Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

ompi
6. feb 2013

@kraskanz1 Ďakujem - si zlatá, ja ti to všetko veľmi prajem a chápem tvoju veľkú radosť... Ty chodíš tiež do ISACARu, či si to pletiem? Moc, moc ti držím palčeky a budem čakať spolu s tebou ako to dopadne... 😉

kraskanz1
6. feb 2013

@ompi ano tiez iscare k dr. Lattakovej...a ty?...dakujem moja aj tebe zebere uvidis ja som tomu lieku neverila a pozri na to...silne hormony na ivf im nezaberali a nakoniec vitaminy zaberu....🙂

inusik1976
6. feb 2013

@ompi to co opisujes na tom som este nebola.naposledy som bola pred vianocami na ket ale nic 5x po sebe kazdy mesiac mi spravili ket ale nic vajicka boli ok tak neviem co sa stalo.teraz som si dala pauzu aspon 3 mesiace a zacala som brat inofolic hned prvy cyklus som mala ovulaciu beriem to ako zazrak zatial mi to staci uvidim ako dalej.

ompi
6. feb 2013

@kraskanz1 Presne, ja tiež chodím k dr. Lattakovej, plne jej dôverujem. Presne si pamätám jej reakciu keď som prišla na prvú kontrolu po zákroku. Vravela že už ma čaká, má pre mňa niečo nové a hovorila o INFOLICu. Hneď som do toho išla, bolo mesiac pred Vianocami a tak od vtedy to užívam a teraz pôjdem skoro po troch mesiacoch na prvú kontrolu, som zvedavá ako to dopadne. Ja si niekedy neviem presne určiť správny deň ovulácie, alebo či vôbec k nej dochádza... Používaš ovulačné testy, alebo aj niečo iné? Ja mám taký tester (vyzerá to ako rúž) a malo by to ukázať podľa slín, kedy prichádza k ovulácii. Mne to zdá ale nespoľahlivé, neviem? 😒

ompi
6. feb 2013

@inusik1976 Presne neviem čo je to ket... Ale úplne ťa chápem keď si dopraješ pauzu. Aj ja si niekedy poviem, že no - počkám ešte jeden cyklus a uvidím potom. Objednať sa na ďalšiu kontrolu môžem aj o mesiac...a dúfam... Horšie bolo pre mňa keď to so mno prežívala mamina aj svokra a keď nevolala jedna, tak druhá a neviem - tuším to ich sklamanie v hlase bolo ešte horšie ako to moje... Aj im by som rada dopriala radosť z vnúčatka, ale.... Tak som sa poučila a teraz sa zo všetkým pred nimi tak nezdôverujem, pre dobro všetkých... 😔

kraskanz1
6. feb 2013

@ompi Aj ja jej plne doverujem najlepsie co iscare moze mat je dr. Lattakova velmi zlata zena nie nerobim si ovu testy isla som 13teho na ultrazvuk a dr. hovori citujem...vy mate ovulaciu ja zdochnem...tak sa tomu tesila ako by to ona bola a ja som sa tam skoro rozplakala ze cooo a to bola len ovulka a nakazala kedy tutu mutu .... 😀

kraskanz1
6. feb 2013

ooooooooo 13steho 23... 😀

inusik1976
6. feb 2013

@ompi ket znamena vlozenie rozmrazeneho embria.aj ja si svoje pocity nechavam pre seba uz sa ma ani radsej nic nepytaju.len ber inofolic 2x1 a uvidis ze sa to podari ked to zabralo na mna tak musi kazdemu je pravda ze mam skor podvahu ako nadvahu.chcem zacat brat clostylbegyt ale neviem kedy mam zacat.

ompi
6. feb 2013

No dievčatá, tak do toho - stále si vravím, že príde deň, kedy aj na nás príde rad a šťastie sa na nás usmeje! 🙂 ďakujem, že ste tu.

kitulka
6. feb 2013

@kraskanz1 Jeeeeeeej dalsia INOFOLIC-ova tehulkaaaaaaa!!!!!! Tesime sa a dakujeme za spravicky a povzbudenie. Dufame, ze Ta budeme coskoro nasledovat. Drzim prsty, nech to ide ako po masle.

kraskanz1
6. feb 2013

@kitulka dakujem moja ale este potichucku ...🙂 babyy papajteho rano a vecer a bez prestavky do pol roka ste tehuu kazda jedna...ja viem ze to tu zacne padat pozitivnymi tehut estami pekne tyzden po tyzdni to zacne ja to ciiiitim.... 😵

ekka91
7. feb 2013

baby a inofolic sa moze pouzivat aj pocas menzesu???

ompi
7. feb 2013

@ekka91 Ahoj, mne Dr. vravela že ho mám brať nepretržite. Aj počas menzesu...čo aj užívam, už skoro tri mesiace. 😉

ustrachana
7. feb 2013

ahojte baby, citam uz druhy den vasu diskusiu a velmi vam drzim palce 🙂 ja dok.Lattakovej dakujem za svojho uzasneho 15 mesacneho synceka a teraz som zatuzila po druhom dietati a idem zacat uzivat tento zazrak aj ja 🙂 drzim vam palce a prajem vela poz.testikov 🙂

ompi
7. feb 2013

@ustrachana Dakujem, za podporu. Podobne ti prajem veľa šťastia k druhému dieťatku. 🙂 Synčeka ste počali prirodzene?

ustrachana
7. feb 2013

@ompi dakujem 🙂 nie, pomocou IVF

katarina1984
7. feb 2013

sasie / ja tento liek zacinm brat uz od pondelka tj 11.2.13...velmi sa na beho tesim a dufam,ze budem mat nan toleranciu. MOj gynekolog povedal.ze pri tomto by som mala mat vysokou sancu otehotniet 😉

katarina1984
7. feb 2013

sasie : ja ho zacinam brat v pondelok tj 11.2. a velmi sa na neho tesim.Moj gynekolog mi povedal,ze pri tomto uzivani by som mala mat vysoku sancu otehotniet- konecne by som mala mat ovulaciu...juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

evka444
8. feb 2013

baby myslite že by som ho mohla tiež ked som ok a nadarý sa nam?

sandri
8. feb 2013

ahojte baby, citala som celu vasu diskusiu, my sa tiez snazime uz pol roka a nic :( Tento cyklus som si naplanovala kontorlu tesne po skonceni MS, doktorka mi spravila hned aj folikulometriu, nakazala kedy sa snazit a predpisala Inofolic. Poctivo uzivam 1x denne (mne kazala len 1x a nie 2x denne), beriem ho prvy mesiac. Prvy tyzden ma neskutocne bolelo podbrusko, ale tehu som ucite nebola, bo nam zakazala cokolvek az do dna ovulacie, co mala byt 13 DC :D Teraz mam 23 DC a uz tyzden ma neskutocne bolia prsia, ale nemam pocit, ze by sa zvacili, len bolia na potlacenie a citim v nich napatie 😉 Tehu test som si nerobila, bojim sa, ze budem zasa sklamana, MS mam dostat o tyzden. Chcem sa spytat, ci niektoru z vas tiez takto strasne boleli prisa pri uzivani Inofolicu?

ompi
8. feb 2013

@evka444 Ahoj - no odbornú radu ti dať asi nemôžem, ale podľa môjho názoru ti INOFOLIC nemôže ublížiť. Sú to v podstate iba vitamíny...držím ti moc palce a prajem skoré tehotenstvo. 🙂

ompi
8. feb 2013

@sandri Ahoj - no asi je to individuálne, ale ja som bolesti v prsiach nezaregistrovala, skôr bolesti v podbrušku... 😒 Sklamaní z tehotenských testov mám už niekoľko za sebou a preto si ich už dlhšie ani nerobím. Takže úplne chápem o čom hovoríš a držím ti palčeky. 😉

lienka3031
8. feb 2013

@sandri Ahoj Sandri, ja mam presne tu istu skusenost..tiez beriem inofolic prvy mesiac (nieco vyse 2 tyzdnov), tiez asi tyzden mam do MS a uz tyzden bolest prs..jediny rozdiel u mna je, ze my sa snazime uz vyse roka🙂..ale inak presne to iste..testik si spravim az za tyzden..snad to vydrzim🙂

eja82
9. feb 2013

Ja už beriem Inofolic 3 mesiac a som úplne zúfala a neviem či ho mám brať ďalej. Cyklus sa neupravil, mam cez 40DC ovulácia nikde a pribrala som už z neho 5kg.

adulkam
9. feb 2013

Ja práve druhý týžden užívam Inofolic,len na krabičke je napísené 1 sáčok denne(nemá sa presiahnuť dávka)a mudr.mi na letáčik napísala 2xdenne.Ale užívam len jeden sáčok.
Uvidíme čo to spraví/ nespraví.Má sa užívať 3 mesiace

123zzz
10. feb 2013

@eja82 treba byt trpezliva,ked pisu ze na 3mesiace uzivat neznamena ze pocas nich sa stane zazrak,mozno tento cyklus sa ti zadary.ja som po inofoliku dostala menzes na 25DC a inokedy som mavala na 28DCaz30DC,teraz budem navyse brat od 3DCdo 5DC CLOSTYLBEGYT a foikulometria sa bude robyt ,potom pychnut pregnyl,aj ked ovu mavam ale ze si ju uplne naplanujeme povedala doktorka a potoooom zase cakat ci a kedy pride dalsi menzes.tiez mam nasadeny este od 11DC do 25DC duphaston.

jaruska74
10. feb 2013

@123zzz aj ja mam taky postup ako ty 🙂 tak uvidime

123zzz
10. feb 2013

@jaruska74 budem dufat ze sa to podary aj ked po 3rokoch snazenia a neuspesnej inseminacii v centre do ktoreho uz nechodim sa to niekdy tazko nesie.obaja sme zdravy vsetko je v naj poriadku tak oto taksie je to ked uz pary ktore mali neake problemy nas predbehli,sa mi zda ze v mojom okoi su uz asi vsetke zeny tehotne,len ja sa stale musim trapyt

jaruska74
10. feb 2013

@123zzz aj okolo mna vsetky tehotneju zazracne .........ale aja verim ze tento rok to vyjde 😉

jaruska74
10. feb 2013

@123zzz ale mne lekar povedal za 3 mesiace a dost, potom do caru

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre