. teraz chodim do Spln-u. mozno vyhody, ze SPln je viac modernejsi a je strasne zlata sestricka 😅 . ale lekari su rovnaki podla mna. v podstate je to jedno. dolezity je vysledok 😉

aaandrejka
9. nov 2007

ja som bola v gyncare a tiez som spokojna

matkaxx
11. jan 2010

lauritka si ma presvedčila že je jedno kam pôjdem mám odporučanie do splnu ale dôležité je aby to bolo uspešnéééé ďakovam pekne

zlatka9966
27. jún 2010

Aj ja by som chcela vyskusat ,navstevovat dr.Hermana .Moji znami si ho velmi pochvalovali.

dicinka1
13. júl 2010

zlatka,ja som chodila k Hermimu... 😉

nubab1
10. aug 2010

ahojte baby, ja sa chystám na odporúčanie doktora na UO....tiež mi poradil Spln, ale počula som aj o dr. hermanovi...tak po týchto vašich debatách som z toho "pako" ::🙂)) kam mám ísť ???? ::🙂))

dicinka1
13. aug 2010

@nubab1 Herman-Gyncare 😀 😀 😀 😵

gisel22
14. aug 2010

Ahojte, ja chodim tiez do splnu, ale som trosku sklamana z istych veci. Neviem preco lekari neposlu kazdu jednu aj na imunologicke a hamatologicke vysetrenie, aby sa potom lahsie prislo na priciny toho nasho trapenia. Bola som prvykrat na IVF v novembri a bolo neg. ☹ , docitala som sa na forach, ze si dievcata davaju robit vysetrenia na imunologii a hemato a rozhodla som sa, ze skor ako pojdem na KET, si to dam vysetrit aj ja. Imunologicke mam ok, ale tento tyzden som bola na hematologii pre vysledky a nie su dobre, lekarka mi povedala, ze na zaklade tychto vysledkov nevylucuju komplikacie s otehotnenim a neuspesnym ivf. Takze 2 mesiace pred ivf musim podstupit liecbu na hematologii. Mrzi ma, ze lekari nas neposielaju automaticky aj na take vysetrenia, ved to ivf nie je pre nas lacna zalezitost. Samozrejme, ze pred prvym ivf som podstupila aj laparoskopiu, kde mi zistili male loziska endometriozy, ale lekari by mali vycerpat vsetky dostupne vysetrenia, no nie?

mima263
15. aug 2010

@gisel22 viaceri lekari neberu vysledky z hematologie vazne. Mne lekar v CAR povedal ze sa mam sama rozhodnut, ci budem brat tu preventivnu liecbu ale ze fakt nemusim. Inak na hematologicke vysetrenie posielaju lekari az po niekolkych potratoch - no fakt super cakat na par potratov po IVF 🙄

zdeja
16. aug 2010

ahojte dievcata...je to dlho co som tu nebola ...prve IVF a Ket som absolvovala v Splne ale vysledky boli negativne,preco?...riadne ma to nastvalo ved som cely cas oddychovala a vegetovala tak som si u mojej gynek. vydupala vysetrenie na hemato a imuno....vysledok??? pokial nie som tehotna je vsetko ok ....pocas tehotenstva NUTNA liecba...pravdepodobne to bola aj pricina preco sa mi babulky neujali...
Myslim ze to nie je fer , nebola som jedna z miliona ale v tejto dobe ma s tymto problem kazda druha baba tak preco tie testy nerobia ako sucast vsetkych tych vysetreni ktore absolvujeme pred IVF???
takze tak...momentalne sprtam a hladam info o dr. Hermanovi kedze som na 80% rozhodnuta zmenit CAR..
ani Spln neni zly ....no skor ako moderne zariadenie ma zaujimaju skor vysledky a uspesnost a nie kozena gaucovka v cakarni 😠 hmmmmm
pekny vecer

lora2
17. aug 2010

dobré ráno babky@zdeja ja som bola v Gyncare, tiež negatívne. Neviem prečo to nevyšlo, No chcem ísť na KET. Musíme veriť, že nám to vyjde. S lekárom som zatiaľ bola spokojná, aj keď to dopalo ako dopadlo....

matelko1
17. aug 2010

@zdeja herman ma dobru uspesnost a robi to dokladne a nie ako som pocula v Splne-biznis....skus zmenit CAR,ja ti hermana odporucam.moc nenahovori,ale je zlaty...musis sa pytat a potom ti na vsetko odpovie.

anika142
17. aug 2010

ahojte, ja som začala chodiť do splnu lebo som počula o Gyncare nie dobre spravy tak som sa rozhodla pre spln. v októbri ma čaká 1. IVF + ICSI. Tak som zvedavá ako to na prvý krát dopadne. Už mam schválenú žiadosť, ale majú tam dovolenku. Takže musíme čakať.

zdeja
17. aug 2010

@matelko1
ahoj ...pravdu povediac ani hredzak toho nenahovori vela ale ani neodpovie na otazky , jeho tlmocnikom je sestricka ktora je fakt anjel..jasne je ze sa nemozu s kazdou pacientkou vykecavat....ale mam pocit ze je to len o peniazoch.
osobne poznam tri pary kt. absolvovali IVF: jedna kamoska bola u hredzaka a podarilo sa to ako zazrakom az na posledny krat - velka nahoda co?? dve boli u hermiho a maju deticky dokonca jedna caka momentale dvojicky ..
no je to aj hlavne o stasti tak uvidime...mozno ma trafi neaka stastna hviezda 😀

dorotka66
5. okt 2010

ahojte súrne prosím o radu .-) zajtra ideme na prvé vyšetrenie k Mudr, Herdzakovi a neviem na čo sa mám pripraviť. Bude aj prehliadka alebo len krv? a platí to poisťovňa alebo ja ?🙂 vopred ďakujem krásneeeee som úplny laik....Ď

sabina897
5. okt 2010

Ahoj dorotka,
pokiaľ sa dobre pamatam, tak bol pohovor, krv aj prehliadka - mala by si byť prvé dni cyklu. Nič sme neplatili.
Držím palce!

dorotka66
5. okt 2010

diky moc, ale prehliadka pocas cyklu???

sabina897
5. okt 2010

Neboj to zvládneš, nie je to také hrozné, trvá to chvíľočku.Aha a zober si so sebou prezervatív.

dorotka66
5. okt 2010

tak to sa vôbec netešííííím☹(( ale ďakujem. aspoň sa psychicky pripravím 😉

dorotka66
7. okt 2010

@sabina897 tak už to mám za sebou🙂. naozaj to bolo ako na páse....bolo nás tam tak 12 a za 25 minút som bola aj po krvi, po konzultácii, po vyšetrení (2 min.) a čakaní v čakárni. ešte nikdy som nevidela tak rýchlo vybaviť pacientku, ibažeby nás ani za pacientky nepovažovali 😒

matelko1
8. okt 2010

@anika142 lenze hermi ma velku uspesnost,vacsiu ako hredzak a je fakt odbornik.nepocuvaj druhych,herman je zlaty clovek,ja nemozem ani krive slovko na neho povedat.venuje sa pacientkam a treba sa ho pytat,lebo sam nepovie toho vela,ale odbornik je to velky.

martina2001
8. okt 2010

ahojte, my sme boli len také zákl. vyšetrenie v splne a v pohode to bolo. chcem sa Vás spýtať ako je to v tých centrách cenovo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre