Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

labanka
17. jan 2013

ahojte kocky, kde kupim ten Inofolic? 😉

niveagirl
17. jan 2013

@labanka Ahoj! http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-... tu si ho môžeš objednať 🙂 Ale veľa dievčat si ho objednalo priamo v lekárni, je to lacnejšie ale len o to poštovné, ale aj tak. Jedna kočka mi písala, že si ho ráno objednala, a poobede si ho už mohla vyzdvinúť. Máme tu skupinku " Snažilky" ak chceš, pridaj sa, radi ťa privýtame 🙂 Tam tiež písali baby o INOFOLIC - u.

labanka
17. jan 2013

@niveagirl supis, dakujem, uz som to nasla 🙂 a aj objednala a kedze som z KE tak tam mam aj osobny odber.
rada sa pridam, ja som uz taka 2-rocna snazilka a uz to tu poznaaaam 🙂

eja82
17. jan 2013

Ahojte... som tu tiež nová... čítam túto diskusiu už od začiatku a chcem sa tiež podeliť o skúsenosti s inofolicom... lekár mi diagnostikoval PCO syndróm a odporúčal aby som ho užívala 2x denne ráno a večer. Užívam ho už od 3.12. a zatiaľ nevidím žiadne zlepšenie... Došla mi mrcha na 49DC a trvala iba jeden deň... Teraz som 18DC bola som na folikulometrii
na 10dc som mala folik 11mm a na 17dc 12mm. lekár povedal, že nech prídem zase o mesiac... takže zase nič a to sa už snažíme od leta...

kraskanz1
17. jan 2013

Baby ja ho berem uz 4 mesiac a stale nic teraz som mala aj clostilbegyt tak uvidime ci bude ovulka...ale netreba to hned vzdavat ja tomu lieku verim na ten liek boli studie a na zahranicnich forach sa pise len dobre o nom nebojte sa zacne to tu padat pozitivnymi tehu testmi neverim ze by sme tych 10% zien stretli na jednom mieste...

gerdusha
18. jan 2013

Baby, ktorasi ste tu pisala, ze vam trpli prsty na ruke, ked ste brali inofolic. Aj mne dnes rano zacali. Ako dlho vam to trvalo? Alebo ste sa vykaslali na inofolic?

donna11
18. jan 2013

ahojte, chcem sa spytat, tie co nevidite nejake zmeny na vahu..vraj u zien s nadvahou nema az taky ucinok..a asi ucinok inofolicu zavisi aj od problemu, aky mate..u mna je vsetko v poriadku az na nizsi progesteron, kt mi dr robila v 21DC nezavisle od toho, ze ovu mavam az na 23DC.inak mam vsetko ostatne v poriadku a ms som dostavala na 35DC..
..moja vaha je v norme a tento cyklus som mala ovulaciu sice v DC ako predtym (22-23DC), ale mala som dost vela hlienu - co inokedy vobec nepozorujem, ovu bola velmi silno bolestiva, parkrat pred a potom som zmerala BT a sedi na prebehnutu ovu..momentalne mavam aj telesnu teplotu zvysenu 37,1°C, prsia ma bolia mierne, ale zato su uz velkostou take, ako ked som bola tehu a to do ms mi ostava viac nez tyzden!!
..aj ked sa mi nepodari hned tento mesiac otehu, som pozitivne naladena, lebo vidim, ze nieco sa naozaj deje.. 🙂

sarafortuna
19. jan 2013

ahojte,
dievčatá nemá niekto problém so špinením... 😕
Ja som bola chorá a brala som ATB, tak som vynechala NOSITOL - a teraz neviem, či práve preto, že som ho vynechala sa mi nepokazil cyklus, no môže to byť aj z choroby... niekedy som mala také špinenie a krv uprostred cyklu (dlhodobo) a už som myslela, že sa telo z tohto blbého obdobia dostalo... 😔
Idem ho naspäť nasadiť - hoci mi strašne nechutí a občas ma z neho až napína - ja nenávidím, takké šumienkové nápoje 😒 😒

dadenka42
19. jan 2013

@donna11 ahoj, no ja som po týždni užívania Inofolicu mala pocit, že len jem a jem...a bolo to poznať aj na váhe :(, no užívala som aj nejaké bylinky a tie mali "priaznivý" vplyv na metabolizmus - trávenie, teda mi chutilo jesť.... Teraz sa to už ustálilo. Ja nemám problém s cyklom, mávam pravidelný, 27-28 dní, len som opätovne po roku potratila - MA v 10.tt :(((, tak sa snažím nejak posilniť a dať dokopy, aby som mohla byť tehulka, no na 9 mesiacov, nie len prvý trimester....

belalinda
19. jan 2013

@sarafortuna ahoj, Ja mam inofolic a ten je ako by si cistu vodu pila...

belalinda
19. jan 2013

Ahojte kocky, prichadzam s dobrymi spravami 😉 Po cca 3 rokoch snazenia a mesiaci uzivania inofolicu som minuly mesiac mala chemicke tehu po I. IUI a po 3 rokoch snazenia a dvoch mesiacoch uzivania inofolicu som otehotnela prirodzene 🙂 Zacinam 6tt takze este rozhodne nie je nic vyhrate, ale sand to uz pojde hladko... Za to ci to bolo inofolicom tiki do ohms nedam, ale rozhodne ho mozem doporucit! Takze baby pekne zarabajte, pite a tehulkujte 😉

sarafortuna
19. jan 2013

@belalinda , ja som zohnala Nosifol za dobrú cenu od mojej dr., tak som už neriešila, či Inofolic alebo Nosi - no je to proste dosť nechutné, ale nevadí. mám aj čistý inofolic v tobolkách, takže môžem prestriedať...

držím palce 🙂 , takéto správičky tu potrebujeme 😉 hoci možno to boli ešte "dozvuky" stimulácie, ktoré vám pomohli... ale to je v už jedno 😵

belalinda
19. jan 2013

@sarafortuna no neviem čomu vďačiť za ten úspech ale dozvuky zo stimulácie to neboli na 100 pro 😉 mne sa vždy robili foliky bez problémov, takže to iui bolo bez stimulácie... 😎
Drzim palce!

sarafortuna
20. jan 2013

@belalinda , tak potom to bude asi Inositolom 😉
a inač, si prvá o ktkorej počujem, že IUI bez stimulácie - viem že aj holky s ovu ako hodinky stimulovali 😅 😅 😅
ale jasné, 100 doktorov 100 názorov.

Kiežby aj mne pomohol, veľmi sa bojím laparky - mám z nej paniku ☹ ☹ ☹ ale asi ma neminie - hoci ju stále odsúvam.

icer
21. jan 2013

@sasie ahoj, prosím ťa a sama si si ten liek naordinovala? alebo ti ho schválila lekárka? lebo mne davala 3 mesiace clostylbegyt, a teraz mám dostať, mesiac pauzu a znova zvýšená dávka... a neveim, či si to môžem len tak kúpiť?

icer
21. jan 2013

@belalinda ahoj, prosím ťa môžeš mi napísať do správy podrobnejšie? snažíme sa 2,5 roka, 3 mesiace som v heliose na hormonoch, clostylbegyt, ale tretí mesiac žiadny účinok, mám PCO a jeden vajcovod, dva mesiace mi dozrelo po 1 vajíčku v správnom vaječníku, ale netrafili sme plánovaný styk ako sme mali, vždy len raz, a druhé potvrdenie sa nikdy nedalo...

zuzka1606
21. jan 2013

@belalinda Krásna správa🙂takých by sme potrebovali viac🙂 veeeeeeeeeeeeeeeelmi držím palčeky🙂

sasie
autor
21. jan 2013

@icer dala mi ho doktorka v CAR centre namiesto clostylu. Brala som dva mesiace clostly a dalsi cyklus som brala uz iba inofolic - dva krat za den, rano jeden sacok a vecer druhy.

jaruska74
22. jan 2013

@sasie chcem s ata opytat ked beriem clostylbegyt a chcem brat izofolic, mozem ich brat naraz?dik

slaavika
22. jan 2013

@jaruska74 mne nasadila doktorka clostilbegyt a dufaston + mi odporucila INOFOLIC 2x denne

kraskanz1
22. jan 2013

@jaruska74 Aj ja som tak brala tento cyklus clostil 3x1 a inofolic 2x1 zajtra folikulometria tak som zvedava ci sa tam nieco vytvorilo...

jaruska74
22. jan 2013

no aj ja presne beriem clostylbegyt a duphaston a som nevedela ci teda zacat k tomu aj ten inofolic, ale dobre ked beriete vy , budem aj ja 🙂

@kraskanz1 aj ja som mala ist minuly cyklus na folikometriu, ale nebol v praci tak snad tento cyklus daco uvidime

sasie
autor
22. jan 2013

@jaruska74 ja som brala iba inofolic. Ale ak ti lekar povie, tak mozes aj obe. Ale to je uz vyssia davka, najskor by som zacala iba inofolicom dva krat za den a ak nezaberie, tak potom by som skusila ich kombinaciu po porade s lekarom.

bubo80
22. jan 2013

Ahoj mozem brat inofolic aj ked nemam ziadne zdr.problemy len sa nam nedari?

levicazlevic
23. jan 2013

No baby po vyše mesiaci brania Inofolicu som konečne dostala mrchu. Ježiš Mária ale aku silnú 😀 😀 😀 vy ste na tom ako boli, ked Vám prišla prvá mrcha?

levicazlevic
23. jan 2013

@jaruska74 mne doktorka povedala, aby som inofolic s ničim nekombinovala, že mám telo nechať, aby si samé vytvorilo cyklus, bez pomoci hormonov

levicazlevic
23. jan 2013

@icer možeš si o naordinovať, lebo nie je na predpis, je to len doplnok, ale je dobre, ked o tom informuješ dokinu, lebo je to na Slovensku novinka a ked nahodou otehotnieš, tak aby vedela, že je uspešny 🙂

nienna
23. jan 2013

@levicazlevic ahoj, ja som tiež po mesiaci brania inofolicu dostala mrchu a fest silnú....ale nevadí, hlavne že prišla, to je u mňa úspech 🙂

kraskanz1
23. jan 2013

Ahojte baby aj sem sa pochvalim mam ovulaciu 2 foliky na lavom vajecniku takze nevzdavat sa inofolik urcite pomoze aj sa mi znizila inzulinova rezistencia comu sa doktorka velmi tesiii ...a ja sa idem zblaznit od stastiaaaa....

jaruska74
23. jan 2013

@kraskanz1 tak to je uspech, tesim sa s tebou. ja som vtedy tu folikometriu nestihla tak neviem ako su na tom moje folikuly :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre