• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. januára 2017 
@ada83 a stále je tam kopec národa, čooo?? som rada, že tam už nemusím chodiť, úprimne ti poviem. tak som rada, že ste si takto sadli.
28. jan 2014 o 19:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ona je super aj ako sme tam boli v piatok bolo tak kopec ludi asi bola na operacke a ked prisla zobrala ma hned aj ked asi predomnou boli ludia ale ja som tam bola len chvilu a ona ze ideme pozriet tu cystu a ze vonku je tolko ludi ze sa aj boji chodit po chodbe :slight_smile:
28. jan 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ocas hej niekedy je tam aj menej ludi ja som tam bola od tento rok kazdy tyzden aj 2 krat co uz
28. jan 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 nooo, si pamatám, že som tam veru chodila aj ja ako na hodiny klavíra....ale neboj, o chvíľku na to budeš len spomínať:slight_smile: ešte chvílku vydržíte. musíte:slight_smile:
28. jan 2014 o 19:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no musime vydrzat co uz nam ine ostava najlepsie je ze recepca uz vie kto som a nemusim jej povedat cislo ked tam prideme
28. jan 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ada83 :slight_smile:)))) to je milé.....nás takto poznali v malej krčmičke, ked sme bývali na jaskovom rade v dome, tak sme mali blízko krčmu, ked sme došli, hned sme s mužom dostali na stôl pivo...či si chcela, či nie:slight_smile:))))
28. jan 2014 o 19:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka to mas dobre tak tam musíš isť ešte na navštevu
28. jan 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby s manzelom sme sa rozhodli po stale neuspesnom otehotneni ze skocime do centra reprodukcie. Rda by som vedela ci sa nejak objednava,ci potrebujem doporucenie do gynekológa a ci si ich vysetrenie platime sami.Prepacte ze tolko otázok len je tu velmi vela stranok a neviem kde hladat.Ďakujem
29. jan 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 jaj, veru Adi, ja ked som tam bola naposledy, az som zostala zarazena, ze kolko naroda tam bolo o siedmej rano, ze uplne plne... to akoby rozdavali uz oplodne vajicka zadarmo... drzim moja, palceky silno...
30. jan 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ada83 aj ja s nou mam take skusenosti, ona si velmi sadla s manzelom, minule mu urobila kavicku, cokoladku mu k nej dala a ja som len zirala... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jan 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabella22 ahoj staci tam zavolať alebo objednať sa nemusíš nič mať
30. jan 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush123 ako sme tam boli asi pre týdnom prišli tam asi nejaký nový a recepčná nebojte sa to idú 3 ambulancie ono to len tak strašne vyzerá
30. jan 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 no lebo citam ze treba priniest zdravotnu kartu a niake odbery...ja len ze aby nas neposlali prec....no objednala som sa dnes a dali mi 13.2...platila si nieco aj za tie uvodne konzultacie??
30. jan 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 neposlu ta prec my sme nic nemali platis len za spermiogram 9 eur
30. jan 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 a ku komu ides? To len keby si mala je to dobre ale ak nemas nic oni si vsetko urobia co potrebuju
30. jan 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 lebo nemame nic porobene ked nam dali termin o 2 tyzdne tak nech to urobia rovno tam....vies co reismulerova sa tusim vola...
30. jan 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby aj mi sme chodili do iscaru, personal bol super. Niekedy som tam bola aj 2x za den. A dnes nam doma beha uz skoro dvojrocny chlapec. Prajem vam, aby sa vam ten najkrasi sen splnil co najskor.
30. jan 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@isabella22 ona je super nemas sa coho bat vsetko ti povie je dost ukecana
30. jan 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no ako trosku mam strach ale to mozno len z toho prveho kontaktu ze este neviem co a jak....ty si komu chodila chodis??
30. jan 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 ja som chodila k lattakovej ale išla na matersku teraz chodim k reismulerovej aj dnes som bola u nej a idem aj v pondelok
31. jan 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 ahoj ja idem 3.2.2014 dala som si urobit to co maju napisane na nete, ale to je len krvny obraz a ci nemas HIV, aspon budem mat nieco uz hotove lebo kazdy den chodit do Ba tak to asi tazko :frowning2:
31. jan 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 mne povedala na recepcii 15e
31. jan 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 neboj saaaa, oni sú tam zlatí. všetko ti dr. vysvetlí. držím prsty.
31. jan 2014 o 13:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka2405 hej aj mne povedala 15 eur...a ze ma nakoniec objednali k dr.valkymu :unamused: tak neviem....no tak ja asi tazko kazdy den do BA ked som z topolcian....
31. jan 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 no prave ja som z Piestan takze radsej som si tie testy co tam mali napisane uz dala urobit.
31. jan 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka2405 tak ja nemam problem aby mi zobrali krv nakolko robim v nemocnici a urobia mi ich na pockanie a asi to bude lepsie aspon nebudem zato platit...
31. jan 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 Valky nie je zly, hoci je tiez svojsky, prekazat vam moze akurat jeho vek a zadumcivost, ale je aj on srandista a hlavne sa ho vela, vela pytajte, odpovie na vsetko... pokial sa nebudete pytat, vela toho nenahovori :slight_smile:
31. jan 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte baby aj mi sme chodili do iscaru cca 4 roky. Niekedy som tam bola aj viackrát týždeň. A dnes máme doma beha trojrocného chlapečeka. A úprimne verím, že sa to podarí každej, len to nevzdávať a hlavu hore. :slight_smile:
31. jan 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, ja som absolvovala prvý pohovor u docenta a bola som sklamana, netrvalo to ani 10 minut, len mi zobrali krv a nic som sa nedozvedela, tak som ich na recepcii poziadala, ze chcem ist k dr reismulerovej (chodi k nej aj kamoska a neda na nu dopustit) a nebol s tym ziadny problem. Vraj si lekara mozme vybrat. Bola som u nej minulý tyzden a baby poviem vam bola som velmi milo prekvapena, bola skvela, vsetko mi vysvetlila aj ked mala toho vela, a normalne sa tesim na kontrolu :slight_smile: ziadny stres ked k nej idete :slight_smile: super, fakt som sa nestretla u lekara s takym pristupom.
31. jan 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush123 po pravde fakt som nechcela ist k nemu lebo od vysky mi tu docenti idu na city :confounded: tak pytat sa budem on porobi aj tie vysetrenia?a kolko asi trva jedno sedenie??
31. jan 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok