Aké sú vaše skúsenosti s Gyncare Nitra - nové CAR?

martinka1703
14. sep 2019

Ahojte, s manzelom sa snazime uz dlho, bohuzial bez uspechu. chodili sme asi rok do car v bratislave, ale presli sme do Nitry do gyncare (nove centrum v Nitre), pretoze to mame blizsie. Mate skusenosti s tymto centrom? Nam sa zatial paci, mily personal, chodime k dr. Hladovcovej, vsetko pekne vysvetli, ukaze, aj nam kreslila aby sme lepsie pochopili. zatail sme chceli skusat, ale asi pojdeme na ivf...

nikaaaaa
14. sep 2019

@martinka1703 to by som aj ja chcela vedieť nakolko chodim do BA a Nitra je o dosť bližsie ale zatial neviem ci mam ist nemam ziadne ohlasy 🧐🤔

martinka1703
autor
14. sep 2019

@nikaaaaa no ja mam len dobre skusenosti, a viem to porovnat s Ba 🙂 alebo sa skus objednat aspon na vstupne vysetrenie, to maju zadarmo, nic sme neplatili ani za ultrazvuk, odbery ani za spermiogram a potom uvidis ;)

lilly244
6. okt 2019

@nikaaaaa GYNCARE pridu aj do prahy na ivf meeting Prague 2019 a bude tam viacero klinik a super odbornikov, skus...držím palce

d_aniela
11. okt 2019

Ahojte, aj my máme skusenosti s klinikou GYNCARE Nitra. Navštevujeme ju cca 3 mesiace a zaťiaľ sme spokojní. Úžasný kolektív, milý. Všetko vysvetlia, nemajú zaťiaľ veľa pacientov takže objednávajú hneď. Predtým sme navštovovali klniku Ginfiv tiež v Nitre a pre nespokojnosť sme vyhľadali inú. A dobre sme spravili. Odporúčam. Z pracovných dôvodov sme nemohli navštevovať kliniky v BA.

ikuska
9. dec 2019

@d_aniela
@martinka1703
Ahojte, a ko ste sa tam objednali,telefonicky, ja som sa chcela emailom nieco spytat ale nik mi neodpoveda, dakujem

d_aniela
9. dec 2019

@ikuska ja telefonicky, ale asi ak chceš niečo k tvojmu stavu tak sa musia objednať k doktorom

butterfly333
9. dec 2019

@d_aniela môžem sa spytat prečo ste odišli z tým five v Nitre? Ja tam chodím rok no zatiaľ sa tehu nepodarilo.

d_aniela
9. dec 2019

@butterfly333 nepáčil sa mi prístup, informácie mi podávala vždy ina sestrička a to cez telefón, nikdy mi neboli navrhnuté viaceré možnosti. Nakoniec dlhšia doba čakania, prišlo mi to tam ako na bežiacom páse.

sulinka333
2. jan 2020

Ahojte chcem sa spytat ked pojdem prvý krát do centra treba výmenný lístok od svojho gyn?

d_aniela
3. jan 2020

@sulinka333 ja som nepotrebovala nič

sulinka333
3. jan 2020

@d_aniela lebo na stránke píšu že výmenný lístok od gyn. No zatiaľ chodíme do gyn five v Nitre no a tam práve v tom centre robí môj gyn tak by bolo blbé ísť k nemu a pýtať výmenný lístok od neho že chcem ísť do iného centra.

martinka1703
autor
4. jan 2020

mne povedali, ze je dobre, ked mam vymenny listok, ale ze to nie je nevyhnutne 🙂 a zvlast v takomto pripade ;)

d_aniela
8. jan 2020

@sulinka333 ja som mala od svojho gyn. iba papier, že prosí o vyšetrenie, s tým som bola v gyn five a z tadiaľ som potom prešla do gyncar. Z gyn fivu som si brala papiere, že čo mi aké vyšetrenia robili, ale bolo to zbytočné, pretože výsledky boli staré a v gyncar mi robili všetko znovu.

ria16
13. jan 2020

Ahojte, ako ste postupili v Gyncare v NR? My uvazujeme nad touto klinikou, len velmi malo recenzii, vzhladom, ze su tu novi a este som trochu skepticka, co sa lekarov tíka, co mi boli ponuknutí, ze su mladí, nemaju az tolko skusenosti. Ako ste na tom vy, co ste ich uz navstivili?

simona296
13. jan 2020

@martinka1703 Dobrý večer martinka. Vieš mi povedať aké to bolo na prvej konzultácii? Zajtra ideme prvý krát a som trosku nervozna. Dakujem

martinka1703
autor
13. jan 2020

@ria16 my mame dobre skusenosti, boli sme na umelom uz, prvy transfer hned uspesny 🙂 boli sme u dr. hladovcovej 🙂

momo87
14. jan 2020

Ahojte, tiež chodíme do gyncare Nitra, žial prvý pokus neúspešný....ale ideme znova 😊kolko ste si dávali vkladat ak sa smiem spytať martinka1703?

martinka1703
autor
14. jan 2020

@momo87 1embryo ;)

wewe14071990
15. jan 2020

Ahojte, aj my sme zacali chodiť do Gyncare Nitra, u nas horsi spg,takze pojdeme aj my na umele...ja dufam,ze sa to podari .kocky,kolko trvalo kym ste sa od počiatočných vyšetrení dostali k vkladu a kolko vas to vyslo €. Ďakujem z ainfo

momo87
16. jan 2020

@wewe14071990 to podla mna zavaži aj od výsledkov....my sme nemali najhoršie vysledky a pani doktorka dúfala (ako aj my) , že sa to môže podarit aj prirodzene. Tak sme sledovali ovuláciu pichala som si ovitrelle ale bohužial všetko bez výsledku 🙄 (cca rok a pól aj s prestavkami)tak sme sa odhodlali na umelé, podava sa žiadosť do poistovne tam to o par dní schvália potom od ďalšieho menzesu sa ide aj do toho, aspon u nás to bolo tak 😉 My sme platili 1250(máme vela mrazáčikov našťastie) plus lieky a injekcie cca 250...

wewe14071990
16. jan 2020

@momo87 a co kolko z toho preplatila poisťovňa a kolko vy z vlastného...nuz u nas to bude na diagnozu,cize ratam rovno s tym umelym...takze v marci by sme mohli uz ist na to

momo87
17. jan 2020

@wewe14071990, na ich stránke www.gyncare.sk je cennik tam maju pekne rozpisané čo hradí poisťovna a čo je už nad rámec a hradíte si vy ako napr: predlžená kultivácia, zmrazenie, techniky oplodnenia ICSI alebo PICSI....

wewe14071990
17. jan 2020

@momo87 ďakujem,kuknem, len to,ze vobec neviem co vsetko do toho spada,resp. Co treba absolvovať a co je zbytočne..pogooglim

momo87
17. jan 2020

@wewe14071990, že čo treba absolvovať to potom pekne vysvetlia v Gyncare, aj znova aj od výslekov zaváži, že čo vám ponúknu aby šance na otehotnenie boli čo najvyššie 😉🙏

majami1312
7. jan 2021

@martinka1703 dobre rano a co podarilosa lebo aj sa chistam aj ja tam chodim

doboska14
29. jan 2021

Ahojte, je tu niekto kto absolvoval ivf v gyncare v nr?

babo44
1. mar 2021

@ria16 písala som spravu.

frida1990
2. mar 2021

@martinka1703 ahoj Martinka, s vami sa bavili s oboma? Lebo my sme boli dnes prvýkrát a trocha sklamanie, s mužom sa nikto nebavil, len ho zavolali na spermiogram a dovidenia, žiadne spoločné sedenie s lekárom, kde by nám obom povedali pár slov, viac menej sa bavili iba so mnou, hoci u nás je problém práve u muža 🤔. Ten prístup ma trocha zaskočil. Akoby sa ho to ani netýkalo.

martinka1703
autor
3. mar 2021

@frida1990 ahoj, ano s oboma...hmmm, zvlastne, mozno kvoli korona situacii je teraz zmena...u muza je najdolezitejsie vysetrit spermiogriam, to asi zvladne aj sam 🙂 ostatne mu vies povedat aj ty ;)

petkasaurus
5. mar 2021

Ahojte, my ideme koncom marca 1.krat k doktorovi, snad to nebude oddelena konzultácia, keďže tam ideme ako pár, tak ma trosku zaskocil príspevok vyssie.. Chcem sa spytat, ake vyšetrenia vedia spravit oni pod jednou strechou, aj tie hematologicke, genetické atd? Tie sa robia automaticky? Nechcem predbiehat... Nejak som ale dost nervozna..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre