ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 a stále je tam kopec národa, čooo?? som rada, že tam už nemusím chodiť, úprimne ti poviem. tak som rada, že ste si takto sadli.

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ona je super aj ako sme tam boli v piatok bolo tak kopec ludi asi bola na operacke a ked prisla zobrala ma hned aj ked asi predomnou boli ludia ale ja som tam bola len chvilu a ona ze ideme pozriet tu cystu a ze vonku je tolko ludi ze sa aj boji chodit po chodbe 🙂

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ocas hej niekedy je tam aj menej ludi ja som tam bola od tento rok kazdy tyzden aj 2 krat co uz

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 nooo, si pamatám, že som tam veru chodila aj ja ako na hodiny klavíra....ale neboj, o chvíľku na to budeš len spomínať🙂 ešte chvílku vydržíte. musíte🙂

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka no musime vydrzat co uz nam ine ostava najlepsie je ze recepca uz vie kto som a nemusim jej povedat cislo ked tam prideme

cucoriedkacucoriedka
28. jan 2014

@ada83 🙂)))) to je milé.....nás takto poznali v malej krčmičke, ked sme bývali na jaskovom rade v dome, tak sme mali blízko krčmu, ked sme došli, hned sme s mužom dostali na stôl pivo...či si chcela, či nie🙂))))

ada83
28. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka to mas dobre tak tam musíš isť ešte na navštevu

isabella22
29. jan 2014

ahojte baby s manzelom sme sa rozhodli po stale neuspesnom otehotneni ze skocime do centra reprodukcie. Rda by som vedela ci sa nejak objednava,ci potrebujem doporucenie do gynekológa a ci si ich vysetrenie platime sami.Prepacte ze tolko otázok len je tu velmi vela stranok a neviem kde hladat.Ďakujem

lindush123
30. jan 2014

@ada83 jaj, veru Adi, ja ked som tam bola naposledy, az som zostala zarazena, ze kolko naroda tam bolo o siedmej rano, ze uplne plne... to akoby rozdavali uz oplodne vajicka zadarmo... drzim moja, palceky silno...

lindush123
30. jan 2014

@ada83 aj ja s nou mam take skusenosti, ona si velmi sadla s manzelom, minule mu urobila kavicku, cokoladku mu k nej dala a ja som len zirala... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada83
30. jan 2014

@isabella22 ahoj staci tam zavolať alebo objednať sa nemusíš nič mať

ada83
30. jan 2014

@lindush123 ako sme tam boli asi pre týdnom prišli tam asi nejaký nový a recepčná nebojte sa to idú 3 ambulancie ono to len tak strašne vyzerá

isabella22
30. jan 2014

@ada83 no lebo citam ze treba priniest zdravotnu kartu a niake odbery...ja len ze aby nas neposlali prec....no objednala som sa dnes a dali mi 13.2...platila si nieco aj za tie uvodne konzultacie??

ada83
30. jan 2014

@isabella22 neposlu ta prec my sme nic nemali platis len za spermiogram 9 eur

ada83
30. jan 2014

@isabella22 a ku komu ides? To len keby si mala je to dobre ale ak nemas nic oni si vsetko urobia co potrebuju

isabella22
30. jan 2014

@ada83 lebo nemame nic porobene ked nam dali termin o 2 tyzdne tak nech to urobia rovno tam....vies co reismulerova sa tusim vola...

kaaaty
30. jan 2014

Ahojte baby aj mi sme chodili do iscaru, personal bol super. Niekedy som tam bola aj 2x za den. A dnes nam doma beha uz skoro dvojrocny chlapec. Prajem vam, aby sa vam ten najkrasi sen splnil co najskor.

ada83
30. jan 2014

@isabella22 ona je super nemas sa coho bat vsetko ti povie je dost ukecana

isabella22
30. jan 2014

@ada83 no ako trosku mam strach ale to mozno len z toho prveho kontaktu ze este neviem co a jak....ty si komu chodila chodis??

ada83
31. jan 2014

@isabella22 ja som chodila k lattakovej ale išla na matersku teraz chodim k reismulerovej aj dnes som bola u nej a idem aj v pondelok

lucka2405
31. jan 2014

@isabella22 ahoj ja idem 3.2.2014 dala som si urobit to co maju napisane na nete, ale to je len krvny obraz a ci nemas HIV, aspon budem mat nieco uz hotove lebo kazdy den chodit do Ba tak to asi tazko ☹

lucka2405
31. jan 2014

@isabella22 mne povedala na recepcii 15e

cucoriedkacucoriedka
31. jan 2014

@isabella22 neboj saaaa, oni sú tam zlatí. všetko ti dr. vysvetlí. držím prsty.

isabella22
31. jan 2014

@lucka2405 hej aj mne povedala 15 eur...a ze ma nakoniec objednali k dr.valkymu 😒 tak neviem....no tak ja asi tazko kazdy den do BA ked som z topolcian....

lucka2405
31. jan 2014

@isabella22 no prave ja som z Piestan takze radsej som si tie testy co tam mali napisane uz dala urobit.

isabella22
31. jan 2014

@lucka2405 tak ja nemam problem aby mi zobrali krv nakolko robim v nemocnici a urobia mi ich na pockanie a asi to bude lepsie aspon nebudem zato platit...

lindush123
31. jan 2014

@isabella22 Valky nie je zly, hoci je tiez svojsky, prekazat vam moze akurat jeho vek a zadumcivost, ale je aj on srandista a hlavne sa ho vela, vela pytajte, odpovie na vsetko... pokial sa nebudete pytat, vela toho nenahovori 🙂

eva76
31. jan 2014

Ahojte baby aj mi sme chodili do iscaru cca 4 roky. Niekedy som tam bola aj viackrát týždeň. A dnes máme doma beha trojrocného chlapečeka. A úprimne verím, že sa to podarí každej, len to nevzdávať a hlavu hore. 🙂

lutherka
31. jan 2014

Ahojte, ja som absolvovala prvý pohovor u docenta a bola som sklamana, netrvalo to ani 10 minut, len mi zobrali krv a nic som sa nedozvedela, tak som ich na recepcii poziadala, ze chcem ist k dr reismulerovej (chodi k nej aj kamoska a neda na nu dopustit) a nebol s tym ziadny problem. Vraj si lekara mozme vybrat. Bola som u nej minulý tyzden a baby poviem vam bola som velmi milo prekvapena, bola skvela, vsetko mi vysvetlila aj ked mala toho vela, a normalne sa tesim na kontrolu 🙂 ziadny stres ked k nej idete 🙂 super, fakt som sa nestretla u lekara s takym pristupom.

isabella22
31. jan 2014

@lindush123 po pravde fakt som nechcela ist k nemu lebo od vysky mi tu docenti idu na city 😖 tak pytat sa budem on porobi aj tie vysetrenia?a kolko asi trva jedno sedenie??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre