Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

sally2401
11. sep 2012

Toto našla na google preložené z taliančiny:

Informácie o výrobku

Čo je Inofolic?
Inofolic je produkt založený na myo-inozitol a kyselina listová schopné zlepšiť metabolické a hormonálne poruchy na základni syndrómom polycystických ovárií.

Ako to funguje?

Myo-inositol je základnou zložkou bunkových membrán a je súčasťou základných zlúčenín (druhí poslovia) k prenosu signálu rôznych molekúl ako inzulín.

To bol tiež videný ako obsah myo-inozitolu v folikulárnej tekutine (tekutina, ktorá obklopuje vajíčko pred ovuláciou) je rozhodujúce pre správne oocytov rozvoj. Naozaj, prítomnosť vysokých hladín inositol v folikulárnej tekutine je dobrý ukazovateľ kvality oocytov ..

Kyselina listová je nevyhnutná pre delenie a množenie buniek a jej prínos je veľmi dôležité pre ženy hľadajú tehotenstva. To tiež pomáha znižovať hladinu homocysteínu, ktorý sa v niektorých žien sú vysoké a sú ukazovateľom kardiovaskulárneho rizika.





Denná suplementácia Inofolic sa klinicky preukázané, že:

Zlepšuje metabolické a hormonálne profil:

- Znižuje inzulínovú rezistenciu
- Lepšie tolerancie glukózy
- Znižuje hyperandrogenism
- Zlepšuje hirzutizmus a akné
- Reguluje menštruačné cykly
- Zlepšiť kvalitu oocytov
- Navodzuje ovulácii bez viacpočetných tehotenstva
- Je to jednoduché, bezpečné a bez vedľajších účinkov.

sasie
autor
11. sep 2012

Dakujem Sally, podobne info som nasla aj ja. Hladala som resp. citala som si aj anglicke fora. Som velmi zvedava na prvy cyklus s tymto liekom.

sally2401
12. sep 2012

@sasie a zohnala si to priamo v taliansku? a je to isté že od budúceho roka to bude možné kúpiť i u nás?

sasie
autor
12. sep 2012

nie, mne to dala doktorka, akoze vzorky... testuje to na mne, ako sa to zachova. Vraj som vhodny adept a povedala mi ona ze od januara to ma byt v predaji (volnopredaj, bez predpisu). Len co som citala na forach, tak sa nato v zahranici stazovali ze je to drahe :-/ tak uvidime v januari

bibi24
19. sep 2012

Ahojte, ja som sa svojho casu tiez o tento liek zaujimala. Info o nom sa da najst aj priamo na stranke vyrobcu - talianska firma. Ja som tam napisala a dokonca boli ochotny mi ho poslat aj na slovensku, aj cenu mi poslali, ale uz si nepamatam kolko to bolo. Takze, ak mate zaujem, da sa to riesit aj takto priamo.

sasie
autor
13. okt 2012

@bibi24 no ja som ho brala mesiac a dnes som sa dozvedela ze uz som tehu 🙂 takze u mna tento liek zabral.

made
14. okt 2012

@bibi24 ahoj prosimta vedela by si pomoct chcela by som si objednat ten inofolic ale neviem sa niak k tomu dopracovat a ty tu pises ze ti to chceli poslat,mas niaky kontakt?

made
14. okt 2012

@sally2401 ahoj neskusala si zohnat cez internet ten inofolic.ja skusam ale niak sa mi nedary a chcela by som ho vyskusat.

sally2401
15. okt 2012

@made zatiaľ som ho neskúšala zháňať, iba jedna známa mi hovorila že niekto chodí do IT že by sa mi tam spýtal, ale ani sme sa nejako nedohodli.

made
15. okt 2012

@sally2401 aha, no ak by si sa rozhodla si ho dat kupit das mi vediet urcite by som si ho kupila aj ja.az sa mi rozum zastavuje ze to neni u nas dostat. 😒 😒

kraskanz1
17. okt 2012

Ahojte baby aj ja som sa k tomuto lieku dnes dostala od dnes ho zacinam uzivať. tiez ho namne doktorka testuje a robi studiu bo sa zacne u nas pr edavat ale vraj uz 12 rokov sa predava v taliansku...
@sasie nechodis nahodou k dr lattakovej???bo mi dnes hovoirla dr ze ma jednu pacientku ktora to uzivala mesaic a je tehu...

kraskanz1
17. okt 2012

jaj a ja mam aj inzulinovu rezistenciu neviem ci niektra z vas to tu ma dufam ze to zabere a budem tehulka aj jaa...

sasie
autor
18. okt 2012

@kraskanz1 ano, to som ja ta tehu po mesiaci 🙂 bola zo mna nadsena

nienna
18. okt 2012

baby ak by ste niektorá objednávali tento liek tak tiež sa hlásim 🙂

nienna
18. okt 2012

@kraskanz1 waaw teda to sa mi páči, hlavne to že ked je to voľno predajné tak to asi nebude až také svinstvo. Potom daj vedieť ako ti to ide. Som zvedavá, ja beriem už 3 mesiace metformin ale zatiaľ žiadna zmena 😒 ani len krámy nemám....

mili78
18. okt 2012

@nienna ...uz sa na tom pracuje...caka sa na odpoved z Talianska 😉

kraskanz1
18. okt 2012

@nienna moja ja chodim do iscaru do BA k dr. Lattakovej a ona robi studiu o tomto lieku takze ma zaradila do studie bo som idealny pacient kolo pcos...inac aj ja som brala metfomin asi 1.5 a tiez nic... 😔

kraskanz1
18. okt 2012

@nienna no aspon som schudla 10kg inac baby mate tu niektora aj inzulinovu rezistenciu???ja ani poriadne neviem co chce byt a ci to robi velky problem pri otehu

nienna
18. okt 2012

@mili78 jeej vážne? 🙂 to je paráda, daj prosím vedieť ako to dopadlo

mili78
18. okt 2012

@nienna ...jasne, dam..kamoska co vie po taliansky mi tam napisala, tak cakame odpoved, ci budu ochotní to poslat na SK

nienna
18. okt 2012

@kraskanz1 no tak to máš dobré že si aspoň schudla....na mňa to vôbec nezaberá, v ničom 😒 ale je pravda že mám dosť nízke dávkovanie, 1275 mg denne....teeeda ja som riadne zvedavá ako sa ti bude dariť s týmto liekom 🙂 teším sa aj za teba, a tá doktorka ti vravela že sa to bude aj u nás predávať?

kraskanz1
18. okt 2012

@nienna nie bude sa to pravde podobne predavat bez receptu len neviem ako presne alebo ci to budu len centra predpisovat...pokial viem v taliansku je to volno predajny liek a predava sa tam uz 12 rokov....ja som brala siofor500 2x1 a nic mi to neurobilo iba som schudla ale ovulacia a mrcha vobec nenabhli...no ale znizenie hmotnosti bolo super aj od tohoto inofolicu by som mala schudnut malo byt vo vyliecit pcos znizit inzulinovu rezistenicu a neviem co este mala by nabehnu ovulka aj mrcha tak uvidime

sasie
autor
18. okt 2012

@nienna na obale Inofolicu ktory som brala od doktorky bolo napisane ze liek nie je viazany na lekarsky predpis. Mne doktorka v utorok hovorila zevraj sa uz naklada kamion ktory idem na SVK. Cena lieku na nete je cca 12 € za 7 baleni. Ja som brala 1 sacok vecer a jeden rano (cize 2x za den) i ked na krabicke je napisane ze denna davka je 1prasok. U mna po mesiaci s tymto liekom vyvolali krasnu ovulaciu a otehotnela som. Takze urcite odporucam ho vyskusat. Lekari odporucaju resp. hovoria o trojmesacnej liecbe. Najneskor by mal byt vraj na trhu u nas v Januari ale mozno tu bude aj skor. Drzim Vam vstkym palce! Dufam ze aj u ostatnych to bude mat take krasne vysledky babulky.

nienna
19. okt 2012

@sasie fíha, tak to rátam takých 100 euro na mesiac....ale čo už, ak by to pomohlo tak čert to ber 🙂 gratulujem ti, musí to byť super pocit....a si si istá že sa ti podarilo vďaka tomu lieku? nebrala si ešte dačo? lebo napr. taký clostyl účinkuje ešte aj nejaký čas po vysadení...

sasie
autor
20. okt 2012

@nienna no stazovali sa aj na anglickych forach ze je to drahe, ale co uz. Ja som mala dva cykly s clostylom a potom jeden cyklus s Inofolicom. Dakujem za gratulaciu, je to veru super pocit, dufam len ze vsetko dobre pojde 🙂

kraskanz1
20. okt 2012

@sasie a nepochudla si trosku od toho inofolicu????no jasne ze je to drahe vedia ze snazilky zaplatia hocico len nech su tehotne...ale tak ked to ma taky ucinok ...jaj baby inac janeviem ja sa bojim ze mi tonepomoze ze budem tych 10% neuspesnych dievcat ktorym to nepomoze...

sasie
autor
20. okt 2012

@kraskanz1 no ja sa zo zasady nevazim, lebo mi to nerobi dobre na psychiku 😀. Ale hned na zaciatku ako som zacala chodit do ISCARE som asi mesiac riadne sportovala a schudla som par kileciek, ale potom to uz postupne upadalo. No zacala som sa o nieco lepsie stravovat a pouzivat viac biliniek a pozerala som sa ake veci kupujem (obsahy e-ciek a pod.). Tiez som obmedzila sladke (i ked jeden tyzden pred MS ma islo rozdrapit, to som si sladke proste dat musela). Takze ano, nieco som schudla ale aj pribrala po schudnuti. A neboj, ja som si tiez myslela ze patrim k tym 10%. Nevedela som si predstavit ze budem niekedy tehu a ze sa mi raz podari uvidiet dve ciarky na teste. Nikdy mi nevyslo nic pozitivne, dokonca ani ovulacne testy 😀

nienna
21. okt 2012

@kraskanz1 neboooj sa 🙂 ber to tak, že ked nevyjde toto, vyjde dačo iné, skús to nebrať vážne, lebo väčšinou vtedy sa zadarí, ja viem že to je asi ťažké, ale skús.....držím ti silno palce a verím že ti to pomôže, možno síce nie na prvý cyklus ako sasie ale trpezlivosť ruže a deti prináša 😉

kraskanz1
21. okt 2012

@sasie a tebe zvykla chodit mrcha??? mne nechodi absolutne ..co sa tyka vahy ja ked som zacala chodit do iscare mala som 110kg pak mi nasadili siofor a schudla som na 100a to od vtedy zrzim ....no nebudem sam nad tym stresova nema to zmysel lebo bud to vyjde alebo nie....

kraskanz1
21. okt 2012

@nienna no vsak toto cele snazenie je zalozene na obrovskej davke trpezlivosti..inac mi uz mame za sebou jednu stymulku na ivf ale nevyslo nam to mala som 13 vajicok ale ani jedno sa neoplodnilo... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre