Máte skúsenosti s iba 1 embryom a KET?

semisa
22. máj 2019

Ahojtr, potrebujem sa porozpravat. Somv IVF cykle. Odobeali mi 4 vajicka a prezilo to po PK iba 1 embryjko. Vlozit mi ho hned nemozu, lebo este ine liecim a mala by som mat az KET. Mate niekto podobny pripad a ako ste dopadli. Ja tomu moc ani neverim, ze to vyjde. Okrem toho mam vzrasty na maternici a zvysene NK bunky. Diky za komenty 😊

janulka257
23. máj 2019

@semisa ahoj, trochu mi pripominas mňa... nám sa síce podarili 3 embryjka, ale 1. vklad nevyšiel. Potom mi zistili trombofiliu a tiež zvýšené NK bunky a alergiu na manželove spermie... Tie NK bunky sa dajú podchytiť, chodievala som na infúzie intralipidov na Repro imuno. A picham si Clexane a užívam anopyrin od hematologa. KET nám vyšiel potom 😉 navyše tiež som mala v maternici nejaké kalcifikaty či čo. Ale dobrá správa je, že KET býva úspešnejší - je kvalitnejšie endometrium.
Takže hlavu hore, nehádž flintu do žita! Treba veriť že to dobre dopadne. ❤️ veď práve preto to predsa podstupujete, aby to vyšlo ❤️ držím palce

semisa
autor
29. máj 2019

@janulka257 dakujem za povzbudenie. 😘 ja som uz zufala .. teraz mam mat este imunologu a hematologiu a potom vklad... ale som sa rozhodla, ze ak to nevyjde, uz do toho nepojdem

janulka257
2. jún 2019

@semisa uvidíš... držím palce 😍😘

mkatkam
4. jún 2019

@semisa nám nevyšli 2.ivf cykly a s tým spojené ket. Teraz som mala 3.cyklus,vklad sa odložil a tiež som išla až na ket a ten zatiaľ vyšiel. Som 23tt. Treba vydržať a dufat.nic iné neviem poradiť.

semisa
autor
4. jún 2019

@mkatkam dakujem a drzim palce ... no insie mi nezostava

katinkakatka
27. jún 2019

@semisa ahoj 🙂 ja som na tom podobne. Prvy ivf cyklus ktory som kedy mala a nedopadol najlepsie. Strasne tazko som niesla vedlajsie ucinky liekov, potom mi zobrali 22 vajicok co ustilo k hyperstimulacnemu syndromu, tiez ziadna sranda. Ostali 12 vajicok ale koli zlym spermiam ostalo len 6 a zevraj tiez koli tym spermiam prezilo len jedno jedine. Koli hyperstimulacnemu syndromu som tiez musela ist na ket, ktory sa odlozil az o 2 mesiace. Bola som na nom v piatok. Dnes je to 6 den od vkladu a nedalo mi a spravila som si ten vysokocitlivy test. Bol biely jak sneh. Tak teraz neviem ci zufat alebo dufat ze ci vobec este je sanca. Je to tazke, nikdy by som neverila ze ma to tak zoberie. A tiez ma desi predstava si tym prejst znova koli vsetkym tym vedlajsim ucinkom, samozrejme aj koli financiam, a hlavne sa bojim ze co ak vysledok vude zasa taky slaby (1embryjko) alebo este horsi.

semisa
autor
27. jún 2019

@katinkakatka to mi je luto.. je to velmi narocne.. orrsne tohti sa bojim ze bude vklad a neuchyti sa a ma to zoberie moc... drzim palceky... ja by som tiez testovala osto sest...

semisa
autor
27. jún 2019
katinkakatka
30. jún 2019

@semisa dnes je to 10 den, dnes by som aj mala dostat menstruaciu, co je ale u mna velmi otazne kedy ju dostanem kedze koli PCO som nikdy nemala pravidelnu, avsak rano som si nasla spinenie, tak teraz dufam ze je to to uhniezdenie a nie priznak ze prichadza menstruacia. Ale nedalo mi to a spravila som si aj test. Biely jak sneh zasa 😢

semisa
autor
30. jún 2019

@katinkakatka to ma mrzi... ale moze to byt uhniezdovanie

katinkakatka
30. jún 2019

@semisa no zosilnuje sa to, presne tak ako to mavam pred menstruaciou. Zacinam byt nestastna :(. Tebe sa ako dari?

semisa
autor
30. jún 2019

@katinkakatka no ja idem na intralipidy a niekedy v septembri by som mala mat vklad

sevcikovaa
30. jún 2019

Boli sme na ivf 2x...1x neuspesne,2x neuspesne no ostali nam 3embria...uz sme sa bali neuspechu tak sme tomu dali pauzu....3roky snazenia po potrate v 20tt robi svoje.. psychika robi svoje aj manzelstvo preslo skúškou....v centre nam hovorili, ze prirodzene to nepojde nikdy(zle spermie) a bum zacali sme riesit nove byvanie a teraz som v 25tt hoci prezivam každodenný strach aby sme vydrzali co najdlhšie kvôli krcku...neboj aj vam sa to podarí 😉

katinkakatka
1. júl 2019

@semisa Myslis ze by to mohlo byt uhniezdovanie? tak neskoro? nemalo by sa to diat prvych par dni? ja som uz 10 dnes :(
A co su to tie intralipidi ak sa smiem spytat? to mi nic nehovori. A preco ides az v septembri?

semisa
autor
1. júl 2019

@katinkakatka netusim.. len viem ze pri spineni je aj uhbiezdovanie.... to som citala le ....intralipidy na znizenie nk buniek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre