Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

katy2
23. máj 2013

@januska20 prajem ti, aby ti ten optimizmus vydrzal co najdlhsie 🙂 Dr. T. je sice mila, ale uspesnost nema ani zdaleka taku aho dr. H. Potvrdili mi to osobne aj v poistovni pri schvalovani ziadosti na IVF..... Ja mam zo SPLNu 2 deticky a nemozem povedat jedno krive slovo.... Vsetko mi bolo vysvetlene, na kazdu otazku som dostala odpoved, dokonca som vela komunikovala s doktorom mailom a bolo to super....
Ale vravim, niekomu zmena prospeje....

januska20
24. máj 2013

@katy2 Ďakujem za pripomienku 🙂
Koľko ľudí toľko chutí 🙂

azenka
27. máj 2013

Ahojte baby. rada by som sa tiež zapojila do vašej debaty. Súhlasím s názormi ohľadom správania sa Dr. Hredzáka k pacientkam. Som zdravotník, očakávala som od neho ako kolegyňa od kolegu, empatický prístup, poskytnutie všetkých informácii, ale márne som sa nádejala. Tak ako ste spomínali, s výsledkami je všetko dobre, na moju otázky: načo je mi teraz toľko liekov, povedal, bude vam vysvetlené - nebolo...., zhrabol peniaze, žiaden blok o zaplatení....
Po 1 IVF v januári som to odkladala a teraz ako som opäť prišla na 2IVF, tak som bola milo prekvapená. Hredzáka nikde /jupi/, nová doktorka : milá, zlatá, profesionálna, s rozhľadom, s pochopením a nie ako doktor mäsiar z jeho pásovou výrobou. Tak teraz vám do splnu doporučujem ísť, oplatí sa.,

pillabea
1. jún 2013

babenky ja som normálne rada, že toto čítam, už by som šla zajtra do splnu znova 🙂 tak určite takto spln s "novým" personálom nevymením, ale stojí to za ďalší pokus 🙂

haannka
4. jún 2013

Hmmmm....ja suhlasim s Katy2....ja si pockam az otvori Hredzi svoje vlastne centrum a opat pojdem k nemu! :-P

lubanka
7. jún 2013

neviete niekto, kedy majú naplánovanú v SPLNe dovolenku?

monka112
7. jún 2013

@azenka ahoj, to vazne? ja som absolvovala prve ivf v splne a nikdy viac, toho doktora nechceme vidiet, otrasne nieco, presne ako o nom pises, som prekvapena ze tam uz nie je,

dafy
7. jún 2013

a vie niekto prečo vlastne Hredzák skončil???

azenka
7. jún 2013

@lubanka podla mojich informácii na prelome augusta a septembra... 😉

azenka
7. jún 2013

@monka112 skus to teraz, nebo a dudy, nedá sa to porovnať, lebo pre mňa je dolezitý prístup k človekua k jeho /boľu/ a tak robota - čo sa týka výsledkov : nezáleží to len na nej, je tam veľmi veľa faktorov.... daj vediet ako sa ti tá zmena pozdáva... 😀 😀 😀

lubanka
7. jún 2013

@azenka dík za info 😉 plánujem si totiž budúci mesiac zopakovať KET a nevedela som, či nebudú náhodou na dovči. A s tým prístupom absolútne súhlasím... 😵

monka112
8. jún 2013

@azenka ja som rozhodnuta pre Hermana, spln sa mi celkom zhnusil, ale budem rada ak ma budes informovat ako to tam prebieha, mozno ze zmenim nazor 😵

monka112
8. jún 2013

@monka112 a sestricka tam ostala? lebo ona bola zlatucka 😵

lubanka
8. jún 2013

@monka112 sestričky je škoda... ona bola fantastická, teraz je tam nová, ale tiež v pohode. Je to tam teraz úplne iné, dr. s tebou všetko prekonzultuje a čo je úžasné venuje ti toľko času, koľko potrebuješ... ja som bola na prvom vyšetrení pred KET pri nej možno 20min. čo pri starom dr. bolo max.5min... prebrala so mnou všetky výsledky, vyšetrenia, čo som mala robené už predtým, čo som sa opýtala, všetko povysvetľovala úplne dopodrobna. Vklad robila pod ultrazvukom, čo doteraz nebolo... a predtým sme boli na pokec u embryologičky - oboznámila nás so stavom embryí, ako sa delia, ako napredujú, akej sú kvality a koľko nám ešte zostane.... predtým mi iba pri vklade krátko a sucho dr. oznámil "vkladáme toľko, toľko ostalo"... to bolo všetko, každá otázka navyše spôsobila, že sa vytočil 😖 a čo ma najviac prekvapilo, dr. mi hneď dala svoje číslo na mobil s tým, že môžem volať aj cez víkendy aj večer keby niečo, že ona s tým nemá problém... tak to už je prístup!!! 😵 konečne som mala pocit, že s niekým idem riešiť môj problém a nie robiť biznis 😒

monka112
8. jún 2013

@lubanka dakujem ze si mi napisala, tak teraz ozaj neviem, pocula som ze Herman tiez malo povie ale ze aspon odpovie ked sa pytame a je velmi dobry odobrnik, nie ako Hredzak, ja som sa s takym pristupom aky mal on este nestretla, to bolo priserne, lutujem ze som tam absolvovala svoje prve ivf, chcem to zacat od septembra tak si ozaj rozmyslim, pristup je velmi dolezity lebo nie je to lahke pre nas to absolvovat, ale musi byt dobry aj odbornik,

lubanka
8. jún 2013

@monka112 tak skús počkať, čo ešte napíšu iné baby 😉 vieš, aby si neurobila chybu a išla trebárs do SPLNu a potom ľutovala (alebo nedajbože na mňa nadávala 😀 😉 )

monka112
9. jún 2013

@lubanka 😀 neboj nebudem nadavat, bude to moje rozhodnutie, ale informuj ma co je tam nove, budem rada, dakujem 😵

nelynka
10. jún 2013

ahojte,mna by zaujimalo,ci doktorka ordinuje stale aj v
starej nemocke alebo to tam definitivne zabalila,neviete niektora
nahodou? Dakujem

antonia2077
10. jún 2013

Ahojte, tak dnes som mala šok, keď mi sestrička povedala že už tu lekár nepracuje. Dosť bol na mňa arogantný a tlačil ma kedy mám prísť. takže zajtra ideme na vyšetrenie pred dalším postupom na ket. Teším sa s príspevku že dr. má príjemný prístup. Snáď to teraz bude lepšie 🙂

azenka
10. jún 2013

@monka112 skus tam ísť na konzultáciu a uvidíš... ja som teraz po KEte - neuspešný ☹ , ale jedno viem, že s väčšou ľahkosťou pôjdem znova a znova....

azenka
10. jún 2013

@antonia2077 držím palce. pre mňa dosť nepríjemná vec bolo vyšetrenie z dolu behom menštruácie, čo ona nerobí, urobí sono cez brucho... vidno, že je žena a je to dôstojnejšie.... 😀

lubanka
10. jún 2013

@azenka presne si to napísala 😉 pri starom dr. som bola na KETe v novembri a ďalšie KET som odsúvala mesiac čo mesiac... keď som sa dozvedela, že je nová dr., tak koncom mája bola - neúspešne, ále budúci mesiac idem zas 😵 žiadne nervové vypätie, čo zasa bude mať, aký bude, ako sa zachová.... ja nie úspech vkladu som riešila, ale prístup lekára 😖 a čím skôr odtiaľ preč...

antonia2077
10. jún 2013

No veru na mňa tlačil aby sme išli pre vianocami to som odmietla lebo mali sme pred tým uplakané vianoce a sľúbila som nášmu drobčekovi že nebudem už smutná, tak sme chceli neskôr ale bol dosť arogantný keď mi povedal načo chcem čakať. Synček veľmi túži po súrodencovi. 🙂

azenka
11. jún 2013

@lubanka tak sa mozno aj stretneme.... 🙂

antonia2077
11. jún 2013

Tak dnes sme boli aj s manželom tá dr. je super úplne iné jednanie klobúk dole pred ňou, tak ideme na to najprv lieky a možno o 2 týždne vklad 🙂

lubanka
11. jún 2013

@antonia2077 máš mrazáčikov? 😉

antonia2077
11. jún 2013

@lubanka áno máme 16 zmrazené tak uvidíme ako to dopadne 🙂

lubanka
11. jún 2013

@antonia2077 fúúúú tak to ich máš hodne 😵 to koľko ti odsali? určite z toľkého množstva aspoň dva pokladíky budú 😉

antonia2077
11. jún 2013

no mali sme dosť 22 z toho 16 : 2 nám vkladali čo sa nepodarilo ☹ a ostali nám 14 som sa pomýlila v mojom poslednom príspevku. 🙂

azenka
12. jún 2013

@antonia2077 super, ja som mala dobratých 26 vajíčok, manžel si zo mňa robil srandu, že som dobrá mamka sliepočka 😀 , ale oplodnilo sa nám len 13... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre