Aké máte skúsenosti, rady, úspechy i neúspechy v Helios v Banskej Bystrici?

monika20111990
13. jún 2019

Ahojte ja chodim do BB do Heliosu a som veľmi spokojná sú tam veľmi príjemný doktori sestričky cítime sa tam príjemne a vidím ze sa nám snažia pomôcť a ze ich to baví ze to neberú ze je to práca touto cestou sa im chcem aj poďakovať ze sú taký aký sú a ze nás vždy privítajú s usmevom a s podaním ruky. Aj p. Dr. Krajkovič veľmi príjemný doktor. Tento mesiac prave 17.6. V pondelok nás čaká odber krvi po našej prvej IUI mám veľký strach ale sme obaja v poriadku manzel ma výborný spermiogram ja vraj tiez mozem rodit každý rok len mám proti latky proti spermiam 😢podarilo sa to nejakej snazilke a tiez mala protilatky a boli ste obaja v poriadku?

vika81
19. jún 2019

Ahoj, mimo temu ale ponukam balenie Meriofert 75IU (exp 03/2020) a Meriofert 150IU (exp.11/2019). otehotnela som pred IVF s AMH 0,4. (Nezufajte). Keby ste niekto potrebovali dodám lacnejšie ( polka ceny)s bločkom,v lekárni mi to odmietajú prijať naspäť. Tel. 0915937997

inava
19. jún 2019

Dobrý večer.Ja som s CAR Helios Martin a Banská Bystrica veĺmi spokojná.Pomohli mi otehotniet a mám dve krásne zdravé detičky.Dievčatko,ktoré sa narodilo v 2014 a chlapček tento rok v apríli.Veĺmi pekne im ďakujem.

mirpet
19. jún 2019

Aj my sme s CRM spokojni. Vdaka P.Bohu a aj CRM celemu timu mame dnes uz 8mesacneho synceka. Boli sme naozaj spokojni. Pristup,lekari,sestricky,koordinatorky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre