Gynekológovia v Košiciach

slniecko803
24. mar 2013

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť s Vami na otázku, ktorý gynekológ/ička, je podľa vás v Košiciach najlepší resp. s ktorým máte najlepšie skúsenosti? Čo sa týka nielen určenia diagnózy, ale aj prístupu a ochoty. Ďakujem za Vaše rady.

slniecko803
autor
24. mar 2013

Ešte chcem podotknúť, že sa chystám prvý krát na vyšetrenie ku gynekológovi, odhodlávam sa už na to dlhšiu dobu a moje známe mi poradili už všelijakých doktorov, no chcela by som počuť viacero názorov a podľa toho sa rozhodnúť 🙂

lilysk
24. mar 2013

@slniecko803 Ahoj
MUDr.Lendak v Saci -robi tam len externe niektore dni ,ale nedam na neho dopustit 🙂

jarka721
24. mar 2013

@lilysk tak to teda hej!!!tohto lekára tiež odporúčam!!!má užasný prístup 🙂 dlhoročné skúsenosti 🙂 a je sympaťák 😉

stefi76
24. mar 2013

mudr. mikulová na panelovej , empatická žena a výborná odborníčka.

zonjushe
24. mar 2013

MUDr. Mikulová Janka..jednoznacne..

niki18
24. mar 2013

Suhlasim s Mudr. Jankou Mikulovou! !!!!!

slniecko803
autor
24. mar 2013

Ďakujem veľmi pekne za tipy a neviete ako je to s príjmom nových pacientiek u Mudr. Mikulovej, nemajú s tým problém? A koľko dní vopred sa mám cca objednať?

miapia
24. mar 2013

MNA BY TO TIEZ ZAUJIMALO, SOM Z PRESOVA , ALE TYCH LEKAROV TU MAM PLNE ZUBY....

slniecko803
autor
24. mar 2013

@lilysk
@jarka721
Ahojte, a vedeli by ste mi naňho hodiť kontakt? 🙂 Ordinuje v Nemocnici v Šaci alebo na Vstupnom areáli? Ináč, on by mi úplne vyhovoval, keďže ja bývam v Šaci. Len, či bude mať čas a kedy, keď tu ordinuje externe.

jarka721
24. mar 2013

@slniecko803 no mobil ti naňho nedám,predsa je to súkromné číslo......ale každú stredu je v Šaci v nemocnici,štvrtok je v Períne tam ti viem dať číslo do ambulancie 🙂 ak sa chceš objednať,ale on ťa vezme aj tak keď prídeš ráno a zapíšeš sa 🙂 ja som z Perína a ak by si chcela tu prísť na vyšetrenie -neviem ako berie v Šaci ,ale kartu ti môže po dohode odniesť tam-tak príď hneď ráno lebo je tu vždy spústa žien 🙂 😉