Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hľadám darcu spermií

emily0412
28. dec 2015

Ahojky. Chcem sa spytat ci by sa tu nasiel dobrovolny darca spermii pre moju kamaratku. Je mozna aj odmena - formou striekacky alebo na klinike dakujem

bibiana20
28. dec 2015

😀 😀 😀 😀 😀 formou striekacky 😀 sak darca ma vlasnu striekacku 😀 prepac,ale toto je uz aj na mna vela,dakujem za sprijemnenie vecera 😀

libka1
28. dec 2015

mrkni na akej si stranke a skus pohladat nejaku inu. tu najdes skor prijemkyne spermatu ako darcov 😀 😀 😀 aj ked obcas nejakych podozrivych co tu prispievaju vidim...

janinah
28. dec 2015

si snažilka vraj,tak jej "poskytni" manžela 😀 ....tu sa to len tak hemží mladými dobre vyzerajúcimi mužmi slobodného zmýšľania 😉 ...ach jaj,niektoré otázky stoja za to 😀

sono2
28. dec 2015

@emily0412 to sa tak nerobí a na klinike anonymne. To sa len tak do striekačky nedá dať hore dole, veď to je biologicky materiál má to nejaké zásady. A na klinike musia byť manželia, požiadať O darcovstvo, ináč to opäť neni možné. Ved nech sa s niekým vyspi v čase ovulácie.

zlevysavam
28. dec 2015

@sono2 To nie je pravda. Staci ist do barcelony alebo kodane, tam ziadneho manzela nepotrebuje a to co hlada "pre kamaratku" jej tam normalne predaju a aplikuju. Dokonca si moze vybrat, ake chce aby mal darca vlasy, oci, kozu, ci je moznost ho kontaktovat

moni244
28. dec 2015

Och moj boze 😀 skoro som si cvrkla od smiechu, dnes to tu vedie z bizarnostami, boze, nech uz prazdniny skoncia

zlevysavam
28. dec 2015

Tu mate par takych, ktorych <>----- <>----- mozu byt vase 😀 😀 😉 http://uk.storkklinik.dk/646/stork-donor-sperm

emily0412
autor
28. dec 2015

Dakujem za link. Nehladam pre seba ja uz som mozno tehu cakam na mechu ci pride v sobotu alebo nie. Dakujem 🙂

sono2
28. dec 2015

@zlevysavam jasné, myslela som, že sa myslí V rámci Slovenska.

zlevysavam
28. dec 2015

@sono2 Vies co, ale zaujimalo by ma ci to formou striekacky naozaj nemoze fungovat. Lebo ked muzi nosia na spermiogramy spermie v kelimku pod pazuchou a potom ich davaju testovat....a nejake zive im tam najdu....mozno by aj fungovali este. Raz som sa tom dobre smiala, ked mi niekto rozpraval, ako niesol spermie pod pazuchou metrom k lekarovi

emily0412
autor
28. dec 2015

Ano funguje to striekackou 😉 ale treba dodrzat cas, spermie ziju tak max polhodku.

zlevysavam
28. dec 2015

@emily0412 Hej, tiez musel s tym byt tam do 30 min. No zaujimave 😉

zita19
28. dec 2015

Nie je jednoduchsie zucastnit sa nejakej chodbovice na intakoch? Tam sa darcov nejde habadej. Poniektori aj pohladni. Dokonca aj iteligentny exemplar sa moze najst, aj ked pri dnesnom stave vysokeho skolstva nie je studium na VS zarukou intelektu, obzvlast vyssieho.

zlevysavam
28. dec 2015

To uz radsej si to nechat poslat z Danska. Tie aspon nemaju geneticke choroby, pohl. chorobam sa tiez vyhnes a ani nemas riziko, ze ta da niekto na sud a zacne sa domahat otcovskych prav. Ako citam, dorazia do 4 dni

sardinka335
28. dec 2015

a to je tvoja kamoška v takej krize, ze nema darcu? @emily0412
Ak ide o spermie tak tých čo ,,potrebuju von,, beha po meste habadej. Možno stačí ist par krát na disku v meste - vidim ze si ,,blavačka,, takze tu je lokálov a podnikov do bludu...a roztúzených mládencov ,,jakbysmet,, a kamoška spojí príjemné s uzitočným a dotyčný sa nikdy nemusí dozvedieť ze ma dieťa.
Mne by sa na to nechcelo ist voooobec takto komplikovane a predstava ze do mna ,,strieka striekačka,, ak som zdrava zena.. 🙂

sissy27
28. dec 2015

@emily0412 veď nech opáči pokec alebo inú internetovú komunitu, aspoň si vyberie nejaký ten genetický základ 😅 nemusí fešimu hneď vešať na nos že o čo ide, no a má to dva v jednom - aj si užije, aj možno sa podarí matkou stať...neverím, že je taká škaredá, žeby nenašla nikoho na nezáväzné radovánky... vieš, tu sú poväčšine ženy vydaté, ktoré by toho svojho ani záhradu pri dome pokosiť nepožičali a nie ešte záhradku pod inou sukňou, alebo single, ktoré by možno tiež samé potrebovali záhradníka 😅

kleofaszkutya
28. dec 2015

Ahoj, kolko spermii potrebujes?

libka1
28. dec 2015

@kleofaszkutya podla mna tak pol vedra by jej mohlo stacit 😀 😀

lubicamacakova
28. dec 2015

Baby ste ma rozosmiali 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂dík

velkacica
28. dec 2015

kliniky v SR oplodňujú ženy žijúce v manželskom zväzku; ak ide o slobodnú, potenciálny otec ("darca spermií") musí byť známy i andrologicko-urologicky vyšetrený (spermiogram, odber atď.). Teda žiadne oplodňovanie nejakým utajeným "fantómom". Existencia muža-otca sa vyžaduje aj v prípade použitia spermií cudzích, ak vlastné neexistujú alebo sú nepoužiteľné. Kliniky nemajú za cieľ produkovať neúplné rodiny, slobodné mamičky.

katka1981
28. dec 2015

Ja hladam niekoho kto mi prinesie francuzsky kremes - hned!

katka1981
28. dec 2015

@emily0412. inzerat treba dat na Bazos, davali reklamy, ze tam najdes vsetko 😀 A potom je jednoducha moznost ist niekam na diskoteku a byt pritulna. Mozno si aj Kollar najde cas, on rad rozdava semeno.

katka1981
28. dec 2015

@kleofaszkutya, jedna, staci 🙂

tova
29. dec 2015

ten dnesny svet a pojem "rodina" No ako takato zena vysvetli dietatu kto je otec a ako ho pocala? ved to dieta sa narodi uz s depkou.

maslenka47
29. dec 2015

@tova nie je pravda. Ak bude dieta zit len s matkou v prdstave, ze ho doniesol bocian, tak to bude povazovat za normalne. Ziadna biologicka potreba mat dvoch rodicov u ludi nie je. Problem moze nastat vtedy, ked bude komfrontovane s faktom, ze ine deti otca maju a ono nie. Tu zavisi od toho, ako sa to dietatu poda a ci vysvetlenoe prijme. Nechcem obhajovat dieta bez rodiny, ale pisat, ze sa narodi s depkou je uz tiez trochu moc.

@emily0412 na diskoteke zozenie, amonymne. Mozno az tak anonymne, ze ani sama si nebude pamatat s kym 😀 Ked bude sikovna, moze pozbierat material od viacerych na zvysenie sanci 😀

tova
29. dec 2015

@maslenka47 to dieta si zacne uvedomovat ze ine deti maju otca velmi skoro od 2r. dovtedu moze verit rozpravku bocianov. Co potom? kazde dita potrebuje 2 rodicov, samozrejme vychova aj jeden ale biologia je stavanana dvoch. od kazdeho rodica su uci nieco ine. Mala som spoluziaka na strednej ktory bol splodeny z nezavazneho sexu a vyrastal bez otca (starsie deti sa dozvedia detajly) a bol naozaj utiahnuty, tichy, mal malo kamaratov a casto sa mu posmievalo koli tomu, dokonca jedinacik, musel aj opakovat rocnik. Ako dospela popemyslaj, aky by si mala pocit keby si tvoja mama kupila ampulku cez internet aby ta stvorila? co by si pomyslela o bio otcovi ktory ampulky rozpredaval a ktovie kolko surodencov po svete este beha?

marcella24
29. dec 2015

ach boze dieta od cudzieho muza no nechcela by som som spermie od bohviekoho nee

maslenka47
29. dec 2015

@tova moje dieta je utiahnute, tiche, kamaratov nema, v 4 rokoch je vobec problem ho presvedcit, aby vobec chytil ceruzku do ruky (ak nahodou chyti, tak maximalne nacmara nieco "surrealisticke") .. rodicov ma oboch a splodeny bol 2 roky po uzavreti manzelstva... nechcem vediet, co nas caka, ked zacne chodit do skoly. Naozaj si presvedcena o tom, ze tvoj spoluziak bol taky, aky bol, prave kvoli tomu, ze nemal otca? Ja si to nemyslim a uz vobec by som si nedovolila pouzit to v argumentacii ako nejaky dokaz niecoho.