Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

mija80
21. okt 2015

Ja som s Dr. Hermanom nadmieru spokojná. Mám nefunkčné vaječníky čiže sa tam nevytváraju vajíčka tak sme museli zvážiť vajíčko od darkyne. 31.3.2014 mi doktor vložil 1 embryjko, ktoré sa uchytilo 🙂 to bol prvý pokus a 11. 12.2014 sa mi narodil krásny synček Davidko ♥. Máme ešte zmrazených súrodencov 🙂 Rodila som sekciou tak ďalší pokus môžeme opakovať po roku. Ďakujem pán doktor, že ste mi splnili môj najväčší sen .-)

sfera
21. okt 2015

@michellll147 no ano v KE som absolvovala jeden cyklus IVF, zial neuspesne...a potom som presla do ineho centra v inom meste a vyslo to na prvy sup, doma mam 10mesacne sidielko... 😉

michellll147
21. okt 2015

@sfera jeeej super tak sa tešim len nech ste zdravy 🙂 a kolko sa plati za hormonalny profil a spermiogram?

sfera
21. okt 2015

@michellll147 dakujeme, sme, akurat nam lezu zubky a chystame sa po surodenca... 😉
Uff tazka otazka, snad ti odpovie niekto aktualne, my sme tam zacinali v r.2009 a vtedy sme na poslednej konzultacii platili 100€ za vsetko...ako je to teraz netusim.... Nasla som sice cennik, ale nic nepise o cene konzultacie takze neviem. http://www.gyncare-sk.com/o-nas/cennik-vykonov/

michellll147
21. okt 2015

@sfera 🙂 wau to je parada a to musite všetko absolvovat odznova?fuha bojim sa toho ci to nebude velmi narocne manzel pracuje v zahranici tale tak nejako to zvladneme uz teraz sa tesim aj bojim 😉

sfera
21. okt 2015

@michellll147 napisem ti zajtra ip...maly ma dnes zlu noc,kvoli tym zubkom 😉

michellll147
21. okt 2015

@sfera oki 🙂

barney79
24. okt 2015

Ahojte, tak ja tiež prispejem svojou skúsenosťou. Gyncare a doktora Hermana nám odporučili naši známi, keďže sa nám dlho nedarilo otehotnieť. Pán doktor sa vždy správal veľmi profesionálne a je vidieť, že ho jeho práca naozaj baví. Sestrička bola veľmi milá a ochotná. Môžem vrelo odporučiť.

maria394
25. okt 2015

@sfera na stránkach heliosu propaguješ toto car, prečo diskutuješ na tejto téme?Podľa Teba je odpoveď
ani k jednému.Takže nemáš čím obohatiť túto diskusiu. Dúfam,že sa vyjadrujem slušne.

sfera
25. okt 2015

@maria394 ako propagujem? Cituj... ja som si presla aj gyncare, aj helios takze mozem porovnavat!

michellll147
25. okt 2015

@sfera a to 1DC musim ist do centra?

sfera
25. okt 2015

@maria394 a ak ti ide o to, ze som @michellll147 odpovedala na otazky, tak sorry, ale ziadna ina z Vasho centra to neurobila...a skoncila som s tebou debatu...obera ma to o veskeru energiu, tak ta prosim, nespominaj viac moj nick...dakujem krasne

sfera
25. okt 2015

@michellll147 nie ty mu zavolas v ten prvy den a on si ta objedna tak na 3DC..a prosim ta ak mas nejake otazky pis mi ip..pretoze tu niekomu kolem oci...dakujem

michellll147
25. okt 2015

@sfera oki pre mna su to cenne informacie a som rada ze si takto pomohla velke dakujem😊

sonicka106
26. nov 2015

ahojte,ma niektore info ako to prebieha,ak tam idem po 1 krat?

vivera
26. nov 2015

@sonicka106 prvy krat, sono plus krv. A popyta sa ake vysetrenia uz máš laparo, hsg ...

kalendulka
3. feb 2016

Mám před sebou 3.ivf- 1. vKosiciach 2. v Martine, nevyšlo. Tak som sa rozhodla opat pře Košice - ale tentokrat pře Gyncare. Doktor je fajn, navrhol nám nové vysetrenia , které sme do teraz neabsolvovali. Trochu sa bojim tej hysteroscopie, ale doktor tvrdi ze je potrebna. Absolvovali ste to niektora?

danielita35
3. feb 2016

Ahojte v pondelok som podstúpil aprvý krát IVF a teraz len čakať do 11 či to vyjde. To čakanie je nekonečné.

matadano
23. feb 2016

Ahojte. Ja som prve IVF absolvovala 29.januara, ale vysledok negativny. Snad dalsi pokus dopadne dobre. Je to psychicky velmi unavne, ale stale dufam 🙂

julina3
23. feb 2016

@matadano Treba veriť, raz sa to určite podarí. ja som tiež na začiatku, a verím.Bez toho by to celé
snaženie nemalo zmysel. A v ktorom centre sa liečiš? Ja som sa rozhodla pre Gyncare, mnohým zná-
mym tam pomohli. I keď som sa zo začiatku trochu bála doktora, pôsobil dosť prísnym dojmom,ale
potom som zistila, že je to príjemný profík, ak sa človek rozumne a k veci pýta, nie je žiadny problém.
Zatiaľ pichám hormony, a dúfam, že to vyjde.

hoky
23. feb 2016

@julina3 Dievčatá treba mať len pevnú výdrž určite sa to raz podarí. Nás tak stále povzbudzoval Dr. Herman a oplatilo sa čakať.

vivera
24. feb 2016

@hoky a ako dlho ste cakali? Aj nas tym povzbudzuje. Inak by som to uz vzdala.

hoky
24. feb 2016

@vivera Čakali sme 16 rokov, a Gyncare sme navštevovali 4 roky, keby nebolo Dr. Hermana už by sme to dávno vzdali a Lukáško by nebol na svete.

vivera
24. feb 2016

@hoky my uz 12, chodime tam od r 2009. Ale čoskoro to uz hadam dame.

hoky
24. feb 2016

@vivera Tak to vás obdivujem a silno držím prsty.

matadano
24. feb 2016

Ahojte. Chodim k Mudr. Hermanovi do Gyncare. Tiez som na zaciatku mala z neho zly pocit, ale je to pohodak. Snad druhy pokus bude uspesny. Snazili sme sa o babo 7 rokov a kedze sme dlho zili v zahranici, tak som to zacala riesit az minuly rok. Mam PCO, tak mi vraj nic ine ako IVF neostava.

lunapark
1. mar 2016

@hoky
@vivera Ani neviete ,ako ste mi pomohli.Po 2 spontánnych potratoch a dlhom snažení o bábo nás poslali do centra. Predstavovala som si, že hne'd bude žiadosť a šup šup IVF.Dr.Herman nás povyšetroval, a vý-
sledok je, že zatiaľ žiadne IVF sa robiť nebude. Mám schudnúť a potom sa prihlásiť, mám vraj veľa
androgénov, a je veľká pravdepodobnosť, že po schudnutí to pôjde aj bez IVF. Vidím, že na tejto ceste je nutná veľká dávka trpezlivosti.Začala som cvičiť, zmenila stravu.Držte prsty.

jessina777
1. mar 2016

@lunapark Drzim vsetkych 20.Ber to z tej pozitivnej stranky,ze doktor Ta netlaci za kazdu cenu do IVF. Chce Vam naozaj pomoct, a ked zvolil taky postup, asi vie,co robi. Doverujte mu a urcite sa to podari.A ako si zmenila stravu?

lunapark
1. mar 2016

@jessina777 Začala som deliť a snažím sa obmedzovať múku.Ale ke'd ja mám tak rada buchty, pečivo.
Chce to veľké sebazaprenie, ale cieľ je jasný, tak musím vydržať

hoky
1. mar 2016

@lunapark Zatiaľ si daj záväzok, že po 17.00 nebudeš jesť, len už piť. Môj svokor takto pekne schudol. Držím prsty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre