Gyncare MUDr. Herman alebo SPLN MUDr. Hredzák? Ku komu ísť?

nathalinocka
4. nov 2007

ahojte snazilky ktore navstevujete jedno z tychto centier.
S manzelom sme sa rozhodli ze by sme nieco take mali podstupit.nevieme sa rozhodnut ktore z tych dvoch, myslim si ze obydve centra su dobre ale ked uz mam ist nech biem kde. prosim vas ak niektora ma skusenosti rada si ich precitam.

leya
1. dec 2011

@tinusasa vstupne vysetrenia su tri (na druhe pride aj partner) a potom stvrte je konzultacia, kedy zaplatis za cely balicek vstupnych vysetreni spolu 100 eur

dafy
1. dec 2011

ahojte ja som chodila tiez do Splnu a som si odbabrala 2IVF aj 3IVF fakt je to tam uz iba ako keby o biznise .Prve IVF som mala uspešne to bolo pred 9rokmi vtedy ešte nebol sukromnik.Na druhe Ivf som išla po 5 rokoch uz bol sukromnikom ale nespravil mi ani jeden test nič vobec nič ani vyšetrenie rovno na Ivf a dalsie tak isto teraz to už lutujem ze som neprešla k Hermanovi on vraj robí dopodrobna vyšetrenia ...som neštastná teraz možem už iba byť zufalá lebo uz možem ist iba ako samoplatca a tolko penazí nenaškrabem 😖

jana2505
1. dec 2011

@dafy no tak to je skoda ze to tak dopadlo a uz nemas sancu,je to aj tak blbe ze poistovna preplaca len 3 pokusy.ja uz mam tiez posledny a som rada ze som sa dostala k tomuto foru a dozvedela som sa o Hermanovi viac.neviem ci sa stane zazrak a po10.rokoch sa konecne dockam vytuzeneho sna ale ak sa to nepodary aspon budem vediet ze lekar urobil vsetko co sa dalo co sa o hredzakovi neda povedat,okrem odberu krvy som sa tam nedockala ziadneho ineho vysetrenia a este k tomu ten jeho stale mrzuty pristup.

ylin
12. jan 2012

@sobka Ahoj. Ja tam idem zajtra... trosku s obavami, ale dufam, ze to zvladnem. Dakujem za tvoje spravy, dodali mi energiu.

sobka
13. jan 2012

@ylin držím palce, uvidíš, zvládnete to🙂

zujanka
13. jan 2012

ahojte
jednoznačne dr. Herman 🙂 Je to ťažký profík 🙂

bonyque
15. jan 2012

Ahojte neviete mi niekto povedať koľko stojí IVF u dr. Hermana ako samoplatca?

sobka
16. jan 2012

@bonyque cca 1650 eur aj s ICSI, aj s mrazenim, aj s PK bez liekov 😉

21majka
16. jan 2012

ahojte,chcem sa opytat tych zien,ktore navstevuju dr.Hermana ako to u neho prebieha?mam na mysli ako dlho trvaju vsetky vysetrenia az po konzultaciu,ktore robia v centre?Ja sa pytam preto,lebo my s priatelom zijeme v zahranici a chystame sa domov o mesiac,kvoli navsteve centra,len nevieme na ako dlho si mame naplanovat dovcu...dakujem a pekny vecer vsetkym Majka

bonyque
17. jan 2012

@sobka Ďakujem....Ja som v SPLNE......teraz idem 3 cyklus a už vopred rozmýšľam ak sa to opäť nepodarí čo potom....

adka55
17. jan 2012

ahoj ja som bola pri H ERMANOVI A PODARILO SA TO NA PRVI KRA T TIEYZ SOM OD KOSIC A SNAZIME SA ZAS.ADA

bique
20. jan 2012

ahojte...nam sa v splne podarilo na prvy krat...dve vkladali a dvojky sa chytili...doktor odpoveda a rozprava ak sa pytate...vsetko mi vysvetlil...kazdy ma ale inu skusenost a iny nazor....

lucinocka
20. jan 2012

mne nebol sympaticky prvy kontakt v gyncare a uz som tam teda nesla, ale sli sme na spg do splnu..a ked budem riesit umele tak pojdeme tiez za nimi..

nurili
20. jan 2012

Kolko ludi tolko chuti..... Nadavaju na Hredziho ze je tichi a nevysvetli, ze sa musis pytat a pri tom je Hermi taky isty ale to je v poriadku.....Kazdy ma na vyber .....Ja som bola V renomovanej klinike v zahranici na konzultaciu kde chodia pary z celeho sveta a ked Vam poviem ze doktor nevedel co je KET tak dakujem pekne...... 😝

bique
20. jan 2012

@lucinocka drzim palceky...ja osobne som s nimi spokojna, hoci moje prve tehotenstvo s dvojkami nedopadlo dobre...v 25tt mi v noci odtiekla voda a otvorila som sa...po tyzdni lezania v nemocnici s nohami dohora som bohuzial spontanne a samozrejme velmi predcasne porodila 😢 babetka sa nepodarilo zachranit...nikto nevie preco sa tak stalo, tehotenstvo bolo ukazkove, bezproblemove, poradna tyzden dozadu tiez neodhalila nieco rizikove...jednoducho sa to niekedy stava a aj ked to velmi boli, musime ist dalej...aj pri spontannom otehotneni...takze 26.01. ideme na KET, teda uz bude transfer, tak sa velmi tesim a verim, ze tento krat to vyjde a dotiahneme to dokonca 😵 ak by si mala nejake otazky, kludne napis

lusinkaj
20. jan 2012

Jednoznacne Herman 🙂 Podarilo sa nam 1ivf,ale babätku sa nepacilo tak nas opustilo cca 12t.isla som na ket,nic ...potom sme absolvovali 2ivf uspesne ...podarili sa nam dvojicky s jednym vlozenim embryom a dvojvajecne....cize zazraky sa deju ...a vyzera to tak,ze jedno je po ivf a druhe normalne.... 🙂
proste Hermi,je profi..... 🙂

bique
20. jan 2012

@lucinocka vidim, ze ty mas za sebou nieco podobne 😢 asi len s tym rozdielom, ze mne sa narodili zive a ja som sa ich 3 dni mohla na novorodeneckej JIS aspon chvilu dotykat... ☹ ja nemam vajickovody, takze jedina nadej je IVF...myslim, ze som sa zverila do dobrych ruk..v splne urobili co mohli....co bolo dalej, to maju na svedomi ini "odbornici"...no asi to tak vsetko malo byt...a sestricka nas po tom vsetkom velmi podrzala a dala nam velku nadej, doktor sa tiez zaujimal a diskutoval o tom ..takze s nadejou ideme do toho...

milcsi
20. jan 2012

ja som otehotnela v splne na prvykrat, len takisto som zakratko potratila, ket nam nevysiel a z druheho ivf mame synceka. Teraz sa opat sa snazime. Kazdemu vyhovuje iny pristup, ja som v splne spokojna. Kazdy ma pravo na nazor, a nastastie je moznost v Kosiciach vybrat si. Som presvedcena o tom, ze obe centra sa snazia, aby sme sa stali stastnymi mamickami.

bique
20. jan 2012

@nurili vidim, ze vy rastiete 😀 drzim vsetkych 20, nech vsetko ide ako ma 😉 ty si po ketku alebo ako?

bique
20. jan 2012

@milcsi drzim palce, aby snazenie prinieslo pozitivny vysledok 😀 my mame este 14 mrazacikov, takze nadej je velka 😀 tentoraz sme sa ale rozhodli pre prenos iba jedneho embrijka...dvojky sa bojim...lekar, ktori mi robil reviziu maternice, lebo ma este zle vycistili, kedze sa placenta odtrhla, tak mi povedal, ze moja maternica dvojky zvladne iba s velkymi tazkostami...ze mozno aj to bola pricina predcasneho porodu...vy ste kolko davali na ET?

lucinocka
20. jan 2012

@bique ku nam boli velmi mili , a maju to tam pekne.. do gyncare som volala, chcela som vediet cenu spg..tak ma pan po telefone / ani nemal snahu sa predstavit, ani ze zastupuje nejake centrum/ zrusil, ze to zalezi od toho aky chcem.. ja vravim, tak taky, aby sme sa dozvedeli vsetko.. tak ma odpilil zase, ze naco mi to je , ze taky mi netreba..uz som zacinala byt nasrata, tak sa pytam a kolko stoji taky co mi treba.. tak bolo ticho, ocividne si vymyslal cenu, hmkal a nakoniec tresol 50 EUR..tak som sa podakovala a zlozila..
V splne mi odpisali aj na mail, pekne mi rozpisali aj ceny vsetko..
My do septembra nic riesit nebudeme este, zacvhilu sa zacne sezona..ale po sezone, ked sa nam nebude darit, tak sa zverime do splnovych ruk🙂
To mi je luto co si prezila, ja som strasne tazko niesla kyret,neviem si ani predstavit co by som robila, keby som prisla o zive deticky..strasne.. drzim silno prsty aby to vyslo🙂)

orimelka
20. jan 2012

ahoj aj my sme boli v splne a vysledok toho snazenia drzim na rukach! Moji Samko a Sabinka budu mat uz 6 mesiacov. Bolo to tazke ale stalo to zato! Hredzak je dobry ale musis sa pytat lebo on ti povie iba co on uzna za vhodne. Ale vela ti povie sestricka ta je super! Kamoska bola u Hredzaka ale presla lebo ten jej nedal ani oddychnut po neuspesnom cykle a hned siel na dalsi...ale niekto ma s nim dobre skusenosti! Ano je to drahe! Pri IVF - oplodnenie cez ihlu - neboli to - platis 500eura a zvysok poistovna, ak mas zmrazene vajicka a s spermie tak platis iba 100eura /ak si dobre pametam/. Su v tom setky lieky a zakrok. Kluden sa ma opytaj na co chce!!! Drzim palce)))

milcsi
21. jan 2012

@bique dakujem za prsty. Tak ty mas pekne cisielko eskimakov (my ich tak volame s mm 😉 ). Ja mam 4 eskimakov, pojdem si po ne niekedy vo februari, marci. Uvidime kolki sa v poriadku rozmrazia. Naposledy sa zo 4 len 2 prebrali, tak pocitam, ze uz mi zostava len na jedno ket 😒 . Nam vkladali vzdy po dva, len jedno sa uchytilo, ale v tvojom pripade je to naozaj na zvazenie. Ja som predsa len starsia, a uspesnost je nizsia, lebo vekom klesa kvalita vajicok.
Velmi ti drzim palceky, aby vsetko bolo ok od zaciatku po celych devat mesiacov 🙂 .

nurili
21. jan 2012

@bique dakujem, dufam ze to dobre dopadne, stale mam strach co ked.....No zatial sme zdravucky uz keby bolo leto..... 😉 No my sme po druhom IVF ICSI a hned ET sa vydaril, keby som sa nesirila a nemala iny jedalny listok tak ani neverim ze sa nam to podarilo..... 😵 Velka vdaka Hredzimu.... 😉
A co ty? Stimulujes ci sa pripravujes na KETko?

katy2
21. jan 2012

Ja som spokojna so SPLNom 🙂 Mame doma dve male splniecka 😵 😵 😵 Jedno vacsie, druhe mensie 😉 Ja by som nemenila... Ale je to kazdeho osobna vec... Mame na vyber.... 🙂

nurili
21. jan 2012

Som rada ze sa tu ozvali babenky ktorym sa to v splne podarilo.....Najhorsie je ked niekto nebol a nepozna Hredziho a odsudzuj ho.....Vsetkym snazilkam z ktoreho kolvek centra zelam // a tehulkam zdrave miminka 😉 .
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zujanka
21. jan 2012

@lucinocka lucinocka pán doktor si nevymyslel cenu ani ju len tak netresol spg. skutočne stojí toľko, koľko ti povedal 🙂

lucinocka
21. jan 2012

@zujanka no neviem, doost dlho hmkal a rozmyslal a vyhovaral sa.. a nakoniec sme v splne mali SPG za 10 EUR

zujanka
21. jan 2012

@lucinocka ono to ani nie je až také podstatné kde a za koľko ale aby sa podarilo a držali sme naše pokladíky v náručí držím palčeky 🙂

lucinocka
21. jan 2012

@zujanka tak tak 🙂 chvalabohu my sme mali teraz dobry vysledok, tak sa tesim, aj to povazujem za uspech 🙂 a malymi krocikmi k velkemu stastiu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre